БУТО ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БУТО ЕООД

1 точка от 10 мнения

Здравей те на всички ,и моите съболезнования .Може да се каже че съм ветеран ,изкарах в Буто 1 година и 2 месеца.Абсолютно съгласен съм с мненията на колегите.Отношението е супер нечовешко !Да не ви разказвам за 1 –но часовите оперативки на който всеки един от служителите се хули – защо примерно ходил толкова често до тоалетната………, за да си почива разбира се ,как не можахте да се сетите …:).Как ви се говори като на някакви роби и се издребнява за най-малкото .
Моят съвет е не ходете там ,ако искате да си навлечете някакви психически проблеми, не си заслужава ..

Съгласен съм с общото мнение.Работат във фирма Буто е меко казано ад.Колкото и позитивен да е човек ,отношениет на шефа е нечовешко.Колегите са свестни хорица, но за съжаление ,вече не психически стабилни .Уважаеми колеги заредете се с търпение и нерви,ако искате да работите там, защото ще ви трябва.

...защо не отиде?Щеше да се запознаеш с поредния нехопитализиран куку.Щеше да се влюбиш в мъдрата му мисъл,придружена от инпулсивни, леки уригвания.Все пак ,хубав човек в себе си лошо не държи.Но и в процеса на разговора(говори само той),щеше да научиш много за себе си.Може да осъзнаеш ,че освен Него ,няма по велико творение,а ти си бегло подобие на нещо.Жалко,просто много си изпуснал/а с твоето неявяване на интервю.

Благодария за светването хора :) предстоеше ми интервю с въпросните "личности", но мисля да ги пратя по дяволите, защото като гледах и хронологията на изказаните мнения става ясно. Мненията са всеки месец, което означава нови и нови разочаровани фенове ... 10х ;)

...ами,мисля че бяхме изчерпателни ....

Дааааа, така стоят нещата при З.(Потър)З., абе З., имаш нужда от професионална помощ от психиатър също така ако нямаш възможност кажи аз да ти купя едно огледало та да придобиеш ясна представа за това което си, и да престанеш да се мислиш за големия сваляч и хубавец, тръгнал да сваля млади служителки, абе ейййй осъзнай се бе, само дебнех момента да те осъдя, ама тръгна си момичето.
З. Сваляча, хора ако отидете да работите там освен обидите които ще трябва да търпите ако сте и млада и симпатична ще трябва да търпите и сексуалния тормоз-особенно ако сте омъжена, защото схващането на З. е че най-добрата партия е омъжената жена, не иска обвързване и си мисли че всяка иска да ляга с него понеже имал пари.......

..и нека завършиме уважаеми бивши колеги и пациенти.Всяка друга работа след "БУТО" е цвете....А за бъдещите жертви...Welcome to Hell

Ами всичко казано е абсолютно вярно.
Човека си е направил фирма за да си избива комплексите за малоценност върху персонала.
Не постъпвайте на работа там ако имате друга алтернатива.
Шефа е с лабилна психика, без чуство за мярка и оскъден репертоар.
Единственото хубаво е че след тази фирма всяка друга ще ви се стори добра :)

Напълно съм съгласен със господина горе, Управителя собственик, е с аграрно-селски манталитет, ако искате да бъдете обиждани, да ви се натяква че за нищо не ставате, понеже неможете да четете мислите на управителя, и ...........абе нямам думи, отвратително място за работа.

Мили Хора,
не се лъжете и не кандидатствайте за поредното място,което е било освободено от поредния разочарован.Аз лично изкарах там един месец, и ми беше достатъчно да разбера за какво става дума.За този месец се смениха общо четирима колеги,а няколко други ,само с влизането при управителя бяха взели правилното решение.Човека(управтеля),явно има някакви психични проблеми,които се опитва да пренесе върху персонала.
Така че,внимавайте!!