Онда Кофи Брейк ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Онда Кофи Брейк ЕАД

мили хора не дейте да се хващате никога на работа там!!!всичко е зле ,бъркотията страшна и от офиса им можеш да полудееш...не се хващайте там ,много работа за малко пари ,а отношение никакво...

Не си губете времето с тази фирма!

Немарливо и несериозно отношение още при кандидатстване за работа и за да не бъда голословен ще споделя причината за това мое мнение.

Кандидатствах на позиция шофьор-доставчик, интервюто мина добре, обадиха ми се да отида в 6:40ч. сутринта за да се запозная с естеството на работа, тоест един вид второ интервю.

Отидох в уречения ден и час и заварих още един кандидат за работа, учудих се защото няма начин да се качим 3-ма в баничарката, човека който ме покани на второ интервю много добре е знаел това, но предполагам с цел да претупа по-бързо нещата кани по-двама, помоли ме да изчакам втория курс, щели да се забавят максимум 40 мин., съгласих се.

Пих 3 кафета, пуших няколко цигари и един час мина, казах си, че е нормално сигурно са попаднали в задръстване, мина час и половина и вече почнах леко да се изнервям, но си казах чакал си толкова ще почакаш още малко, минаха два часа и реших да звънна да проверя.

Обадих се и ми казаха, че са в задръстване щели да се забавят още, ако съм искал да дойда пак утре, нямаше начин да си загубя още 3 часа при това немарливо отношение, естествено отказах и си тръгнах.

Изводите си правете сами.

За мен това отношение е несериозно и щом в началото е такова, не може да очаквате нищо добро по-нататък, така, че просто не си губете времето.

Екипът и работата са приятни, осигуровките текат и заплатата се плаща в срок, но за последните 4 години вместо поне малко да се вдигне е паднала с 50лв. Работата е доста, качеството на предлаганите продукти пада, има неща, които буквално ме е било срам да продавам. Стават и доста интриги, с повишаването на длъжността получаваш още хиляди отговорности, които заплатата ти не оправдава.

Извикаха ме на интервю и се явих днес. С висше образование съм, имам сертификат и стаж като бариста в www.butlerschocolates.com. Предлагат заплата за баристи 400 лв. бруто с тримесечен изпитателен срок. Засега не знам дали съм одобрен, не ме и интересува особено. Смей се и плачи народе!