Дриймс Транс ЕООД

До всички които са решили да се излъжат да започнат работа в "Dreams Trans"/Мечта Транс/ .
Мечта №1 да си получиш заплатата цяла, когато си на път.
№2 да има кой да ти помогне, когато си в трудна ситуация
№3 да те сменят навреме, така както ти е обещано и си си запланувал нещата.
№4 да ти платят така... както са ти обяснили и обещали при постъпване.
№5 да си търпелив и да можеш да чакаш с наведена глава, без да се противиш.
№6 да се признаеш за виновен "щом ръководството така е решило"
№7 да приемеш това, което са определили да ти дадат и да им благодариш.
Та... уважаеми колеги, търсещи работа, дано не сте такива мечтатели като мен.

Относно изказването на Николай-бивш диспонент:
защо плащат глоби шофьорите за отклонения -защото някой диспонент не си е свършил работата и е дал грешни координати или е работил с грешна програма за сметка на шофьорите които изкарват заплатите на всички вас в офиса.
Защо трябва да се глобяват хора които не са виновни?Къде е г-н Вълканов защо не погледне какви ги вършат диспонентити ?Защо тези диспоненти се правят на луди когато трябва да дадат някяква информация на шофьора и си играят на компютъра?Г-н Вълканов не вижда ли че в повечето случаи проблемите идват от хората в офиса,а не от шофьорите но накрая го отнасят шофьорите?

всичко е супер много съм доволен,поздрави с песента най добрата фирма който не харесва да е жив и здрав!!!

Ще изкажа моето скромно мнение като бивш диспонент. Работих малко повече от месец, като от втория работен ден живеех само с мисълта да напусна, а си дадох предизвестието на петия работен ден. Това е една фирма в която изключвайки повечето шофьори и 4-5 диспоненти, всеки отговаря на какъвто и да е въпрос свързан с работата с изречението: "е и, аз какво да направя?" или "попитай еди кой си, мен не ме занимавай". Когато има някакъв проблем с който и да е шофьор често се чува "е@@л съм му майката да се оправя", а това че се намира в другия край на Европа и е в затруднение... Основната цел е НЕ да се мотивират и поощряват шофьорите ами да им се реже колкото се може повече. Един километър по-малко да е, ама да му се отреже. Видях да глобяват шофьор за 250 километрово отклонение дори и да не беше по негова вина и дори и да беше карал повече от 3 месеца без никакви отклонения, даже беше на минус. А това с километрите и отклоненията пък е егати системата. че то само на един товарен адрес в някоя голяма фирма се навъртат 10тина километра ей така от единия до другия край.
Като цяло съжалявам че бях тук, а на онези (ако има такива супергерои) които искат да опитат - успех!

Това е фирмата която най-много НЕ държи на служителите си независимо колко се стараят в работата си!
Дори са третирани по-зле от шофьорите във фирмата. Винаги са обвинявани за случващото се и им се повтаря колко са ГЛУПАВИ и как не работят достатъчно.... Изобщо ако някой се е запътил натам да спира и да се обръща преди да прекрачи входа на фирмата! Не си губете времето там и без това е малко :) Поздрави!

Жална ви майка ако започнете работа в тази фирма,накратко ще ви обясня : кара се по най-неорганизираните спедиции и релации - Фасен,Бреда,Валтер,ДХЛ,достатъчно работа няма,няма и километри.За всяко нещо в тази фирма трябва да се молиш на някой-било то на Ковачев или Вълканов или някое от протежетата им.Има две момчета - Виктор и Слави,които се водят по-старши от другите и които водят камионите-те не разбират нищо и за тях си никой,винаги гледат да си прецакан и орязан откъм пари.Нормални паузи няма,ако се наложи ремонт пази боже,на две седмици превеждат минимални аванси колкото хората да не умрат от глад.Искал съм хляб от румънски и полски колеги,защото са ме оставяли без пари.Слаба спедиция,неорганизирана фирма,с една дума-мошенници.Не се занимавайте с тях

Шофъор съм в фирмата.Никога не започвайте там работа,ще ви излъжат както излъгаха мен.Ще си изгубите времето и нервите,пари в тази фирма не дават

Работих в фирмата около четири месеца като спедитор и за това време през фирмата минаха около 6-7 човека,които идваха и си тръгваха,излъгани по най-долния начин от господин Г.Вълканов.За броя на излъганите шофъори наистина нямам сведения,но всяка седмица шофъор,който е направил своите минимални 3 месеца иска да слиза,текучеството на хора е огромно.Шофъорите идват с надеждата да работят нормално,биват им обещавани 1700 евро минимално за месеца,а щом се качат им се плаща на километър.Биват глобявани за всичко възможно,друг е въпроса,че няма достатъчно работа и повечето шофъори стоят като пазачи по паркингите,няма километри съответно няма и пари.В офиса цари пълна анархия,никой не разбира от транспорт,всеки е шеф за себе си.На администрацията плащат също не това което е обещано.Никаква организация няма.Моят съвет с цел да предпазя много хора е никога да нямат нищо общо с тази фирма.Ще си загубите времето,нервите и парите ако започнете там.

Днес, заедно с брат ми бяхме на "интервю" във въпросната фирма. По мое мнение си търсят шофоьори, които да им плащат горивото. В случай че всичко е ОК парите се чистят след като се прибереш след минимум 90 дни, преди тожа само някакжи аванси. Заплащането е на километър, а всеки уважаващ себе си шофьор и познажайки добре регламент 561/2006 ЕО знае, че това е забранено. Превозват само въздушно карго - нормална пауза е мисията нежъзможна !!! " Самолета не чака" така се изрази интервюиращият. Желая им успех с намирането на добри кадри.

Аз съм шофьор от 2007 до 2013година,моето изказване за фирмата е отлично.Пътувал съм и навън и вътрешен транспорт,много от колегите не ги познавам,карат един курс и не се връщат,но аз по коректна и лоялна фирма от тази не съм работил.Пътувал съм извън  европейския съюз,условията са били под всякаква критика,но никога не съм го правил на въпрос,просто коректността,която съм видял от тях не съм очаквал.Пожелавам им с настъпването на празниците тази фирма да съществува,докато свят светува.За много хора тази фирма не значи нищо,но за мен значи много!Изквазвам хиляди благодарности към целия състав!