Интерспорт /img/frontend/nomap.png"

Интерспорт

Има бая работа, но пък никога не е имало забавяне в заплатата. Съобразяват се с графика ми в университета и екипа е топ

Наскоро вдигнаха парите и е по-добре. Ако искате да се научите и да се развиете можете да опитате. Компанията е стабилна.

Не си мислете,че като си хванете таргета и ще ви се плати.Това се случи този месец.Не ги е срам да се подиграват с труда на хората.Мизерници.

Работих там около една година в Мол Галерия гр.Бургас управителката беше ужасна , колегите бяха горе-долу окей сред тях има доста лицемерни ,които до ден днешен бачкат там 600 лева за 8 часа , фирмата се подиграва със служителите си!
Не препоръчвам въобще да се работи за тях!

Отивам днес на интервю,всичко ок.управителя е супер.но след 40 мин разговор какво се очаква от мен,бам заплата 581лв за 8часа.Не бях чувала за такава заплата от год.

За пет дневна работна седмица по 8 часа ми предложиха 750 лв. бруто ..... Сами си отговорете дали си заслужава да се занимавате с тия смешници .....

Айде и аз да изкажа мнение , преди около година и половина че и малко отгоре започнах работа към отделна фирма от тяхната , наложи ми се да влизам в техния магазин и то за първи път и познайте какво се случи... хем знаеха , че съм нов хем почнаха да си втълпяват че те са повече от мен , хем бяха лицемери някои от тях и просто нямам думи на какъв екип се натъкнах!! То не бяха обиди , то не беше психически тормоз , лицемерие и какво ли не. за капак на всичко получих заплаха за бой от Едуард един мишок от Мол сердика който знае само да се прави на мъж пред другите с цел да създаде напрежение между нас но това е в миналото , хора като него ще си останат едни жалки отрепки а явно в България само гъзолизци на шефовете успяват напред което е жалко! Заради онзи екип тогава имаха към мен цялостно мизерно отношение и управители и т.н , а колеги на които можех да разчитам нямах. Доста жалко , че Интерспорт е пълен с такива кретени и пропадняци. Управители/ки , моля следете си екипа който имате и махайте лицемерите и предателите от него. Като видите че има конфликт и проблеми защо стоите безучастни? В бъдеще при подобна ситуация ще поискам съдействие от полиция за такива индивиди!

Кандидатствах за позицията "Продавач-консултант" за 6-часов работен ден в София. Нетното месечно възнаграждение, което ми предложиха, е 370 лв.
За мен това е пълна подигравка и за всеки уважаващ себе си човек.

Добър ден! Пиша, за да споделя и аз моята гледна точка. Съгласен съм с коментара на г-н Марков и аз няколко пъти съм бил свидетел и потърпевш на подобна ситуация. Няколко пъти съм се отбивал във въпросните магазини, когато съм имал път към Бургас и честно казано - положението не е никак розово.
Относно Софийските магазини, които посещавам по-честно - мога да кажа, че ситуацията е една идея по-добра, но и там има върху какво да се работи - най-вече върху обслужването на клиентите и подредбата на магазините.
Недопустимо е да влизаш в магазина и да няма кой да те обслужи, или пък магазина да е разхвърлян и дори самия продавач да не може да се ориентира - пък какво остава за клиентите.
Според мен вината е изцяло в мениджмънта и по-конкретно в управителите, не толкова в продавачите! Явно че някои от тях не са добри организатори. Дали е така заради липса на персонал или заради вътрешната обстановка в магазините, или пък някаква друга причина - те си знаят, но трябва да се вземат мерки по въпроса.

Преди няколко дни бях клиент на един от магазините в Бургас и искам да кажа, че съм повече от възмутен. Първо, че като влязох никой не ме посрещна, персонал из магазина нямаше. След около 10 мин. се появиха двама служители, които просто си обикаляха из магазина и не обръщаха внимание на никой от посетителите. Разбира се - след като няма кой да ме обслужи просто си тръгнах.
Но това не единствения случай, който ми прави лошо впечатление. И друг път, когато съм идвал в Бургас и съм посещавал въпросния магазин, освен че до голяма степен картинката се е повтаряла, съм ставал свидетел и на разправии между персонала в търговската зала. Няма да забравя как миналата година по същото време чаках продавача да ми донесе номер обувки, а през това време той и колегите му бяха привикани от управителката на събрание пред касата на магазина и то в работно време, а клиентите седим и си чакаме. Но освен чакането, на какво ставаме свидетели просто няма да коментирам - викове, крясъци, обиди и то страна на управителката към персонала. Бях повече от потресен.
В крайна сметка получих обувките, но с 15 минути закъснение.
Забележката ми е към мениджмънта да си стягат магазините, защото рискуват да останат без клиенти.
Освен моя коментар, да разгледат и из другите сайтове и да видят за какво става дума.