изипей /img/frontend/nomap.png"

Здравейте,може ли някой да даде съвет,какво трябва да направя,та изипей да ми разрешат да работя с тях?Вече няколко пъти кандидатствам и отговора им е ,че за момента не разкриват каси в този район.Около мен няма каси на изипей и подяволите,неразбирам ,защо не ми разрешават...Ако някой може да даде съвет,много ще съм благодарна...

Здравейте! Интересува ме как стоят нещата с Изи Пей гр.Хасково?

Имам нужда от контакт на човек, който е бил част от търговските екипи на EasyPay.
Ще съм благодарна за съдействие.

Моля да ми разясните нещо за заместването! Ако се налага да заместваш т.е.правят се повече часове- заплаща ли се отгоре надник? Или, ако отсъства колежка( които са по 2) натоварването е двойно за 1 човек?

Не започвайте работа там, дори и да имате нужда от пари. Парите, първите шест месеца, са 550 лв чисто, след това става 650 чисто, като ви дават по 30-40 лв бонуси, на помияри, за бог да прости. Има страшно много работа, много операции, а парите нулеви. Работите по един, случвало се е да работя и по 12 часа цяла седмица. Никой няма да ти каже браво. Постоянно се отварят нови и нови постове в Централата, без да помислят за касиерите, както се правят и томболи за клиентите, всеки месец дават по 1000 лв на десетима "щастливеца". Няма условия за работа. Компютрите, принтерите и цялата техника е от времето на баба ми, а когато се налага да снимаш личната карта, се вади една кутия за обувки или капан за мишки. Въртят те из цяла София и не се съобразяват дали ти е удобно или не, и нямаш право на глас. Работата е идеална за хора пред пенсионна възраст. Също да отбележа, че няма машина за броене на пари, а всичко се брои на ръка. Когато някои излезе болничен или отпуска, те натоварват много яко.
На ден броите към 40-50 хил. лева, отговаряте за винетки, за лотарийни билети и какви ли не още глупости. Също така фирмата не снабдява с дребни, и трябва сам да си ги търсиш.
В общи линии: НЕ ХОДЕТЕ НИКОГА ТАМ.

5 или 6 дни е работната седмица?

Някой има ли си представа каква заплата реално вземат?

КРАЙНО НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ.ГОЛЯМО НАТОВАРВАНЕ И СТРЕС.МНОГО ЧАСОВЕ.НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА БОЛНИЧНИ.НИКАКВО УВАЖЕНИЕ ОТ СТРАНА НА РЪКОВОДСТВОТО С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА РЕГИОНАЛНИТЕ.РАБОТА С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕГРАМОТНИ ХОРА.КОГАТО ЕДИНИЯТ Е В ОТПУСК ДРУГИЯТ ПОЕМА ИЗЦЯЛО СМЕНИТЕ, КОЕТО Е УБИЙСТВЕНО.

Моя случай беше следния-
Започнах работа на 18 октомври,а договор подписах на 30 октомври,при което обучение ми казаха,че няма да ми заплатят и ако искам да ходя на обучение,ако искам да не ходя.Аз бях твърде решена,че я искам тази работа независимо,че заплащането беше мизерно,имаше една, която се правеше на главна касиерка,и на която бях длъжна всеки ден да и знам половия живот през изминалата вечер,бях длъжна да знам кога се обезкосмява и кога не... ВСИЧКО БЕШЕ ГНУСНО от страна на тази елементарна касиерка,но както и да е аз стиснах зъби и продължих,започна обаче касата ми да излиза на минус,при което плюса излезе в нейната каса,и това преглътнах...Но не можах да преглътна това че тя имаше любовни отношения с този, който ни беше поставен за "шеф" и го манипулираше ,при което аз изхвърчах един щастлив ден ,просто както си работех и дойде този уважаем пенсионер и ме освободи по нейно желание.Всичко беше толкова измислено и толкова лицемерно,не започвайте работа на касите на Изи пей,освен клюки, интриги,разногласия,няма да срещнете друго отношение,освен ако някой не притежава тези качества.Съжалявам,че става именно това модерно да си точно такъв-лицемерен и долен.Нооо и за такива като тях си има отредено място и всеки получава заслуженото в този живот.Няма ненаказано зло ;) !!!!