Фригопан ООД /img/frontend/nomap.png"

Фригопан ООД

Скоро търсеха специалист Човешки ресурси и ТРЗ. Сега търсят Оперативен счетоводител. Някой може ли да ми каже нещо за финансово-счетоводния отдел на фирмата - колектив, заплати и т.н.

когато постъпих на работа във фирмата разговарях с управителя който се казва Атанас и започна да ми разтегля локуми за работата 1. 45 мин
обясними колко пари дава 600 първоначална заплата но като почнеш работа ще ти дава по 500 лева след което се оказа че взимаш на час пари по 2.72 лв но това го разбираш последстрие като почнеш работа
и ти удържа всяка седмица по 5 лв в продължение на 12 седмици за липси като тръгнеш да напускаш
а ако е самоотлъчка забрави да вземеш пари
парите ти се дават с една седмица закъснение
сиреч бачкаш една седмица на втората ти плащат за първата в четвъртък
по важното всяка сутрин правите развод като се събира целия персонал и започва да ви вика всяка сутрин за щяло и нещяло- търпи се горе долу викането
до тук добре почна да налага глоби за щяло и нещяло
работното време е от 7.30 до 17.30 часа всеки ден от понеделник до петък с почивка на обед от половин час от 12.00 до 12.30 часа
пари как се взимат-всеки четвъртък ти дават по 30 лв на ръка
като изтече месеца на 7 или 8 число ти се превеждат пари по карта на колкото те усигурява
другото което е че ти спира за осигуровки от тези пари които ти ги е казал, сиреч не взимаш чисти пари 600 лв а по малко на колкото те усъгорява
и ти дава другата седмица някакви приравнения пак на ръка
като тръгнеш някъде на път ти дава по 1.50 лв на час защото си пътувал, а не работиш
и не можеш въоще да разбереш за какви пари работиш в тази фирма
има транспорт извозват те до работното място
колегите и работното място са на ниво всичко друго е под всякаква критика
недай си боже да почнете работа ще видите колко са луди шефовете
приятна работа