Ан груп 2009 ООД /img/frontend/nomap.png"

Ан груп 2009 ООД

Искам да благодаря на колегата за своевременното предупреждение.
Ето за това служи този сайт - да не се повтарят чужди грешки.
Благодарим ти!

Това е едно от най-неприятните места ,на които съм работила! На интервюто ти замазват очите ,че уж всичко е наред ,но с течение на времето разбирах неща ,за които никои не ми каза от самото начало.
Работното време е 12 часа 2 на 2 това добре,но не можело да се сяда през това време,защото шефът звънял и се карал,но той не стои 12 часа прав... магазините им са денонощни ,с учудване разбрах,че нощните смени жземат по-малко заплащане в сравнение с дневните: дневна-400 лв.-нощна-300 лв. ,осигуровките за дневна смяна са на 4 часа,а за нощните на 2 часа !!! това нормално ли е ?!?! Никой не споменава в началото,че се удържа половината заплата и при напускане не се плаща... договорите за работа някои даже не са ги виждали ,карат ни да подписваме молба за напускане,документ,че ни е изплатено всичко дължимо, и че сме ползвали отпуската си и всичко това без дата ,което означава,че когато им скимне може да ни махнат от работа,а ако откажем  ни освобождават от работа,има глоби за всичко ,някои ,от които са безумни ,сякаш никой не греши.. има още много неща ,но се надявам който мисли да работи за тях първо да види това и въобще да не започва !!!