Топлик ООД /img/frontend/nomap.png"

Топлик ООД

1 точка от 2 мнения

Пълно разочарование, работих повече от 2 години, осигуряват те на минимална заплата, не ти издават фиш за заплата, изключително самонадеяни управляващи и собственик Красимир Георгиев от Ботевград, там много добре го познават що за птица е, протежетата му радослав Иванов и Климент Сеизов съсипват и малкото останалокадърни кадри...Същото се отнася и за останалите фирми на майка Топлик - Топлотрейд, Никеа, Уника, хехе и център за обучение Кредо в село Трудовец Правешко...

Бивш работник в фирма Топлик ООД" съм . Фирмата е в криза по думите на управляващите я и за това плаща само аванси по някога а заплати никога в изключително намален състав е за това работа има да не можеш да се обърнеш След като напуснах от нея казаха че ще изплатят всичко които ми дължат но за съжаление чакам все още