Спарг ООД /img/frontend/nomap.png"

Спарг ООД

Половината коментари тук са пълни глупости и всички, които са ги писали са наясно с този факт. Преди фирмата да смени собствениците си, много добре знаете, че към всички ни са се отнасяли като с равни. Толкова много колеги правиха какви ли не глупости, да не говорим за мързел и наглост. И въпреки това, колко бяха уволнени? 0. Да, знам. Защото именно тези хора, винаги им е било жал. Като е било толкова гадно, защо половината не напуснахте? Защото знаехте, че никъде пари няма да ви се дадат, за да стоите по цял ден и да пиете по цяла нощ.
Аз съм благодарна за отношението и коректността. Не работя вече във фирмата, но винаги съм се радвала на добро човешко отношение и справедливост.
А за онези, които са толкова неблагодарни и нагли, мога да кажа само-Със Здраве!

това е наи скапаната фирма.не дажат никаква заплата и не ти за4итат мнението.искаш си заплатата а те не те 4уват.единствено митко русев е свестен в тази фирма.

това е наи пропадналата фирма в добри не ти дават 200 лв по 3 месеца.стоиш без заплата а искат да работиш.не се лажете да работите там.

Това е една неблагодарна фирма с некоректни работодатели работешите си варшат работата а заплащането е смешно-250лв. никой в града на такава работа не взима толкова малко.Исползват те като роб без да ти дават и заплатата за която работиш.Всички тарпят това безобразие и тази подигравка с труда им. Ако решите да работите без пари отидете там.

Какво да ви кажа?!!?Една неблагодарна работа,едни неблагодарни шефове! Работиш,къде повече,къде по-малко!Общо взето за да не стоиш без работа. Колегите 50 на 50 поне докато работих аз там! Бензиностанция ли е,не ми го хвали!Апък за г-н Митев................!

От 10 години работя във фирмата. Винаги сме получавали редовно заплатите. Собствениците се отнасят с нас повече като с приятели, отклкото с подчинени. Работното време ми позволява да работя и на друго място без това да се отразява на качеството на работата ми. Работното място са бензиностанции от висок клас (в момента работим по франчайз на ПЕТРОЛ-ПЕРФЕКТ). Предното мнение е явно на някой уволнен за злоупотреби и/или лошо обслужване на клиенти.

Заплащането е минимално 170 лв.работа по 24 часа.Никаква коректност от страна на собствениците на фирмата.Има някои колеги които взимат по 160 лв.