ПОБЕДА АД БУРГАС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 15&markers=Бургас,ул. Одрин 15

ПОБЕДА АД БУРГАС

Някой може ли да каже какво е състоянието на завода към момента, какви са заплатите в администрацията, вярно ли е, че служителите постоянно са принуждавани да излизат в неплатен отпуск?

Как е положението във фирмата? Някой с актуално мнение - администрация, заплати, работна обстановка?

Някой може ли да ми каже какво е заплащането за позиция Технически сътрудник система за управление на качеството(НАССР). Благодаря предварително!

Ми той бившия управител не си замина ,ами го изгониха.Това цял Бургас го знае.

шулц, аз не съм чувала за колеги, които са напуснали да изгарят от желание да се върнат в "ПОБЕДА" - в това число и аз! незнам къде работиш, но със сигурност атмосферата на творчество, на изграждане и на мотивиран труд отдавна я няма в Победа - замина си точно с бившия управител.

не е лошо място за работа в Бургас особенно последната година.Сега при кризата стабилността е важна.Заплатите се подобряват.Тази година имаше и коледни.Плащат и част от разходите за профилактика и рехабилитация.Най -добре са пак търговците пак взеха нови коли.Не е чак толкова лошо положението както пишат някои,но е вярно и че доста неща се подобриха към по-добро напоследък.

През 2008г. има значителен ръст в заплатите.Заплащат се и определени социални разходи например пътни за работниците живеещи извън Бургас и други подобни.Сегашното ръководство има добри планове за развитие и успешно ги изпълнява и вообще много неща се промениха в завода.Колеги ,които напуснаха в предишни години искат да се върнат.През 2008 почти нямаше текучество.Абе каквото и да си говорим много зависи от шефа,а сегашния го бива повече от стария.

Определено не е място, в което да се развиваш, да градиш кариера. Нито пък да получиш полезен и обективен опит. Не си заслужава да се опитва в състоянието, в което е в момента фирмата.

Някой има ли информация как върви заплащането в маркетинговия отдел?
Знам, че заплатите са ниски за работата, но поне ориентировъчно..

И аз бях, и аз видях. Горните мнения са изчерпателни.