АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Здравейте ! Искам да попитам някой знае ли дали търсят хора. Искам да започна работа.

Искам да питам дали взимат сега работници?

Някой наясно ли е /има ли информация/ за предстоящите съкращения?

Привет на всички. Някой запознат ли е с условията в отделите доставки и логистика(ако има такива)?

Търся си работа в тази сфера и нямам информация как са нещата в Арсенал.

До кога, в Арсенал на заплата, ще бъдат толкова много мързели и скатавкаджии? Защо завода плаща заплати на хора, които ги мързи да работят и търсят все лекия начин. Или ще се мазнят на началниците и те няма да ги закачат. Или ще се правят, че работят, ама всеки час ги няма по 20, че и повече минути. Ходят да пушат под камерите и никой никога не им е казал и дума за това. Ако си пушач, може да не работиш плътно, то непушачите ще ти изкарат заплатата. И за времето когато си играеш на игрички в интернет или сърфираш в интернет. Какво качество и какво количество дават тези хора??? Или всичко през пръсти и ако не ти достигат бройки за нормата, няма проблем, ще си ги надпишеш. И това ден след ден, месец след месец, година след година. Мазниш се на шефа и не бачкаш, правиш мили очички и те слагат на лека машина. И тези мързели растат с главоломна скорост в Арсенал. Не стига, че не работят, а плюят и се подиграват над честните и работливите. До кога бе хора???

Предстои ми да започна работа в Арсенал завод1 цех222 като полировчих може ли мнение относно заплата колектив и естество на работа

Кандидатствах в Арсенал.Обадиха ми се за завод2.Някой знае ли за работата на преси?

НА 12.04.2018 ГОДИНА МЕ СЪКРАТИХА,ПОНЕЖЕ КАЗАХА,ЧЕ ЩЕ ИМА ГОЛЕМИ СЪКРАЩЕНИЯ!ИМАМ ТЕЛКОВО РЕШЕНИЕ!НАЛИ ТЕЗИ ХОРА С ТЕЛК СА ЗАЩИТЕНИ?НЕ МОГА ДА РАЗБРЕРА КАКВА Е ТАЗИ ПОЛИТИКА В "АРСЕНАЛ"АД!СЪКРАЩАВАТ МЛАДИТЕ ХОРА,А ОСТАВЯТ ПЕНСИОНЕРИТЕ И ЦИГАНИТЕ!ВЪЗМУТЕНА СЪМ,ПОВЯРВАЙТЕ МИ!

Ало ,шефката Декова!Къде са ни обещаните почивни дни за Великден?Само големите ти приказки и обещания,превръщаш се в лъжкина.Предни години никой не ни е обещавал и никой не е очаквал.Нямаше лъжи!Сега ни гледаш в очите и ни лъжеш.Как спиш спокойно?

Да питам колегите от Хромажна,харесват ли ви заплатите?На мен не!Не може някаква Надежда,дошла онзи ден ,да получи заработка 800лв за 11 работни дни!Това никъде го няма.Преди да дойде г-ца ли е,г-жа ли е,че много пъти се жени и омъжва,парите никога не са били толкова малко!Уж всички са равни,видяхме колко са равни,на най-близките до нея кранти,келеши с 5 месеца стаж да се пълнят гушите?!За каква работа и се дават,най-много изпушени цигари,най-хубав гел лак или за пошли клюки?Вие не сте на махленската пейка пред блока!Вие сте на работа.Жалко за реномето на добрите работници!Жалко за доверието!!!