Макс Креатив https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Радост 11&markers=Варна,ул. Радост 11

Макс Креатив

"Пишете мнението по същество!

Сайта е за работната атмосфера и трудовите условия във фирмите все пак. Никой не го интересува интригите и вътрешното напрежение..."

Жалка фирма. На думи са добри ,но реално много нагло отношение към служителите си. Ако могат и без заплата ще ги оставят. Стотинките смятат. Така не се работи. Фирма с персонал от 5 чавека за нищо не става. По далеко от там.

Няма какво да правите там. Тоест има, ако искате да ви унижават и да се държат с вас, все едно сте им роби. Много унизително място! Там не се работи, там си играят на фирма

СЪВЕТ към лицето което иска да живее в държава без етнически отживелици - най-доброто за вас ще бъде да потърсите Динко от Ямбол - той ще ви консултира изключително компетентно по вашия въпрос. А още по-доброто решение ще бъде да си впрегнете дръгливия кон, да се качите на катуна и беж далеч отвъд пределите на България към вашата си държава (дето я нямате - защо ли).

Iskam da jiveia v darjava bez etnicheski otjivelici
Kato narechesh nqkogo cheren negar te vkarva zakona v zatvora
V Balgaria kakvo kazva zakona.ako me obidi nqkoj prostovat chovek na etnicheska osnova,moge li da bude suden,molya nyakoi da citira zakon
Kakvo MOGA,AKO , ako me obidyat s MANGAL,CIGANIN?

Тази е пепелянка - не само хапе а и доста отрова пусна.

Един човек казва „цигани,мигани,мангали...” в анонимна форма някъде тук,в мрежата.
Но представете си,че този човек зашлевява лицето на адресанта си с тези заредени негативно думи,като до него има възрастен,живял мизерен живот слабоват човечец от малцинствата или семейство с деца
Дали ще каже тия думи отново пред тях,стига ли му смелостта?стига ли му безбожието
Вие как мислите?
Хайде,моля,гласувайте отдолу да видим колко сме съгласните българи,европейците и колко сме против(варварите)

Ехеее и тук брат брата хапе и лошия-с ножа по глава Абе в кой век живеете писна ми от вас Хора от минала епоха Докога руснаци ще умират за свои,французи ще защитават своите негри като френски равноподаници,европейци всякви ще са константни с кви да е народности като равни на тях хуманоиди,цигани в гетото ще скачат за своите и няма да се крадат един друг... А БЪЛГАРИТЕ И В АДА ЩЕ СА БЕЗ ОХРАНА,И ПРЕДИ АДА ЩЕ СЕ ХАПЯТ ЕДИН ДРУГИ,ЩЕ СЕ ТОПЯТ И ПЛЮЯТ,ОСОБЕННО АКО НЯКОЕ ДОБРО СА ПОЛУЧИЛИ И ИСКАТ ОЩЕ БОНУС хубава работа ,ама българска Всички си го знаем тва СПРЕТЕ ДА СЕ ХАПЕТЕЕЕ ВЕЕЕ ПРАСЕТА ЛИ СТЕ,ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКА БЪЛГАРСКИ ДЕЦА ВИ ЧЕТАТ МАСКАРИ етнофоби и комплексари хубава работа,АМА БЪЛГАРСКА,помнете това като пишетеее КОЙТО НАПИШЕ ЗА ДА ХАПЕ БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ Е МАЙМУНА И ДА СИ ХОДИ НА ЛИАНАТА ТУК ДА ОСТАНАТ САМО БРАТЯ И СЕСТРИ ОТ БОГА И ДА СИ ПРОСТЯТ,А НЕ ДА СЪДЯТ ЗА ДА ПРОДЪЛЖИ БЪЛГАРИЯ НАПРЕД „какво тук значи някаква си личност?! Но в бурята ще бъдем пак със теб,народе мой-защото се обичахме!” Вземете у Вапцаров не само червеното,а христовото...и спрете лошия с ножа по глава,извинявай Ботьове,трудно ти е било,но мисията нека приключи ,защото лошия с ножа по глава не е май-съвсем христов завет,нека днес си го кажем,защото вече да сме свободни,нали за това си се бил за нас,за свобода равенство братство Който хапе още-той е тиня без бъдеще,останала от отминала епоха на гнет Благодарим ти за свободата,Ботьовче Но да благодарим и на Бог Син за Новия завет,а той е любовта връз вечността Какво тук значи някаква си личност Значи писач драскач Дай сега още сажди,я да чуем ...остана ли беса неизгонен от душата ти родолюбива или израстваш?!

Вербувани,манипулирани,подставени...я,колко плащат при вас?))
Питам,понеже което наричате „факти” са само и единственно във Ваша полза,дори да допуснем ,че знаете разликата между „злоба” и „истина”
явно не са Ви оценили и сте кръвно засегнат(-а)...дай сега да оставим емоциите,да видим колко изкарахте в лева от писания?
Злобата е мотивация май,нали
Няма ли романтика,вино,коняк вечер наоколо...?

Пробвайте, отидете, поработете, скъсайте си нервите, купете си розови хапченца, за стреса след работа, бъдете риби в аквариум, не говорете, не обядвайте, не пийте вода, не мислете, не дишайте, не се мърдайте, не! :D Всичко е - не, но всичко е точно. Ако сте малка лабораторна мишчица, този така просторен аквариум, ще е точно по размера ви.