ФТС България /img/frontend/nomap.png"

ФТС България

Камионче какви са тея ПР статии, това са пълни глупости каквото си писал/а. Ти да не си в маркетинг отдела дето се сменяте през 4 месеца?

Най-малкия проблем във фирмата е заплащането.

абе каква е тая кретенщина
не даваме пари ама ще се научиш
явно ловите само студенти които са готови и за 200 лева да се опитват да пишат софтуер, казвам опитват
как може да ви има още такива тука бе
Подпис: Неутрален

Може и да са четирима, ама четирима от КОЛКО общо?
Иначе като за начало става, ноооо заплащенето е много малко :(

ФТС България като място за работа е прекрасно. Офиса се намира на хубаво място и е с прекрасна релаксираща гледка към Витоша. Затова са мислили шефовете на фирмата когато са го купували. Средата за работа е спокойна е не стресираща. Шефовете са разбрани и земни хора, а колегите много приятни. Заплащането е малко по-ниско от подобни фирми от ИТ бранша но от гледна точка сигурноста и спокойствието се получава добър баланс. Дава се възможност да се работи по интерeсни проекти като така се научават много нови неща. Няма кой знае какъв потенциал за развитие но това идва от факта се ФТС не е толкова голяма фирма. Текучеството за миналата година е доста малко напуснали са само 4-ма и от тях половината са заминали за чужбина.

Лично аз горещо препоръчвам ФТС България за работодател