Виденов /img/frontend/nomap.png"

Добри Виденов,не се прави така,имай уважение към хората,не трупай грехове,че ще ги плащаш.Няма ненаказано зло.А ти завидно трупаш активи в злините си към хората.

1. ЗАПЛАЩАНЕ

Има голямо значение къде се намирате. В някой градове заплащането е минимална заплата + пари на ръка, а в други минимална заплата + таргет.

Ако кандидатствате за София, Пловдив или Варна, ще сте на таргет! Пригответе си пакет 3в1 - вазелин,мокри кърпи и успокоителни!

2. УВАЖЕНИЕ

Уважение НЯМА. Ръководството се състой от безкрайно некадърни, неграмотни и лицемерни хора.

3. ПРИВИЛЕГИИ

Работно облекло - тениски или ризи

Карта за идентификация - Бадж

4. НАТОВАРВАНЕ

Обичате физически труд ? Чудесно!

На Вас се пада задачата да товарите,разтоварвате, монтирате и демонтирате. ТОВА Е ДОПЪЛНИТЕЛНА РАБОТА, КОЯТО НЕ СЕ ЗАПЛАЩА И СЕ ИЗВЪРШВА ВСЯКА СЕДМИЦА.

5.ПОТЕНЦИАЛ

0.00%

6.КОЛЕГИ

СТРАХОТНИ СА !

Повечето са кадърни и образовани. Надявам се да открият по-добро място.

На вниманието на собствениците на фирма ВИДЕНОВ. Хората които сте назначили да управляват фирмата, имам предвид всички бивши военни, ще ви закопаят и ще фалират компанията до ДВЕ ГОДИНИ!!! Решенията които вземат са пречупени през призмата на тяхното ВЕЧНО оставане в ръководството, да смучат заплати.Това е основната им цел, а не просперитета на фирмата. Махайте ги колкото се може по-бързо, ако искате да спасите компанията и поканете в мениджмънта, не лизачи и селски тарикати, а кадърни и успели хора. Ще видим след две години дали ще ви има!?

За всички който мислят да кандидатстват или да започнат работа в Пловдив, трябва да знаят, че няма да изкарат много там, поради причината, че след нова година ще затварят склада.Така, че пак след месец- два пак ще сте без работа.
П.С.: Не е и желателно да почвате работа там(Пловидв).

В тази фирма не бива да кандидатстват хора уважаващи себе си, ценящи уменията, знанията и опита си, тъй като няма да бъдат оценени и в случай, че бъдат наети на работа. Всеки прекаран ден като служител в нея е загуба. Единственото, което се научава в нея са лоши практики. Относно позицията Регионален мениджър - за една година са сменени четирима служители, очевидно има проблем някъде и вероятно едва ли е само в хората наемани на тази позиция, разбира се всеки сам за себе си може да тълкува фактите. Ангажиментите, отговорностите, както и отношението към така нареченият "Регионален мениджър", нямат нищо общо с мениджмънта, а по-скоро наподобяват на пазач, общ работник, монтажник на мебели и т.н. все подобни. Също така реалната и осигурителна позиция на назначение не отговаря на обявената, както и на всички други позиции във фирмата.
С две думи казано: фирма в която не уважават служителите си, подиграват се с клиентите си, предоставят възможност за изява единствено на интриганти и сервилни служители.
Не на последно по важност място е факта, че на топ мениджърско ниво липсва всякакво стратегическо планиране и визия за развитие, както и организация, управление на процеси, персонал, производствен и качествен контрол в следствие на което цари повсеместен хаос, които господата бъркат с динамика на бизнеса си!

Имате ли актуална информация за условията на работа в компанията ? За Пловдив за втори път в рамките на няколко месеца обявяват свободна позиция за регионален мениджър с обявена доста добра заплата.

Направих промоционална поръчка на 15.08.2015, за спален комплект със срок на доставка 30 дни, и започна чакането.Няколко дни преди доставката на 03.09.2015, получих обаждане от фирмата че поръчката ми ще бъде изпълнена в следващите 2-3 дни, като в разговора уточнихме деня и часовия диапазон за доставка на 06.09.2015 преди 14 часа. В уговорения ден обаче получих отново обаждане че няма да ми бъде доставена поръчката защото единия пакет ( в случая матрак ) не е наличен в склада в София, естествено побеснях защото това е единствения възможен ден без ангажименти в който мога да приема поръчката, съответно се свързах с телефона за рекламации посочен в сайта на фирмата и поисках обяснение за създалата се ситуация, от там ми беше казано че имам право на рекламация за всеки ден просрочен след датата на уговорената доставка и ще проверят какъв е проблема и ще ми върнат обаждане.Да върнаха ми обаждане, но поръчката ми отново няма да бъде доставена защото намали налични резервни матраци защото се били изчерпали, уникално, как се изчерпаха матраците при положение че се работи на принципа на брой поръчки, оказа се че не потдържат количества ако някой от матраците, от поръчките е повреден при транспорта.В крайна сметка ще ми бъде доставена поръчката след седмица, като има обещание от отдел рекламации че ще ми бъде начислена неустойка за всеки ден забавяне и ще бъде приспадната от цената на поръчката.Всичко това е несериозно, некоректно и без всякаква липса на организация във фирмата.Нека всеки който прочете това да прецени сам дали има смисъл да има отношения с тази фирма.

Изключително некоректни! Доставка на едно нищо и никакво портманто – 40 дни! На 38-я ден се обадих на т.нар. им call center – отговориха ми, че има още време за изпълнение на поръчката. Беше петък и ги попитах дали се очаква да пристигне утре или ако не дали работят в неделя? Ами ще се свържем с вас, когато стигне в София, за сега не можем да кажем нищо. Естествено не си получих поръчката. На 41-я ден се обадих пак – трудно се свързах, тъй като директно отказваха разговора по телефона. За чата на сайта им изобщо забравете. Там единственото което отговарят е да се звъни на телефоните. Последва мейл, който уж се бил четял от ръководството на фирма. И чак след това ми казаха, че ще има 10 (десет!) дневно закъснение. Последва още един разговор, в който се интересувах как стои въпроса с монтажа. Отговора беше убийствен: в София няма да иа монтажи в следващите две седмици. И така, след 2 месеца чакане получих няколко кашона, които трябваше да чакат още 2 седмици някой да дойде да ги сглоби. Сами си преценете дали ще пазарувате от там.

Изключително некоректна фирма! 2 месеца чакам изпълнението на поръчката, не се обадиха даже да предупредят за закъснението. Когато дойде момента на сглобяването на мебелите се оказа, че някои от тях са дефектни, защо ли?  И това бяха мебели на стойност 1500лв, представям си за по-малки суми какво е качеството....

Единственото което знам за тази фирма от г-н Росен Николов е цитирам "Ние не даваме високи заплати, но ги даваме редовно" и повечето кандидати не влязоха дори да продължат интервюто.