Хилс БГ Мениджмънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Хилс БГ Мениджмънт ЕООД

Не се хващайте там на работа,освен ако искате да работите без пари.Дават само аванс,и голи обещания.Управителката за ресторанта е пияна вечно,адекватни реакции от страна на собствениците няма.Въобще пълна трагедия и голи обещания.От януари още имат да ни дават заплати.Това е с две думи.

Вече два летни сезона подред работя с въпросните работодатели. Разбира се част от ръководството се смени, но никога не съм имала проблеми със заплащането или с нещо, което е било обещано.
Винаги е имало загриженост за състоянието на служителите от страна на шефовете; добро, но справедливо отношение. Признайте, че не може да очаквате да откриете съндъчто със злато без да сте готови да покопаете за него. Получих ценни съвети и насоки от моя пряк ръководител, за което само мога да кажа че е било един голям бонус към иначе страхотното заплащане и отлични условия.
С две ръце съм за тях, това е най-добрата фирма, за която съм работила!

Здравейте на всички , който през 2011 са решили да се приобщят към съответната фирма. Въпреки че, името на фирмата е съвсем ново и непознато за повечето от вас, аз искам да споделя , че това не е така. Тези същите който я управляват сега , преди се славеха с друго име, а именно Найт интернешънъл ООД. В момента управител на новата фирма е отново същия господин Емануил Райчев. Местата за работа , за които ще се борят тази година кандидатите са същите както преди. Както бях споменала преди обещанията за заплащане са що годе добри - но по добре щеше да бъде и ако се заплащат наистина :), затова съм поставила просто някаква оценка като слаб 2 :), Уважението към всеки е различно и не мога да коментирам, не съм останала разочоравана , но не съм и обратното :),  привилегиите който евентуално може да ползвате там след устна уговорка са храна , вода и обещания за плащане на пътни. Ангажираността ви с съответната работа , която ще изпълнявате е доста голяма , като се има предвид че съм работила по 16 часа на ден през 2 или 3 дни, през останалото време съответно по 12 или 8 часа, като това не включва времето за път, което от бургас хич не беше малко. За  потенциал за развитие няма да говорим, тъй като това е сезонна работа, а и аз не виждам такъв. Местоположението е между Каблешково и Ахелой, някъде в нивата ( иначе е спокойно през слабия сезон). Колегите  си бяха супер , когато аз бях там ( поне един +). Работната среда е много приятна. Е това мога да споделя аз, все пак Искрено се надявам , ако нещо се е променило към по добро с новото име... Успех!!!