Виденов /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!Кандидат съм за работа като търговски консултант в магазина на Виденов в Шумен.Моля за мнение,относно тукашния управител ,екипа и ако е възможно нещо за възнагражденията?

Не се захващайте с тази Виденов поне като шофьори. На интервюто казват, че търсят шофьори а дефакто им трябва касиер, телефонист, хамалин и счетоводител. Карасе по 10 - 12 часа на ден.в Пловдив началник склада е някакв комплекса които дори не може да пише. Ако се за хванете с тази работа пригответе се да останете без социален живот!! - 5 отценка единственото позитивно са колегите шофьори който са измъчен до дупка!

Здравейте, След като не съм част от тази фирма реших и аз да споделя моето виждане за фирмата.

Колегите в складовете / хамалин, шофьор,диспечер,касиер, началник на обекта, продавач консултанти / в 90% са готини, помагат си и се подкрепят и те са основните които движат тази фирма !
Заплащането е в пъти по добро в сравнение с други фирми, всичко е редовно и няма скрито покрито ! работата понякога може да е в повече , не в следващ период от време намалява и може да си починеш.
Регионалните мениджъри са предимно готини , но като ги натискат от горе се държат гадно, само и само да си запазят мястото иначе.. ще ги изгонят като мръсни котета.
Клиентите са отвратителни но нямаш право да им кажеш и копче! защото те подслушват по телефона ,гледат на камерите и те глобяват при направена грешка.

Управата на фирмата тука е вече интересното.
В последните близо 3год имаше много реформи, уж за хубаво ама ....
Данчо Виденов даде фирмата на синовете си и още няколко образа и сега е тотален хаус

Всичко се командва от Григор Виденов и жена му !

за пълния цирк допринасят
Росен Николов - уж собственик на фирмата,
Мариян Николов-шеф на логистика,
Георги Енчев - измисления ревизор,
Борд на директорите и още една торба с идиоти който в стремежа си да изпъкнат , плескат глупости, спъват работата и объркват работния процес.

Ако решите купете си мебели, разгледайте магазините но ако решите да работите в тази фирма
това ще е голямата ви грешка.

Тук израстване няма, има затъпяване и строг контрол от банда тъпи бивши военни и роднини.

Никой в тази фирма които се е махнал не се е върнал , с изключение на един регионален мениджър, които незнайно как стана търговски директор.

Това е Мебели Виденов, успех на тези който искат да останат без личен живот и без спокоиствие.

Това е типична българска фирма - управлява се от безпринципни хора, които се ръководят от интриги и клюки. Никакво уважение към стойностни служители, които си вършат работата добре. В офиса в София се уволняват хора от вчера за днес без причина. Не се занимавайте с тази фирма, заплащанто е смешно. Решенията се взимат от нестабилната психически нова жена на единият от собствениците на фирмата, който я слуша без да провери информацията. Несигурна работна среда.

Работих известно време за тази фирма. Напълно подкрепям предния коментар, много работа - малко пари! От известно време не могат и да си намерят хора и натоварват допълнително персонала. Не се захващайте!!!

1 точка

Работя в магазина, работата е неочаквано много, клиентите са изключително досадни и глупави, защото мебелите са евтини. Няма уважение от началниците, всичко се следи с камери и при най-малката издънка/всичко е издънка, нямаш почти никакви права/ се глобяваме! Преди да започнете работа ви се свалят звезди, но после сте рая!!! Колегите са готини, но си мълчат, не знам защо. Наднормено работно време, липса на почивки, лъжи, лошо отношение - не се подлъгвайте да започвате! В момента съм в процес на търсене на нова работа!

Моля някой да сподели информация за административните позиции. Заплащането на твърда заплата ли е или има различни бонуси за представяне, има ли социален пакет?
От днес има обява за "Специалист обучение" за Варна и Пловдив, преди около два или три месеца я имаше същата обява.

Здравейте,интересуваме раб.време заплащането,условията.Мисля да кандидаствам там ,защото имам къща в Елин Пелин.
Един познат ми каза ,че имало намаление на заплатите преди време и много хора избягали.
Другото което ме притеснява,че били назначени много цигани,а те са мързеливи,както знаем.
Дали е така?или преувеличава.

Няма как да махнат директора Николов, защото той държи компрометираща информация за Данчо и синовете му.Така, че не се надавайте.Фабриката всъщност отдавна не е тяхна.

Нека бъдещите кандидатстващи за работа във Виденов със срок на обучение знаят, че се изисква да напуснат работа и чак тогава те допускат на обучение. След изтичането му се поставя оценка и ако тя е незадоволителна договор с Вас не се подписна и ... ставате БЕЗРАБОТЕН. Иначе обещанията така, така, така!? Това естествено не ви го казват и трудно може да се досетите, че ще ви се случи, но то е реалност.
В сайта им няма да видите че дебелината на ПДЧто от което са изработени техните "велики мебели" е ... 15 мм, с по-слаби панти, винтове и ПОКАЗАТЕЛИ. Това също се премълчава, но вие трябва да го знаете и да си правите сметката не само за парите, ами и за други неща. Примерно гардероб 2 метра висок от 15 мм ПДЧ - че той се люлее като листо, не може да си носи тежките врати, камо ли да го натоварите с дрехи и други. не купувайте и леглата им от 15 мм ПДЧ - огъват се като захарен памук.