Хидроенергопроект-НЕР ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Хидроенергопроект-НЕР ЕООД

---Много съм тъжен, когато знам, че подобни коментари се пишат с мръсни ръце на някакъв лаптоп в момент , когато в гаража където се продават плодове и зеленчуци няма хора и черноработника с висше образование страда. Лоша поличба!

И на всеки 2-3 месеца търсят човек за позицията "Секретар; Технически сътрудник; Aдминистратор". Ако не се лъжа от декември 2010 до сега обявата им е пускана поне 3 пъти

Реших да публикувам мнение в този сайт във връзка с една обява за работа, публикувана от Хидроенергопроект-НЕР ЕООД. Според мен това е един изключително некоректен работодател, тъй като си позволява да наема хора след като преди около 2 години уволни 5 души, без да им изплати дължимото. Преди това половин година също бяхме без заплати. До този момент още е длъжник на поне 4-5 човека. Не мисля, че в тази ситуация е редно да наема нови хора.
Изискванията за големи, заплатите не отговарят на работата, има хора, които работят без договор и осигуровки. Офисът е в окаяно състояние и се почиства от проектантите на добра воля.