АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

до цех 282 как може една началничка да е зависима от мнението на някой работници и да има отговорници че то не останаха работници само отговорници дето по цял ден нищо не правят само доносничат и не работят и взимат заплати кой ще работи господа докладващи за всичко ние работниците ли госпожо декова няма такъв началник и не съм чувал работници да раководят цеха някои хора съжаляват че ви се довериха да станете началничка със обещанията по рано че няма да си зависима от мненията и клюките в цеха нали самата каза че няма да има наши и ваши и няма да се влияеш от клюки жалко много жалко но няма да е за дълго ти си поредната която си заминаваш .

Само за информация да се знае,влакът дерайлира не го чакайте!И оптимизъм за напред!!

Как може в тази прословута Хромажна, да се пият ракии,да се режат салати,да се пушат цигари в помещение,в което е забранено.Вие балами ли сте ,какви сте?

Здравейте, аз работя от година в завода. В началото ми харесваше всичко, идвах с желание на работа, е не мога да кажа същото с днешна дата за съжаление. Изумена и потресена съм, колко много двуличие има. Как всеки оплюва другия с цел да излезе по напред. Как се затварят очи, когато си човек на някой по-високо поставен. Как може също човек, който не може да си напише името и не може да брои минимум до 10, да се толерира повече от един човек с образование. Не разбирам наистина. Бих споделила още много лични забележки, но съм сигурна че не е само в моите очи.

От всичко, което прочетох ми стана чудно тези, които оценяват работата на Декова наясно ли са, че тези поръчки не идват от нея?! Момичето се справя перфектно с длъжността си и независимо, че работата е адски много, тя се справя сама,много са хората, които се опитват да я съборят, тя не им се дава. Злобата е огромна, интригантите от предишната "шефка" не могат да се научат да работят без да създават интриги в цеха. И жалкото е, че не разбирате от човечността, проявявана към вас, някой в този цех са свикнали да работят под напрежение,да бъдат обиждани, дърпани.За мен са едни неблагодарници, включително и 2,3 млади пикли с големи претенции! Успех, Декова! Не се давай и не обръщай внимание на глупавите коментари, на хора които не са ти били на мястото, нито пък са ти на нивото.

nemoga da razbera zasto uvolnqvat nas ot kazanlak a starozagorci i ciganite ostavat kakva e tazi politika na firmata doidoha ot stara zagora i nas ni gonqt

Думи нямам!!!
"За неизпълнение и несправяне с горе посоченият график следват санкции:отстраняване от работа т.е. уволнение!"
Декова няма и най-малка представа от работата, която ни поставя!Това е невъзможно!Опомни се, мухло!!! Като нищо не разбираш, поне питай!
Освен тъпа, си и неграмотна,Декова!!!Докога ще те търпим...

Здравейте Предлагат ми работа в АРСЕНАЛ като обясниха че ще се работи към някакви оловно-цинкови вани... Всеки втори ми казва че там е много отровно и не си заслужава да си рискувам здравето НО заплатата която предлагат е 1000 лв. чисто и отделно пари за отдалеченост Трябва ми работа и смятам да пробвам но ще ми бъде полезно да чуя реални и обективни мнения? Благодаря предварително :)

Боже Мили,кой е тръгнал да говори за пачаври?Една от най-големите пачаври, и като отношение,манталитет и държание на пачавра.Надута и с вирнат нос,без капка покритие.Сега да си видим заработките, само да минат няколко месеца.Да не изпищите всички които си сложихте подписа.Жалко е да ви командва по -прост от вас.Но няма да е за вечни времена......

Бивша,в смисъл,уж началнк,на каквато се правеше неуважаема.....
А бивша пачавра няма...