телетрейд еоод /img/frontend/nomap.png"

телетрейд еоод

3 точки от 1 мнение

Търсех си работа. На обява за "Офис мениджър" от един от сайтовете за работа(една от многото, за които кандидатствах) , попаднах на тази "Телетрейд"ЕООД. Отидох на интервю в офиса им в гр. Варна, намиращ се на един от главните булеварди. Една девока ми даде да попълня накакъв тест и ми каза да изчакам. Дойде ми реда да вляза на интервю. Да знаех преводач щях да си взема, защото една русолява госпожа така силно замяташе на руски, че чак ми беше трудно да си чувам мислите, какво остава да й отговарям на въпросите. Попита ме дали разбирам от борси, фондова политика , банкови пазари и така нататък, а моят отговор бе отрицателен. Съответно ми бе пояснено, че имам потенциал, но трябва да мина курс на обучение. Колко дълъг и повече подробности не можах да разбера....Не че не ми смотолеви нещо, но го направи на руски, а аз знам английски и немски.......Даде ми едно листче кога ми е курса за теорията и аз си тръгнах. Обадих се на мой познат. който също дълго време е търсил работа и е попаднал на тази фирма, не ми каза нищо хубаво. Не отидох на теста, скоро започнах работа като офис мениджър и съм доволна. Перманнетно обаче си правех опита да пращам автобиографии на фирмата и всеки път ме канеха и бяха многоочаровани от мен(променях само запетаите в новите автобиографии). Но тъй като се бях поразровила малко повече в нета всеки следващ път им задавах мн различни въпроси, на които мънкаха. Казвах, че ще се обадят....но така и не го направиха. Като цяло лично аз не съм с добро първо впечатление, а информацията, която събрах ми говори, че това не е сериозна фирма.