ЕТ АЛАННИ - ЗЮМБЮЛКА КОСТАДИНОВ /img/frontend/nomap.png"

ЕТ АЛАННИ - ЗЮМБЮЛКА КОСТАДИНОВ

1 точка от 6 мнения

Всичко което е написал Добрин Добрев от март 2014г. е актуално към днешна дата на 2018год.Особено като отношение и заплащане от страна на Антон Андонов - работодателя .Там е ужасно .

Бих искал да изкажа негативното си мнение относно ф-ма Алани Сливен.Ако сте малък клиент, с малка порчка, няма да бадете зачитани за срока на изпълнение на поръчката на време.срокът от 10 работни дни може да станат и 20-30дни.Ще Ви препоръчам друга ф-ма за дограма за да не се ядосвате ако бързате поръчката.Успех

Работата в тази фирма ЕТ АЛАННИ е най-лошият ми спомен за работа някъде и някога!

1. Начлник - Антон АНДОНОВ - Държи се като СЕЛЯНИН и като с роби към работниците си.

2. Води двойно счетоводство.

3. Фирмата с постоянни обяви за работа (Защо ли?)

4. Системата му на Антон е да наеме служител и да не му плаща под предтекст, че е обучаем. Нищо, че примерно още 1-я ти работен ден си му отремонтирал машина, за ремонта на която трябва да плати на техници да дойдат от Турция за да му я оправят. За друго няма да споменавам, все по-зле е.

5. Когато напуснах, не ми платиха абсолютно нищо. Ни заплата, ни отпуска, ни командировъчни. Дори бях напсуван от Антон АНДОНОВ за това, че си ги искам. Мислех да го съдя, но реших да не се занимавам с подлоги на хората от управата.

Към оценките:

ЗАПЛАЩАНЕ: -5 - такова не получавате. Има няколко жени, които му работят и им плаща по 7 ст. на метър дограма.

УВАЖЕНИЕ: -5 - ТАКОВА НЯМА - унижение, крещене, следене с камери, псувни.

ПРИВИЛЕГИИ: -5 - никакво поощрение за добрата ти работа, никаква признателност. За финансова да не говорим.

ФИРМЕНА СИГУРНОСТ: -5 -Като видите текучеството, сами ще се досетите. А и накрая на месеца, като видите, какво ще получите или по-скоро, че няма да получите нищо...

АНГАЖИРАНОСТ: -5 - СУПЕР АНГАЖИРАНОСТ. всеки ден оставаш след работно време, че и до 21ч., когато работех там, бяха се събрали празници от 1-6 Май, но в АЛАННИ не се почива и един ден.

ПОТЕНЦИАЛ ЗА РЕАЗВИТИЕ: +1 - ако работиш за без пари и не ти пука, че си роб, можеи да се развиеш...

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: -4 - на 200-300м. от циганската махала. До там се стига с някой който да те заведе.

КОЛЕГИ: +3 - не лоши хора, но до кога ще търпят да ги мамят, мачкат унижават, експлоатират.

РАБОТНА СРЕДА: -3 - Няма тоалетни, мивките са 1 бр. на 3 цеха, няма къде да се храниш. Мръсотия, пълна мизерия, работа с токсично ПВЦ (от което се натровихи лежах в болница),

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА - ЕТ АЛАННИ!!! Освен ако не ви харесва да сте роби...

2. Води двойно счетоводство.
3. Фирмата с постоянни обяви за работа (Защо ли)
4. Системата му на Антон е да наеме служител и да не му плаща под предтекст, че е обучаем. Нищо, че примерно ощюе 1-я ти работен ден си му отремонтирал машина за ремонта на която трябва да плати на техници дадойдат от Турция за да му я оправят. задруго няма да споменавам, все по-зле е.
5. Когато напуснах, не ми платиха абсолютно нищо. ни заплата, ни отпуска, ни командировъчни. Дори бях напсуван от Антон АНДОНОВ за това, че си ги искам. Дори мислех да го съдя, но реших да не се занимавам с подлоги на хората от управата.
Към оценките:
ЗАПЛАЩАНЕ: -5 - такова не получавате. На жените, които му работят плаща по 7 ст. на метър дограма.
УВАЖЕНИЕ: -5 - такова няма - унижение, крещене, следене с камери, псувни.
ПРИВИЛЕГИИ: -5 - никакво поощрение за добрата ти работа, никаква признателност. За финансова данеговорим.
ФИРМЕНА СИГУРНОСТ: -5 -Като видите текучеството, самище се досетите. А и накрая на месеца, като видите, какво ще получите или по-скоро, че няма да получите нищо...
АНГАЖИРАНОСТ: -5 - СУПЕР АНГАЖИРАНОСТ. всеки ден оставаш след работно време, че и до 21ч., когато работех там, бяха се събрали празници от 1-6 Май, но там не се почиваи един ден.
КОЛЕГИ: +3 - не лоши хора, нодо кога щетърпят да ги мамят.
РАБОТНА СРЕДА: -3 - Няма тоалетни, мивките са 1 бр. на 3 цеха. Мръсотия, работа с токсично ПВЦ (от коетосенатровихи лежах в болница)
БЯГАЙТЕДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА -  ЕТ АЛАННИ!!!

много зле ,много

не плащат.....текучество...лош колектив ....робство