изипей /img/frontend/nomap.png"

Н Е СИ Г О П Р И Ч И Н Я В А Й Т Е

Не започвайте работа там. Ако знаех какво е нямаше да започна работа там.

В началото една клиентка ми каза: „Виждам, че сте от скоро. Работих 3 години. Колкото по-рано се махнете толкова по-добре за Вас. Повярвайте ми.”
От мен добавям: „Повярвайте ми , не започвайте работа там.” Не си го причинявайте !

Ще Ви въртят по различните офиси. Всеки офис е с различно работно време. Различен начален и краен час. Сутрин от 7:30, от 8:00, от 9:00. Вечер до 19:00, до 20:00, до 21:00. Това е голям стрес за организма. Работи се и събота, и неделя, и по празниците. Нямат хора. Ще запълвате непрекъснато нуждите им за заместване, на различни места. А колко от надработените часове са ви компенсирали?

Поток от пари. Банкови операции. Парични преводи от и за страната, от и за чужбина, кредити, винетки, лотарийни билети, глоби към КАТ, местни данъци и такси и т.н.

Ще чистите офисите им безплатно и в личното си време, след работа.
Ще броите парите им в личното си време ( в почивката и след изтичане на работното време ).

Поток от хора. Някои от клиентите им ще си го изкарват на вас, ще си избиват комплексите на вас, ще ви ругаят. Освен това ще минават и поне по 1-2 „говеда” на ден. Те стигат да ви отровят деня.

Ще се надявате нещата да се „оправят”, да се „нормализират”, но няма ! Не се лъжете ! Така е по фронт-офисите. Като на „фронта”. Ще стоите там докато издържите, а след това – ще отидат нови и нови жертви. Приемете написаното като полезна за информация. Пишете и Вие – другите да знаят, какво ги очаква, да не се лъжат.

Н Е СИ Г О П Р И Ч И Н Я В А Й Т Е

Здравейте,може ли някой да даде съвет,какво трябва да направя,та изипей да ми разрешат да работя с тях?Вече няколко пъти кандидатствам и отговора им е ,че за момента не разкриват каси в този район.Около мен няма каси на изипей и подяволите,неразбирам ,защо не ми разрешават...Ако някой може да даде съвет,много ще съм благодарна...

Здравейте! Интересува ме как стоят нещата с Изи Пей гр.Хасково?

Имам нужда от контакт на човек, който е бил част от търговските екипи на EasyPay.
Ще съм благодарна за съдействие.

Моля да ми разясните нещо за заместването! Ако се налага да заместваш т.е.правят се повече часове- заплаща ли се отгоре надник? Или, ако отсъства колежка( които са по 2) натоварването е двойно за 1 човек?

Не започвайте работа там, дори и да имате нужда от пари. Парите, първите шест месеца, са 550 лв чисто, след това става 650 чисто, като ви дават по 30-40 лв бонуси, на помияри, за бог да прости. Има страшно много работа, много операции, а парите нулеви. Работите по един, случвало се е да работя и по 12 часа цяла седмица. Никой няма да ти каже браво. Постоянно се отварят нови и нови постове в Централата, без да помислят за касиерите, както се правят и томболи за клиентите, всеки месец дават по 1000 лв на десетима "щастливеца". Няма условия за работа. Компютрите, принтерите и цялата техника е от времето на баба ми, а когато се налага да снимаш личната карта, се вади една кутия за обувки или капан за мишки. Въртят те из цяла София и не се съобразяват дали ти е удобно или не, и нямаш право на глас. Работата е идеална за хора пред пенсионна възраст. Също да отбележа, че няма машина за броене на пари, а всичко се брои на ръка. Когато някои излезе болничен или отпуска, те натоварват много яко.
На ден броите към 40-50 хил. лева, отговаряте за винетки, за лотарийни билети и какви ли не още глупости. Също така фирмата не снабдява с дребни, и трябва сам да си ги търсиш.
В общи линии: НЕ ХОДЕТЕ НИКОГА ТАМ.

5 или 6 дни е работната седмица?

Някой има ли си представа каква заплата реално вземат?

КРАЙНО НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ.ГОЛЯМО НАТОВАРВАНЕ И СТРЕС.МНОГО ЧАСОВЕ.НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА БОЛНИЧНИ.НИКАКВО УВАЖЕНИЕ ОТ СТРАНА НА РЪКОВОДСТВОТО С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА РЕГИОНАЛНИТЕ.РАБОТА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕГРАМОТНИ ХОРА.КОГАТО ЕДИНИЯТ Е В ОТПУСК ДРУГИЯТ ПОЕМА ИЗЦЯЛО СМЕНИТЕ, КОЕТО Е УБИЙСТВЕНО.