Фаворит - 98 ООД /img/frontend/nomap.png"

Фаворит - 98 ООД

Не стават не плащат

Работих във фирмата 3години....явно съм психично болна,щом издържах толкова време :).Интригите и клюките са ежеминутно занимание на колегите,чудела съм се тея хора личен живот нямат ли,че постоянно обсъждат някого....Работниците във фирмата са основно от ромски произход,алкохолици,наркомани,курви и педали (срещат се и изключения,но не издържат дълго в "прекрасната" работна среда).Хигиената е на ниво Средновековието по време на чума.Заплащането е според зависи на каква позиция си,но е колкото да не умреш от глад,глобяват работещите за щяло и нещяло.Всеки е роднина на някого,или спи с някого от ръководството.Отношението на т.нар.управител на фурната е просташко и цинично.Т.нар. технолози нямат образование за да заемат позицията технолог,в някои случаи нямат и хабер от хлебно производство...

Фурна Фаворит 98 хлебното бижу на град Русе, опс ама тя е регистрирана във Велико Търново ,значи паричките отиват там. За тези които кандидатстват в тази фирма трябва да знаят че пари трудно се вземат. Шофьорите получават заплата след 11 тата седмица, докерите и останалите след 8 мата. Сиреч трябва да имате малко спестявания за да доживеете до заплата,която ви се плаща всяка седмица- това което сте заработили. Не знам от шофьорите кой ,как си помни заработките преди 11 седмици, управлението казва че всичко е точно води се сигурен отчет.Осигуряват ви на 4 часа, ако искате повече- плащате си ..Качеството на хляба е символично, фурната крета от договорите с дебелите клиенти КОП , Пацони, останалото е плява по магазините. Работи се без почивен ден, опс грешка -почива сена 1 януари, Великден и Коледа. Цели три дни в годината . Текучеството на кадри е доста солидно, половината град е минал от там. Във фурната е пълна мизерия, има машина за миене на каси която стои за украса.Болшинството от наръчниците са Роми които работят защото няма кой друг да ги вземе на работа.
Повечето колеги са точни, всяка нива си има плява . Нещо хубаво трябва да кажа за да не съм толкова песимистичен. Дават по 1 хляб на ден подаяние който в повечето случаи е от върнатия Брак.За тези които кандидатстват там питайте докато е време после няма време :). Успех на всички кандидати .. :)

Поздрави на всички от шИфьорчето

Много добро отношение от работодателите.

Това е най-най-ама най-смотаната фирма в която съм работил. Експлоатация пълна! Стигало се е до 16-17-18 часови смени :/ Заплащането БЕШЕ навреме, но за кратко. Вече ги бавят с по няколко дена. Шуробаджанащината е на всички нива. Всеки е*е всеки. К*рвите и педерастите са на уважение в тази фирма. Отпуска - забрави! Само и единствено в събота почиваш някакви си 15-16 часа и пак на работа до другата събота. Колегите - болклуци! Хигиена - нулева! Още много неща мога да кажа, но...

Бих искал да разбера що за фирма е Фаворит 98 В.Търново? Какви са заплатите, какво е ръководството, условия на труд и т.н.