АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Предстои ми да започна работа в Арсенал завод1 цех222 като полировчих може ли мнение относно заплата колектив и естество на работа

Кандидатствах в Арсенал.Обадиха ми се за завод2.Някой знае ли за работата на преси?

НА 12.04.2018 ГОДИНА МЕ СЪКРАТИХА,ПОНЕЖЕ КАЗАХА,ЧЕ ЩЕ ИМА ГОЛЕМИ СЪКРАЩЕНИЯ!ИМАМ ТЕЛКОВО РЕШЕНИЕ!НАЛИ ТЕЗИ ХОРА С ТЕЛК СА ЗАЩИТЕНИ?НЕ МОГА ДА РАЗБРЕРА КАКВА Е ТАЗИ ПОЛИТИКА В "АРСЕНАЛ"АД!СЪКРАЩАВАТ МЛАДИТЕ ХОРА,А ОСТАВЯТ ПЕНСИОНЕРИТЕ И ЦИГАНИТЕ!ВЪЗМУТЕНА СЪМ,ПОВЯРВАЙТЕ МИ!

Ало ,шефката Декова!Къде са ни обещаните почивни дни за Великден?Само големите ти приказки и обещания,превръщаш се в лъжкина.Предни години никой не ни е обещавал и никой не е очаквал.Нямаше лъжи!Сега ни гледаш в очите и ни лъжеш.Как спиш спокойно?

Да питам колегите от Хромажна,харесват ли ви заплатите?На мен не!Не може някаква Надежда,дошла онзи ден ,да получи заработка 800лв за 11 работни дни!Това никъде го няма.Преди да дойде г-ца ли е,г-жа ли е,че много пъти се жени и омъжва,парите никога не са били толкова малко!Уж всички са равни,видяхме колко са равни,на най-близките до нея кранти,келеши с 5 месеца стаж да се пълнят гушите?!За каква работа и се дават,най-много изпушени цигари,най-хубав гел лак или за пошли клюки?Вие не сте на махленската пейка пред блока!Вие сте на работа.Жалко за реномето на добрите работници!Жалко за доверието!!!

до цех 282 как може една началничка да е зависима от мнението на някой работници и да има отговорници че то не останаха работници само отговорници дето по цял ден нищо не правят само доносничат и не работят и взимат заплати кой ще работи господа докладващи за всичко ние работниците ли госпожо декова няма такъв началник и не съм чувал работници да раководят цеха някои хора съжаляват че ви се довериха да станете началничка със обещанията по рано че няма да си зависима от мненията и клюките в цеха нали самата каза че няма да има наши и ваши и няма да се влияеш от клюки жалко много жалко но няма да е за дълго ти си поредната която си заминаваш .

Само за информация да се знае,влакът дерайлира не го чакайте!И оптимизъм за напред!!

Как може в тази прословута Хромажна, да се пият ракии,да се режат салати,да се пушат цигари в помещение,в което е забранено.Вие балами ли сте ,какви сте?

Здравейте, аз работя от година в завода. В началото ми харесваше всичко, идвах с желание на работа, е не мога да кажа същото с днешна дата за съжаление. Изумена и потресена съм, колко много двуличие има. Как всеки оплюва другия с цел да излезе по напред. Как се затварят очи, когато си човек на някой по-високо поставен. Как може също човек, който не може да си напише името и не може да брои минимум до 10, да се толерира повече от един човек с образование. Не разбирам наистина. Бих споделила още много лични забележки, но съм сигурна че не е само в моите очи.

От всичко, което прочетох ми стана чудно тези, които оценяват работата на Декова наясно ли са, че тези поръчки не идват от нея?! Момичето се справя перфектно с длъжността си и независимо, че работата е адски много, тя се справя сама,много са хората, които се опитват да я съборят, тя не им се дава. Злобата е огромна, интригантите от предишната "шефка" не могат да се научат да работят без да създават интриги в цеха. И жалкото е, че не разбирате от човечността, проявявана към вас, някой в този цех са свикнали да работят под напрежение,да бъдат обиждани, дърпани.За мен са едни неблагодарници, включително и 2,3 млади пикли с големи претенции! Успех, Декова! Не се давай и не обръщай внимание на глупавите коментари, на хора които не са ти били на мястото, нито пък са ти на нивото.