Виденов /img/frontend/nomap.png"

Нека бъдещите кандидатстващи за работа във Виденов със срок на обучение знаят, че се изисква да напуснат работа и чак тогава те допускат на обучение. След изтичането му се поставя оценка и ако тя е незадоволителна договор с Вас не се подписна и ... ставате БЕЗРАБОТЕН. Иначе обещанията така, така, така!? Това естествено не ви го казват и трудно може да се досетите, че ще ви се случи, но то е реалност.
В сайта им няма да видите че дебелината на ПДЧто от което са изработени техните "велики мебели" е ... 15 мм, с по-слаби панти, винтове и ПОКАЗАТЕЛИ. Това също се премълчава, но вие трябва да го знаете и да си правите сметката не само за парите, ами и за други неща. Примерно гардероб 2 метра висок от 15 мм ПДЧ - че той се люлее като листо, не може да си носи тежките врати, камо ли да го натоварите с дрехи и други. не купувайте и леглата им от 15 мм ПДЧ - огъват се като захарен памук.

Този Изпълнителен Директор още ли не са го махнали?Администрацията е пълна с хора които, за работата която вършат, трябва да взимат половин заплата.Някой от собствениците да застане до входа на администрацията и да гледа няколко дни.Точно в 17ч., т.н."Администрация"все едно са държани вързани вътре, и хайде ЮРУУУУШ..........., по колите и да ги няма.Все едни и същи хора!?Хора на г-н Николов, Изпълнителния Директор.Всички отговорни длъжности са на негови хора, които филтрират информацията, до собствениците, и няма кой да каже, че царя е гол........

Аз съм бивш служител в Мебели Виденов. Напусках преди месец (поради семейни причини и съвсем друг вид работа) и раздялата с колегите и шефовете ми беше много трудна.

Работих в кол центъра и бях мнооооого доволна. Има възможност за развитие за сериозните, трудолюбивите и амбциозните хора, на които наистина им се работи и дават всичко от себе си.
Да, доста беше натоварено, но за мен беше удоволствие да работя заедно с един страхотен екип млади хора - винаги готови да ти помогнат.

Културни хора са. Отношението работник-работодател надмина моите очаквания. Няма комунистически изяви, а целия менталитет е западен, имат такт и внимание към служителя. Поне аз и моите бивши колеги сме на това мнение.

Разбира се, фирмата е много голяма и има различни отдели. Обаче като цяло, всички са млади и готини хора с хъс за работа и много идеи. Именно затова са постигнали толкова успехи в бизнеса.

Възнаграждението е точно, няма закъснения и е точно според уговорката. Не мога да разбера защо се оплакват някои от ниските заплати. Нали сте се уговорили на интервю, преди да започнете работата? Ако не бяхте съгласни защо въобще се явитхте на работа? В коя фирма се увеличава заплатата със всеки изминал месец?

Цялото ми уважение към Григор и Добри Виденов, страхотни шефове!

Пожелавам Ви да работите в такава фирма само ако сте съвестни, трудолюбиви и харесвате работата, която ще вършите. Ако правите всичко само заради заплатата (а не ви остави удоволствие), по-добре не си мъчете душата и не мъчете и хубавите ми (бивши) колеги....

Най-долнопробните мебели, изработени от най-евтините китайски отпадъчни материали. Веднъж се излъгах да закупя мебели от Виденов, повече НЯМА да направя тази грешка. А гаранцията ви няма да се уважи за пет стотинки! С гаранционната карта можете да си избършете задника, за да я употребите поне за нещо полезно. Никога не се лъжете да закупувате мебели от този МОШЕНИК!

Моля собствениците направете одит на назначенията които е направил Изпълнителния Директор, Росен Николов последните 3 години и в какви отношения е той с тях!? Ще останете МНОГОО....О....О УЧУДЕНИ.....!?

За Мебели Виденов мога да кажа няколко неща, но важни и показващи, че това е един стабилен и развиващ в положителна посока работодател.
Всеки има ясно определени задължения и отговорности общодостъпни за всички.
Работи се с млад и амбициозен екип, доста интензивна работа, но и коректно отношение.
Месечните възнагражденията се получават без закъснение има и бонусна система.

Мебели Виденов е компания, която дава възможност за развитие на хора, желаещи да работят в тази сфера. Осигурява добри условия за работа и е една от малкото фирми в България, която предлага за своите служители работни облекла, храна, нови автомобили и микробуси за шофьорите.
Относно заплащането, фирмата винаги е била коректна, датите се спазват, а заплатите отговарят на договореното.Работа извън работно време няма, а работното време е направено така, че да бъде удобно за всички.

Мебели Виденов е една от най-бързо развиващата се фирма в града. С годините е достигала видни успехи в региона и не само. Предоставя среда на развитие в професионален път, дори и без първоначален опит в сферата. Начина на организация и колектива в работната среда, предразполага за стремеж към по добри цели, както за фирмата така и личностно.
Мебели Виденов е фирмата която се изгражда и надгражда, следейки модните тенденции в областта на мебелите.
Това са само част от нещата които ме впечатлиха, за да избера Виденов.

На вниманието на всички бъдещи колеги ;)
Към „негативните коментатори“ – Хора „работа“ НЕ означава да седите и да си чоплите в носа, работа означава да си вършите качествено задълженията, да поемате отговорност за грешките си и да надграждате своите умения и компетенции.
Малко са БЪЛГАРСКИТЕ фирми, които искат да наемат човек, който да развиват, да обучават и да му дадат поле за изява. Малко са фирмите, които се грижат за служителите си, като например да купят компютри със защитен екран или слушалки, които да не ти увредят слуха. Малко са фирмите, които да държат на мнението на своите служители, които да се грижат за ЧОВЕКА, а не за СЛУЖИТЕЛЯ!
Много зависи и какво точно ще работиш в такъв тип фирма, като разумни същества вие знаете, че има огромна разлика между задълженията и уменията на „складов служител“ и „оператор в кол център“??? Знаете също така, че и условията са различни, но това всичко зависи от ВАС, от ТЕБ! Ако си мързел, който обича да шикалкави по-добре не започвай работа там, а си намери фирма, в която няма камери, намери си работодател, на когото му е все тая дали си вършиш работа и дали „клиента“, който утре ще си ТИ е доволен от теб.
Надявам се да ми станеш колега ТИ, който няма да се скътаваш и аз да трябва да те покривам, а ще работим в екип, ще си помагаме, ще намираме забавната страна на нещата и ще се чувстваме пълноценни в края на работния ден!
Благодаря, че прочете целия този дълъг текст, надявам се да ти е бил полезен, а не загуба на време.
Успех на всички!

Добър ден !
Имам интерес към позиция продавач-консултант за град София. Забелязах много негативни коментари, все още ли отношението на фирмата е същото ? Предвид това което прочетох, разбрах че има твърдо заплащане и процент. Може ли да ми дадете информация за твърдата заплата ?