АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

За бившата на цеха не знам дали пише, ама явно настоящата пачавра - Кристина Декова пише яко. Като е оплескала всичко, и е затънала във фекалии до шия, злобата й се излива върху бившата.
Виж, "скъпа Декова", гледай Кюмюра как още ще омайваш, 'щото шубето те е хванало здраво.
Истината за мръсните ти игри, рано или късно, ще излезе на яве!!!

Бившата на цеха си пише мнения и си ги и харесва....Не може да се примири,че беше изхвърлена като боклук от Арсенал и сега с протекции отиде да вмирисва и Хидравлика....колко си жалка...ха..ха...ха

Необходими много знания, срещу ниско заплащане

Виж сега, драги анонимен, обсебен от "кампании", мнителност и т. н. - тук не става въпрос за предишната началничка/тя сигурно вече ни е забравила, а и не ме интересува/. Тук иде реч за К. Декова, която в момента " "ни е на главата" и от, чиято некадърност, реалността е такава. Все ми е тая, кой или коя ще ни е началник/чка, вълнува ме колко пари вземам. Нали всички работим за пари, все пак...Така че, дано се случи чудо в 280/1, че да сме добре, както преди!
Весела/доколкото е възможно/ 2018 година!

Много ми е интересно и дори смешно колко жалка картинка е бившата началничка на въпросния цех и още по-жалката кампания, която води.
Ще опресня паметта на колегата, писал по-надолу:
- забравихте ли приказките и словесните унижения, на които бяхте подложени години всички вие от нея
- забравихте ли привилигированите сестри, дървета, зетьове и прочие, които наистина взимаха премии, а вие не
- а прословутия Ейвън и разни тиандета
- а броя на напусналите поради точно това отношение работници
- и още нещо - дайте малко време на новата служителка - ако е стока, нещата вероятно ще се получат
Ползотворна и успешна 2018 год.
П.С. ..... и по-малко тролове в сайта!

И каква стана тя...Подписахме се, както искаха от нас нач. участък Кристина Декова и директора на завод 1 Д. Кюмюрев, да махнем началничката Г. Георгиева.Обещания - много, а какво се оказа - не рейтингът на семейството, а заработките ни паднаха. К. Декова, освен фонд работна заплата, не може да разпредели и премиите /налага се ползване на помощ от специализираните звена/.Милата тя...Какви гръмки обещания, какво чудо, а реалността - коренно различна.Остава ни само /на подписалите се/ да треперим, да не сме сред първите съкратени от цеха, предвид задаващите се съкращения. Бог да ни е на помощ!

Кристина Декова началник участък 280/1 май много се взе на сериозно и си вирна много носа. Ама това че имаш Пръта зад гърба си не те прави велика. Мисли как се държиш с нас защото Арсенал не ти е бащиния.

До колкото разбрах във Горна Оряховица ще откриват цех, във бившите халета на летището.Около 2100 човека щели да наемат.

За СЗ се чува, че ще откриват някакъв цех, но за габрово не знам. :)

Вярно ли е , че Арсенал ще открива производство в Габрово, в помещенията на бившия КдН ?

Говори се по слухове, че ще има около 800-1000
работни места.