АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Работя много години в Арсенал Ад, имали сме и много лоши години. Липса на пари. Но сега, няма какво да се иска от работниците. Заплатите са добри, даже много добри за региона, че и за България. Плащат ги като по часовник на 10 аванс и на 25 заплата. Дават купони по 60лв.А по празниците, дават до 120лв. купони. Има и наградни купони, дават и премия. А ако живееш далече от града, получаваш и пари за отдалеченост. Какво да се иска повече??? Газифицират се цехове и зимата има добро отопление. А сега, за втора, поредна година, за една част от работниците и служителите на Арсенал има безплатно море. На станцията на Арсенал в Несебър.Само едно остава на работниците на фирмата, да отговорят на всичко това с количествена и качествена работа и естествено, да обичат предприятието си.

Кои цехове на завод 1 или професии са водят втора категория или са само в завод 3 и 4. Някой който е запознат нека пише.

kak moje na tozi golqm praznik za velik den da se raboti cql svqt pochiva samo arsenal shte raboti za zavod 1 cex 282 galina petrova e organizirala da se raboti za praznika nqmate li srama kak ne se naqdaxte i vsqka subota na rabota inuche pochvat zaplaxi za gonene ot rabotnoto mqsto na sila te karat da rabotish subota

Предлагат ми работа в завод 1 цех 120 за шлосер (пилени на детайли). Добре ли е това? Моля за мнение някой който е работил там или работи!

Здравейте, аз се пробвах в Арсенал но трябваше първо да подпиша договора и след това да разбера за какво става въпрос. Не знам но мисля, че не е редно така поне според мен. Трябва първо да видиш какво ще работиш и тогава да се подписва каквото и да е. Първо няма кой да те опъти до мястото където ще работиш, аз добре, че моята комшиика работи там, че чрез друга жена и т.н. Второ вътрешния автобус за завод 3 беше кошмар всеки се натиска да отиде с първия автобус на работното си място и пълен не може вратите на автобуса да се затворят, втория автобус същата история и за третия пак така. А по нататък никой не ти обръща внимание, попитах къде е цеха за шивачките и ми показаха но с едно неуважение както и да е. Хората вървяха напред назад, нито някакъв шеф дойде да се запознае с мен нищо. Попитах къде да се съблека за да си облека работното облекло казаха ми ами първо трябва да мина през шефа който отговаря за шивачките. Къде е този шеф отговора беше ей там. Къде е това ей там и аз незнам. Както и да е оправих се, но има много други неща, аз такива машини не съм виждала, разбира се като нова ме сложиха точно на такава а нищо че съм многогодишна шивачка няма кой да ти обясни и изобщо стресираща среда. Та трябва да си променят правилата за работа, трябва да се даде възможност на хората които отиват да работят за наистина добри пари първо да отидат до работните места за да видят за какво става въпрос след това да подписват всякакъв вид документ. След това ме убеждава шефът на завод 3 мисля че беше да остана защото много са ме харесали как работя доволни са от това което са ми дали да работя, но казах че се отказвам това е един голям ужас отнпсно пътуването и там където ме сложиха да работя. Трябва да запознаят хората с работата кпято ще вършат и след това подпис. Според мен така е редно. Защото после става едно неудобно ппложение и хишяди неприятности относно прркратяване на договор и т.н. заплащането е изключително добро но ужаса с тези автобуси трябвс да се промени. Ако някой главен началник чете тези неща нека да се замисли за това.

Във връзка с горенаписаното,недоумявам,как един неграмотен човек може да дава оценка за дейсвията на Др.Кисьов и д-ра.Ако един болен мозък е критерий за оценка,жалко за всички нас.Обиждаш,клеветиш и с едно извинение всичко свършва.Познавам Др.Кисьов и мога да твърдя,че е истински професионалист.Недке,ние не сме в детската градина,мислиш ли,че извинението е достатъчно,тук става въпрос за име и достойнство.

Опровержение.от недка станчева от.това което бях написала.на.31032017е.лъжа.и.публично се.извинявам.на.драгомир кисьов.и.директора.на.завод5.този.цех.бях.на.бригада.и.бригадата.ми.беше.прекратена.още.веднъж.се.извинявам за.клевета която.не.е.вярна

Имам 16години стаж в арсенал на14ноември ме пратиха на бригада в5\106.цех постоянно чистих.но на 15февруари началника драгомир кисьов си прие.циганка аз последният ден.му.чистих и.бърсах редно е мен да остави на работа то.на.моя.труд.драгомир.остави циганката.аз.отидох на мръсният а.тя на готовият изчистен цех.от.мен.от това което направи драгомир.и.директора.мен.ме.наебаха.като.оставиха циганката на моят труд.и казвам на.драгомир.и.директора.че.и.аз.мога.на.чуждият.труд.до.последно бърсах.и.чистих.нека господ да накаже драгомир проклинам го.и.го.псувам.

Предлагат ми оператор в 5-510 оператор завършил съм ТУ Габрово кажете ми заслужава ли си.

Някой може ли да каже горе долу каква заплата се взима и заслужава ли си работата?