Ан груп 2009 ООД /img/frontend/nomap.png"

Ан груп 2009 ООД

Аз съм бивш служител на фирмата. Като минус мога да кажа, че управителите имат доста високи изисквания към служителите и има доста работа за вършене. Но пък заплатите са доста добри. На други места може да се получават по малко пари, но и нямат толкова много изисквания към теб Точни са със заплатите и нямат забавяне, дори ми се е случвало да искам предварителен аванс и не ми е било отказвано.

Като бивш служител мога да кажа с чисто и съвесно сърце че бях доволна от работата си и от заплащането рабитиш печелиш но има едно но само управителите забравят кой е шефа и се само забравят че на първо място са шефа и добрия служител трябва даса по средата защо то парите първо минават от куповача към продавача той трябва да е мниго усмихнат и добър в работатаси че да варви и дасе печели а шефа ги дава но не идва един уш управител мислиси че ее нещо повече разваляти цялата психика и си тръгва и ти цялден си казваш место да работиш с умаси ти мислиш остави той не ти дава заплатата работиси но не става гледаш денят минал ати си дипуснала грешки след тива колкото и шефа да казва няма нищо хорасме прости се съвземи не става ето просто уоправители прияатели не става нека посредника междо работника и шефа даси върши добре работата иначе всичко е добре аз съм бивш служител напуснал заради сооствени грешки не ми е виновен АСЕН МИЛАНОВ нито работата както казах за работещия има винаги работа и добре заплащане не са доволни хората който искат да спат и да печелят познавам служители и то много са на брой от 5-6-7 години збачи вярвай в свбвси и ще успеш работи одадено и пепелиш но малки детайли не са за слаби хора като мен твърдо много грешки и неси прощаваш даже дати простят ( извинявай те за отнетото време)

Служител на фирмата съм от 6 години.
Удържали ви за брак!!!
Ами не работите в книжарница,първо и вършете си по стриктно работата-второ.
Като идвате само надника да върви,няма и да се оплаквате.
Относно това,че само два,до три месеца се взема чистото възнаграждение-това е пълен абсурд.
Ако се постараете малко даже и горница може да получите.
Вижте какво сладури мрънкащи.
Работиш,получаваш.
Седиш-нищо не правиш, имаш претенции,сърдиш се че няма отношение и коректност.
Ами че работете бе мили хора.
Като искате да получавате,дайте и Вие нещо от себе си.
Седнал бил Асен Миланов да пише коментари.
Няма нужда.
Има достатъчно доволен и кадърен персонал,който може да защити името на фирмата и работодателя си от ей такива дето са се пръкнали недоволни на тоя свят.
Бъдете здрави,позитивни и усмихнати и може би ще сте най-доволните същества на света.
Успех хора.

Да ви предупредя - Ан Груп 2009 - става въпрос за верига магазини наречени "300". Има около 32 магазина във Варна. Същият работодател пуска обяви за работа и под други фирми - Крам Комерс, Премиум 12, Графен Ритейл ЕООД, Персика ООД. Вземат се добри пари, АКО поемете много смени. Колеги нощни смени вземат чисто около 1100, като работят 6 вечери на седмица. Изискванията на управителите са наистина мноооги високи. Аз вземам супер малка заплата, въпреки, че работя доста, очакват от мен да съм Супермен. Трудничко ми е. Ще напускам май скоро.

Изчетох всички мнения дотук, съгласен съм с всички негативни.
Първо това, което интересува повечето хора - това, за което всъщност работим - парите. Никога не закъсняват с даването - аванс на първо число, заплата на 16-то число от месеца. Но Внимание! Пълната сума за, която сте се оговорили на интервюто със служителката от отдел Човешки Ресурси, ще получите само първия месец, при късмет и втория. От третия започват да ви удържат от заплата за стоки брак (т.е. истекъл срок). Според мен това е НЕзаконно, това е просто стока, от която клиентелата не се е интересувала и не е изкупила преди да се развали. Явно самият "Баш шеф" Асен Миланов е написал единственото положително мнение, като е обосновал че няма да се удържат пари ако поръчките били добре изчислени. Но тогава представете си едон ден да няма дадена стока и чак утре да дойде доставчика - ще те направят на нищо. Имате право на избор тука - или ви крещат и вероятно ще имате и глоба , че не сте поръчали повече, или ще ви удържат брака от заплатата. Обикновено 10-15 лв на месец вземат от заплата.

възможно най ужасното работно място на което може да попаднете всичко там е пълна пародия не се подлъгвайте по обещанията които получавате на интервюто за работа защото нищо от това което ще чуете не е вярно заплащането и отношението към вас както и самите условия на работа за под всякаква критика!!!!!!

Къде са магазините на тази фирма и колко чисто взима ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ НОЩНИ СМЕНИ?

Здравейте! Година и половина работих във въпросната фирма... Просто не знам от къде да започна... Работих в един от магазините в центъра... Само нощни смяни... Оговорката беше за 15 смени в месеца... Естествено месечното възнаграждение от 320лв(тогава) не ме очарова, но нямах кой знае какъв избор и бях принудена да се съглася... Единственото нещо което спечелих е колектива, с който работих... Страхотни жени... Невероятни приятелки... От там нататък всичко беше отвратително... Отношението на Баш Биг Боса (г-н Миланов) и другите измислени "шефове" беше на много лошо ниво... Изискванията бяха до небето, а отплащането 0лево. Единственият човек, който се интересуваше от служителите това беше тогавашната Управителка - Росица. Страшно отговорен и ЧОВЕЧЕН човек... Човек, които управляваше всичките 25-26 магазина 24 часа в денонощието... За нея нямаше ден... Нямаше нощ... Но за съжаление почина твърде млада в катастрофа заради служебните си ангажименти... След нея нищо не беше същото.. Няколко часа след трагичната й смърт назначиха на нейно място един подмолен, мазен.... Дилян ... Нямаше си хал-хабер какво прави... Той не направи и ⅛ от това което правеше Росица за всички нас...

От първия до последния ден в който работех в тази фирма не съм била унижавана и подценявана.Всички плюсове съм си ги получила, и винаги е имало добро отношение от ръководството и управляващите господа на фирмата.Не работя в момента в тази фирма по лични причини,но ако ми се отдаде възможност след време пак ще кандидатствам за работа при тях.Има една приказка КАКВОТО ПОСЕЕШ ТАКОВА ЩЕ ПОЖЪНЕШ.Бъдете честни и не убивайте времето през работния си ден.

Чудя се вече да се смея ли или да плача ? Когато прочета нещо против Росица,вярвайте ми, искам да намеря човека,написал и скрил се под псевдонима "Баба Смърт" и да му обясня някои неща очи в очи. В момента целта ми е да пиша единствено и само за Росица. Ти имаш ли си някаква малка представа,че тази жена си даваше всичко за тези шибани магазини. Преди да почине всички тези 25 магазина бяха на нейната глава и дневни и нощни. И когато 250 момичета по 24 часа ти звънят и не се съобразяват грам с теб , в един момент избухваш. Когато в 2ч. сутринта ти звънят,за да те попитат как да си сменят лентата на касовия апарат ти аджаба как би реагирала,мила ми госпожо? Точно заради нея тези магазини,все още не са фалирали,защото ако не си наясно,след като тя почина на нейното място се смениха по 3-4 "управителя" едновременно и не можеха да се справят дори за 1 месец с това,с което тя се справяше сама винаги. 1 път не се е оплакала. И от какво си отиде ? Знаеш ли ? Пак от шибаните магазини и въпреки това, познавам я прекрасно и знам,че не би си избрала друго яче ;) Така че,ако обичаш, малко по-внимателно с това,което пишеш за нея,защото не смятам,че си интересна или каквато и да е с грубото си отношение към починал човек. ;) !!!!!!