Виденов /img/frontend/nomap.png"

Качеството на мебелите им не е добро. Не се предоставя изчерпателна информация, относно правата и задълженията на клиента. Отговорите в мейлите им заучено започват с " Извиняваме се за неудобството....Трябва да заплатите..." Направих поръчка- всичко дойде на време. Заявих монтаж, защото " Videnov.bg препоръчва монтажът на закупената стока да се извършва от оторизиран фирмен сервиз/ служител. " Стоката бива сглобена по дадената препоръка. Дъговидни страници и плъзгащи врати на гардероб т.е. несъответствие на стоката.Следователно прочетох: " Потребителят не може да се позове и губи правата си по предоставената гаранция: 2/ в случай че при отваряне на вече доставени пакети, клиентът констатира несъответствие, за което не сигнализира, а започва/ извършва монтаж на детайла/продукта;" Отваряне и извършване на монтаж от оторизиран фирмен сервиз/ служител. Никой не ме бе предупредил, че трябва да отворя лично пакетите и да извикам допълнително компетентно лице да провери състоянието на детайлите, за да мога да спра монтажа, който в последствие беше причина да не ми бъде въстановена цялата сума, а в размер на 80% поради монтажа на гардероба. След елементарна сметка аз съм похарчила точно 316лв за двуседмично обучение какво е да си клиент изгубил права на такъв, без вина.

Здравейте!Кандидат съм за работа като търговски консултант в магазина на Виденов в Шумен.Моля за мнение,относно тукашния управител ,екипа и ако е възможно нещо за възнагражденията?

Не се захващайте с тази Виденов поне като шофьори. На интервюто казват, че търсят шофьори а дефакто им трябва касиер, телефонист, хамалин и счетоводител. Карасе по 10 - 12 часа на ден.в Пловдив началник склада е някакв комплекса които дори не може да пише. Ако се за хванете с тази работа пригответе се да останете без социален живот!! - 5 отценка единственото позитивно са колегите шофьори който са измъчен до дупка!

Здравейте, След като не съм част от тази фирма реших и аз да споделя моето виждане за фирмата.

Колегите в складовете / хамалин, шофьор,диспечер,касиер, началник на обекта, продавач консултанти / в 90% са готини, помагат си и се подкрепят и те са основните които движат тази фирма !
Заплащането е в пъти по добро в сравнение с други фирми, всичко е редовно и няма скрито покрито ! работата понякога може да е в повече , не в следващ период от време намалява и може да си починеш.
Регионалните мениджъри са предимно готини , но като ги натискат от горе се държат гадно, само и само да си запазят мястото иначе.. ще ги изгонят като мръсни котета.
Клиентите са отвратителни но нямаш право да им кажеш и копче! защото те подслушват по телефона ,гледат на камерите и те глобяват при направена грешка.

Управата на фирмата тука е вече интересното.
В последните близо 3год имаше много реформи, уж за хубаво ама ....
Данчо Виденов даде фирмата на синовете си и още няколко образа и сега е тотален хаус

Всичко се командва от Григор Виденов и жена му !

за пълния цирк допринасят
Росен Николов - уж собственик на фирмата,
Мариян Николов-шеф на логистика,
Георги Енчев - измисления ревизор,
Борд на директорите и още една торба с идиоти който в стремежа си да изпъкнат , плескат глупости, спъват работата и объркват работния процес.

Ако решите купете си мебели, разгледайте магазините но ако решите да работите в тази фирма
това ще е голямата ви грешка.

Тук израстване няма, има затъпяване и строг контрол от банда тъпи бивши военни и роднини.

Никой в тази фирма които се е махнал не се е върнал , с изключение на един регионален мениджър, които незнайно как стана търговски директор.

Това е Мебели Виденов, успех на тези който искат да останат без личен живот и без спокоиствие.

Това е типична българска фирма - управлява се от безпринципни хора, които се ръководят от интриги и клюки. Никакво уважение към стойностни служители, които си вършат работата добре. В офиса в София се уволняват хора от вчера за днес без причина. Не се занимавайте с тази фирма, заплащанто е смешно. Решенията се взимат от нестабилната психически нова жена на единият от собствениците на фирмата, който я слуша без да провери информацията. Несигурна работна среда.

Работих известно време за тази фирма. Напълно подкрепям предния коментар, много работа - малко пари! От известно време не могат и да си намерят хора и натоварват допълнително персонала. Не се захващайте!!!

1 точка

Работя в магазина, работата е неочаквано много, клиентите са изключително досадни и глупави, защото мебелите са евтини. Няма уважение от началниците, всичко се следи с камери и при най-малката издънка/всичко е издънка, нямаш почти никакви права/ се глобяваме! Преди да започнете работа ви се свалят звезди, но после сте рая!!! Колегите са готини, но си мълчат, не знам защо. Наднормено работно време, липса на почивки, лъжи, лошо отношение - не се подлъгвайте да започвате! В момента съм в процес на търсене на нова работа!

Моля някой да сподели информация за административните позиции. Заплащането на твърда заплата ли е или има различни бонуси за представяне, има ли социален пакет?
От днес има обява за "Специалист обучение" за Варна и Пловдив, преди около два или три месеца я имаше същата обява.

Здравейте,интересуваме раб.време заплащането,условията.Мисля да кандидаствам там ,защото имам къща в Елин Пелин.
Един познат ми каза ,че имало намаление на заплатите преди време и много хора избягали.
Другото което ме притеснява,че били назначени много цигани,а те са мързеливи,както знаем.
Дали е така?или преувеличава.

Няма как да махнат директора Николов, защото той държи компрометираща информация за Данчо и синовете му.Така, че не се надавайте.Фабриката всъщност отдавна не е тяхна.