Дриймс Транс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дриймс Транс ЕООД

Колеги,фирмата е пълна катастрофа и лежи на краткотрайна слава умишлено изфабрикувана от Г-н Вълканов в миналото.В МОМЕНТА НЕЩАТА ,НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА ЗА КРАТКО ПРЕЗ 2016 г.Продават се камиони,глобяват се шофьори,обещават 0.25 цента на километър,а километри няма пък глоби и удръжки за какво ли не...максимум 1800 евро чисто!?50% от шофьоите в момента са цигани от Перник,представете си как изглеждат отвън и отвътре композициите...
УСПЕХ НА НАИВНИТЕ!!!

До всички които са решили да се излъжат да започнат работа в "Dreams Trans"/Мечта Транс/ .
Мечта №1 да си получиш заплатата цяла, когато си на път.
№2 да има кой да ти помогне, когато си в трудна ситуация
№3 да те сменят навреме, така както ти е обещано и си си запланувал нещата.
№4 да ти платят така... както са ти обяснили и обещали при постъпване.
№5 да си търпелив и да можеш да чакаш с наведена глава, без да се противиш.
№6 да се признаеш за виновен "щом ръководството така е решило"
№7 да приемеш това, което са определили да ти дадат и да им благодариш.
Та... уважаеми колеги, търсещи работа, дано не сте такива мечтатели като мен.

Относно изказването на Николай-бивш диспонент:
защо плащат глоби шофьорите за отклонения -защото някой диспонент не си е свършил работата и е дал грешни координати или е работил с грешна програма за сметка на шофьорите които изкарват заплатите на всички вас в офиса.
Защо трябва да се глобяват хора които не са виновни?Къде е г-н Вълканов защо не погледне какви ги вършат диспонентити ?Защо тези диспоненти се правят на луди когато трябва да дадат някяква информация на шофьора и си играят на компютъра?Г-н Вълканов не вижда ли че в повечето случаи проблемите идват от хората в офиса,а не от шофьорите но накрая го отнасят шофьорите?

всичко е супер много съм доволен,поздрави с песента най добрата фирма който не харесва да е жив и здрав!!!

Ще изкажа моето скромно мнение като бивш диспонент. Работих малко повече от месец, като от втория работен ден живеех само с мисълта да напусна, а си дадох предизвестието на петия работен ден. Това е една фирма в която изключвайки повечето шофьори и 4-5 диспоненти, всеки отговаря на какъвто и да е въпрос свързан с работата с изречението: "е и, аз какво да направя?" или "попитай еди кой си, мен не ме занимавай". Когато има някакъв проблем с който и да е шофьор често се чува "е@@л съм му майката да се оправя", а това че се намира в другия край на Европа и е в затруднение... Основната цел е НЕ да се мотивират и поощряват шофьорите ами да им се реже колкото се може повече. Един километър по-малко да е, ама да му се отреже. Видях да глобяват шофьор за 250 километрово отклонение дори и да не беше по негова вина и дори и да беше карал повече от 3 месеца без никакви отклонения, даже беше на минус. А това с километрите и отклоненията пък е егати системата. че то само на един товарен адрес в някоя голяма фирма се навъртат 10тина километра ей така от единия до другия край.
Като цяло съжалявам че бях тук, а на онези (ако има такива супергерои) които искат да опитат - успех!

Това е фирмата която най-много НЕ държи на служителите си независимо колко се стараят в работата си!
Дори са третирани по-зле от шофьорите във фирмата. Винаги са обвинявани за случващото се и им се повтаря колко са ГЛУПАВИ и как не работят достатъчно.... Изобщо ако някой се е запътил натам да спира и да се обръща преди да прекрачи входа на фирмата! Не си губете времето там и без това е малко :) Поздрави!

Жална ви майка ако започнете работа в тази фирма,накратко ще ви обясня : кара се по най-неорганизираните спедиции и релации - Фасен,Бреда,Валтер,ДХЛ,достатъчно работа няма,няма и километри.За всяко нещо в тази фирма трябва да се молиш на някой-било то на Ковачев или Вълканов или някое от протежетата им.Има две момчета - Виктор и Слави,които се водят по-старши от другите и които водят камионите-те не разбират нищо и за тях си никой,винаги гледат да си прецакан и орязан откъм пари.Нормални паузи няма,ако се наложи ремонт пази боже,на две седмици превеждат минимални аванси колкото хората да не умрат от глад.Искал съм хляб от румънски и полски колеги,защото са ме оставяли без пари.Слаба спедиция,неорганизирана фирма,с една дума-мошенници.Не се занимавайте с тях

Шофъор съм в фирмата.Никога не започвайте там работа,ще ви излъжат както излъгаха мен.Ще си изгубите времето и нервите,пари в тази фирма не дават

Работих в фирмата около четири месеца като спедитор и за това време през фирмата минаха около 6-7 човека,които идваха и си тръгваха,излъгани по най-долния начин от господин Г.Вълканов.За броя на излъганите шофъори наистина нямам сведения,но всяка седмица шофъор,който е направил своите минимални 3 месеца иска да слиза,текучеството на хора е огромно.Шофъорите идват с надеждата да работят нормално,биват им обещавани 1700 евро минимално за месеца,а щом се качат им се плаща на километър.Биват глобявани за всичко възможно,друг е въпроса,че няма достатъчно работа и повечето шофъори стоят като пазачи по паркингите,няма километри съответно няма и пари.В офиса цари пълна анархия,никой не разбира от транспорт,всеки е шеф за себе си.На администрацията плащат също не това което е обещано.Никаква организация няма.Моят съвет с цел да предпазя много хора е никога да нямат нищо общо с тази фирма.Ще си загубите времето,нервите и парите ако започнете там.

Днес, заедно с брат ми бяхме на "интервю" във въпросната фирма. По мое мнение си търсят шофоьори, които да им плащат горивото. В случай че всичко е ОК парите се чистят след като се прибереш след минимум 90 дни, преди тожа само някакжи аванси. Заплащането е на километър, а всеки уважаващ себе си шофьор и познажайки добре регламент 561/2006 ЕО знае, че това е забранено. Превозват само въздушно карго - нормална пауза е мисията нежъзможна !!! " Самолета не чака" така се изрази интервюиращият. Желая им успех с намирането на добри кадри.