Ан груп 2009 ООД /img/frontend/nomap.png"

Ан груп 2009 ООД

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Здравейте! Живея във Варна до магазин "Примера, намиращ се на ул. Райко Жинзифов. За 2г. откакто съм тук, са се сменили поне 15 продавачки, а днес влизам да пазарувам, продавачката е видимо в ЛОШО здравословно състояние и стои на работа и то се усеща, че не по нейно желание!
С такова отношение към персонала, ще се сменят поне още толкова продавачки за следващите 2г.
Не съм доволен от видяното и ще пазарувам от там, само ако се налага много!

Бях шофьор във фирмата. Заплащането е точно и навреме. Но имах здравословни проблеми с кръста и пръстите на ръцете, в следсвие на тежката работа. Поради липсата на кадри или не знам какво се е случвало сам да си правя заявките, сам да си го товаря и естествено сам ги разтоварвам. Представете си това е 3,5 тона да ти мине 6 дена в седмицата по 3 пъти на ден. Като каах, че не ми е добре физически 1 месец имаше оглушки и накрая си тръгнах след поредната безсънна нощ от болки.

Искам да споделя, че бях поканен на интервю за шофьор-доставчик към въпросната група от фирми: Крам Комерс, Премиум 12, Графен Ритейл ЕООД, Персика ООД. Условията са следните: 6 дни седмично!?! От 7:00ч до 17:00ч !?! При това на минимални осигуровки, и като бонус за цялата хамалска работа и часове предлагат 1100лв.месечна заплата. Видях и обява за складов работник, в нея поне бяха написали, че се работи 6 дни от 7ч до 17ч. Честно казано нямаше да кандидатствам ако бяха написали и в обявата си за шофьор, че се работи 6 дни и да си губя времето да разбера това в офиса им. Ако сметнем, че за това работно време от 10 часа ползват 1 час обедна почивка, стават 9ч х 6 дни= 54 часа седмично, вместо 40ч по закон 1 месец = 225ч вместо 168ч. 1100лв./225ч = 4,89лв на час. Ако работите 168ч реалната месечна заплата ви е 821лв.!!! Всеки сам преценява за себе си, но докато има хора които са съгласни на всичко, ще има и такива псевдо бизнесмени, които забогатява на гърба им. И това довежда и до подбиване на цената на труда!!! Затова търсете и си искайте нормалните условия, часове и заплащане (над 1500лв.),за да се променят нещата!!!

Бивш служител съм по лични причини.
За всичките си години,не помня да е имало некоректно заплащане,некоректно отношение или някоя от всичките помии които имате сили да пишете.
Работите в хранителни стоки магазин,да хора-имате брак от неразумни поръчки и безмозъчни действия,докато мислите нали не плащам аз ,що да не поръчвам така ще е .Ами че то се извършва дейност -проверка на срокове и връщане на доставчик в регламентиран срок,за да се избегнат БРАКОВЕТЕ.
Да,удържат ви за липси когато си мислите че всички спинкат докато вие ПИПАТЕ ЯКО или сте решили че ще приемате стока на юнашко доверие без да проверите наличността при доставка.
Това мили хора не е механична работа ,а е дейност идваща от вътре,трябва да се положи малко АКЪЛ И СЪРЦЕ в цялата работа.
Аз не съм чула някъде само за присъствие да се дават заплатите за които толкова много претендирате.
Не мога да си обясня,как имате сили да пишете само глупости,а да нямате сили да положите малко труд на работното си място.
Първо,че минималната заплата дори не е вече 510лв. ,ти как получаваш толкова не ми е ясно.
Що не вземете да си отпушвате малко ушите на интервютата и да не дрънкате глупости насам натам.
Нямали почивки-ами свърши си работата преди да си решил да си пиеш кафето и магазина ти да е бардак,преди да изпушиш една кутия с цигари,щоту си мислиш,че някой ще я свърши вместо теб.Първо работата,после кафенцето и цигарката.
Абе хора,работете малко повечко отколкото да дрънкате празни приказки беее.
Това е най коректната фирма в сферата на търговията,която работи с открити карти на масата и дава шанс за развитие.

Най вероятно човешки ресурси или там някой си друг пише тея глупости да защитава тая загубена фирма хора вярвайте само на лошите коментари наистина те са верни ако ви се бачка за жълти стотинки там е вашето място най общо мога да дам представа работиш 26 дена по 7 часа за 510 лева като за стандарт Варна

Аз съм настоящ служител във фирмата и никак не съм съгласна с долу написаното мнение. Когато човек си организира деня, има и достатъчно почивки. Мен лично ми харесва това че не съм ограничена с фиксирана почивка по този начин мога да излизам да почивам колкото искам. Предлагаха ми още в началото да ми фиксират почивките за деня, но аз отказах. Аз работя по 12 часа на ден, но са само 15 дни в месеца.
А за написаното по долу за неплатените пари аз като дългогодишен служител мога да дам пример , кога единствено не са били платени пари на колега. Моя колежка с която работех известно време твърдеше същото пред мен и колежките ми, че не са и платили последната заплата, обаче пропусна да ни каже, че е крала цигари и пари.
От личен опит отричам това че има не изплащане на заплати, защото за 6 години във фирмата не са ми забавили и с ден заплатата. Пари са спирани само на хора които са дошли да крадът, а не да работят.

Не се спирам цял ден едвам намирам време да хапна 15 часа е смяната, лъжат в осигуровките, лъжат че е на смени цял ден вдигаш тежки неща особено ако те оставят сам в магазин си касиер,приемащ стока редач, и накрая като не си седнал за 10 минутки в тея 15 часа което подчертавам е незаконно да нямаш регламентирана почивка поне просто се мразиш и особено като видиш че са ти взели пари от заплатата за някъв си брак там дори на които не си подал заявка за него ти идва такъв шамар да си залепиш че трябва да кибичиш в тоя ужас поне още 2 месеца щот толкова е срока за предизвестие и за капак накрая са праят на ударени и не ти дават заплатата както трябва щот нали напускаш

Аз съм бивш служител на фирмата. Като минус мога да кажа, че управителите имат доста високи изисквания към служителите и има доста работа за вършене. Но пък заплатите са доста добри. На други места може да се получават по малко пари, но и нямат толкова много изисквания към теб Точни са със заплатите и нямат забавяне, дори ми се е случвало да искам предварителен аванс и не ми е било отказвано.

Като бивш служител мога да кажа с чисто и съвесно сърце че бях доволна от работата си и от заплащането рабитиш печелиш но има едно но само управителите забравят кой е шефа и се само забравят че на първо място са шефа и добрия служител трябва даса по средата защо то парите първо минават от куповача към продавача той трябва да е мниго усмихнат и добър в работатаси че да варви и дасе печели а шефа ги дава но не идва един уш управител мислиси че ее нещо повече разваляти цялата психика и си тръгва и ти цялден си казваш место да работиш с умаси ти мислиш остави той не ти дава заплатата работиси но не става гледаш денят минал ати си дипуснала грешки след тива колкото и шефа да казва няма нищо хорасме прости се съвземи не става ето просто уоправители прияатели не става нека посредника междо работника и шефа даси върши добре работата иначе всичко е добре аз съм бивш служител напуснал заради сооствени грешки не ми е виновен АСЕН МИЛАНОВ нито работата както казах за работещия има винаги работа и добре заплащане не са доволни хората който искат да спат и да печелят познавам служители и то много са на брой от 5-6-7 години збачи вярвай в свбвси и ще успеш работи одадено и пепелиш но малки детайли не са за слаби хора като мен твърдо много грешки и неси прощаваш даже дати простят ( извинявай те за отнетото време)