Макс Креатив https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Радост 11&markers=Варна,ул. Радост 11

Макс Креатив

Последните три мнения под моето най-вероятно са писани от подставени на, или вербувани (или манипулирани) от фирмата лица, или от тези на които е фирмата. Знаем ги, че на думи го докарват идеално но не и на действия. Дори да допуснем, че в нещо от въпросните коментари има доза истина, то фактите в нея са от гледната точка на фирмата и представени единствено в нейна полза.

Не знам как е било преди години, но в момента отделите се ръководят от най-работливия и най-съвестния,всеки си знае работата. Ръководството цени хората, които наистина работят въпреки понякога да излизат трудности според естеството на работата. Допълнително мотивира работниците си и ги обучава оптимално добре!

Aбе съгласна съм,че когато е добре-може още по-добре,но Жужи,ако пишеш „на време” разделно и на новата си работа(позволи ми да те цитирам:„Успех,но на друго място!”)-няма ли да е така леко „бу тафорно”,както на старата ти?!
аз те обичам де,също както и ти мен))

Работих година и два месеца във фирмата,общо взето бях доволна ...това изобщо не е вярно,познавам хората,коректни са и ако нямах възрастен болен в Балчик-бих се върнала отново при тях,в новия офис е просторно и светло,който чете тия клевети-да иде да види офиса на Радост 11
Друг е въпроса,дали ще ви обърнат внимание дълго,ако сте дигитални инвалиди които някой трябва да дообучава или ви смущава незнайно защо охранителните камери на СОТ-а...
Съветът ми към недоволни колеги е да създадат нещо свое или да намират общ език където почукат за работа

Всичко написано по-долу в коментарите е вярно и се надявам всеки, който се колебае дали да започне работа на това бутафорно място, да се откаже на време. Няма да получите нищо от обещаното на интервюто, а дори и да го получите след 3 месеца ще съжалявате, ако пред това време не са ви уволнили по някакви си техни илюзорни, измислени причини. Текучеството е огромно, непрекъснато текат обяви в jobs.bg. Както някой беше написал по-долу, "Успех, но на друго място!". Наистина е така, решението ми да напусна, беше едно от най-правилно взетите.

Където и да отидеш, мангала си е мангал - той живее за да лъже, да прави мръсотии, да използва, да краде и т.н. Ако не прави тези неща, той не е себе си.

Дълги години се опитвах да опровергая тоя стереотип във въпросната фирма, като бях благосклонен и търпелив и постоянно им давах шанс да докажат противното - така и не стана.

Като видиш мангал, първата ти работа е да му биеш два шамара и след това да го питаш какъв е какво прави там - щото винаги си го заслужава.

Та и в тая фирма така. На всякъде се хвалят колко са велики, способни, компетентни ("с повече от20 години опит..."). На интервюто ще ви говорят красиво, ще ви обещават каво ли не, ще ви рисуват идеалната позиция като за вас, до момента в който се съгласите.

Щом започнете обаче поведението и отношението им рязко ще се промени - капана вече е щракнал.

Както вече писах - мангала си е мангал. Ако не можеш да надвиеш мангала в собствената му цигания - няма смисъл да се занимаваш с него.

Място, където в последствие разбираш, че никой не остава, хората бягат и то не защото работата е лоша, а защото няма диалогичност и нормални работни отношения. Изкуствено напрежение, голямо самочувствие и никаква визия за това как да се оправят нещата. Хората не се задържат там, а ако го направят, то са зависими по някакъв начин,най-често лично. Всеки,който се поколебае, заради приличния офис, да знае, че е заблуда и нищо не е такова,каквото изглежда. И ако послушаш ръководството какви ги плещи,ще си помислиш, че са фирма с мега комплекс. Не се пидлъгвайте или ако започнете, то използвайте фирмата за трамплин. Няма как да се работи на място, на което "мълчанието на агнетата" е реална среда. Работата зависи от настроението на управителите, които са и мъж и жена и не на последно място,ако не сте гледали Биг Брадър с камери на всякъде - отидете и вижте на живо. Не се доверявайте... Ще чуете само имена на хора,които не ставали или се научавали и .. заминавали,защо ли... Успех на всички, но на друго място!

Голямо самочувствие на управителите, покритие обаче слабо. Постоянно има противоречия между двамата съпрузи и не знаеш кого да слушаш. Единият казва направи това, след 5 мин другият ти казва, че не е трябвало това, а обратното. Заплащането, когато работех там, преди няколко години беше коректно и беше добре.
Офисът е на кофти място, но пък е удобно за паркиране. Офисът е приятен. Производствената част обаче е неприятна.
Проблеми хиляди, ако гледаха в една посока управителите щеше да е по-добре.
Изкуствено се създава напрежение.

негативна работна атмосфера; лошо оборудване и работни помещения (мазета със влага и отвратителна миризма); феодални нагласи;интриги създавани от ръководния състав; макс креатив сигурно идва от максимална креативност, разбирай: некадърни сме ама намираме начин; общо взето хубава работа ама ц••••ска