Ви Ай Би Ес /img/frontend/nomap.png"

Ви Ай Би Ес

Единствено и само загуба на време и добре измислена схема за безплатна работна ръка.Ще се явите на интервю заедно с още поне 10-15 човека, като отсеят няколко от вас, и ако сте сред "ЩАСТЛИВЦИТЕ" останали ще прекарате няколко нормални работни дни,от сутрин до вечер като всеки ден ще отпадат по 1-2 според зависи колко хоре сте.И така до към края на седмицата докато не се събере отново нова група за другата седмица и отново същата схема.Седмица за седмица събират хора да им предлагат продуктите безплатно и така си осигоряват безплатна работна ръка.Ако имате малко повече въпроси за фирмата директно отпадате под предтекст не се справяш,с няколко хора се случи така.Работата си е типичен телешоп звъниш наред на фирми да предлагаш техният продукт като колкото и да си защитават репутация се получава така,че различни хора звънят на една и съща фирма непрекъснато и обясняват,че цената на продукта е такава само днес  и така всеки ден.Като отношение нормално даже по отпуснато можеби за да отпуснат хората да се държат по свободно което от една страна е добре по-добре от колкото да се държат с теб като,че ли си паднал от луната.Запознах се с всички служители описани по-долу,да до някаква степен наистина си разбират от работата,но всичко си е една добра обмисена схема да се възползват от хората търсещи работа,да рекамират продуктите им безплатно.Не си губете времето преди да отида на интервюто изчетох всички по-долу описани коментари,но все пак реших да отида и да го видя с очите си.Останах доста разочарован,загубих си няколко дни като ходех всеки ден от 9 до към 6-7 за нищо,дано няма други излъгани като мен

Ей хора , чета и мая!  Първо си личи от 100км. как някой много лични е обиден на жената,защото нищо за работния процес не се засяга.Личи си как един човек пише с един маниер на злоба,писане и лично отношение. Дани няма нищо общо с това,което пишете.Как някой идвал за 5 мин среща с нея такъв изчерателен, злобен,завистлив коментар? Все още администраторите не са прочели постовете Ви,т.е постовете  ТИ., иначе,ако видят колко жълт,клюкарски сайт е станал бгработодател, ще ви блокират и айпитата.Нищо, хората си търсят тук мнения за заплащане,коректност,почивни дни и всичко свързано с р аботата,а  не кой как си изкарва заплатата.Незнам какво целите, но хората няма какво да ядат и такива  жълтинки грам не ги засягат.Искат РАБОТА  ;)). а ти един човек или група от човеци,злобата и завистта ви не причиняват нищо зло на хората към които е насочено, а само към Вас. Ако сте конкйренция на личността Дани в живота с мъжете Ви или в бизнеса просто Ви застрашава има и други методи,да я злепоставите :просто станете по-добри и душевно и професионално и нещата ще Ви се получат. Всичко във фирмата е ок.текучество много и паРи също се изкарват много,акоза две сделки на ден 160 лв.как ви се струва

Наскоро ходих на интервю в същата фирма в Благоевград. Държа да се включа от възмущение. Интервюто беше приятно с лъчезарна жена, без заяждане и без пренебрежение/така често срещано напоследък/. Казвам го защото съм работела в фирма с много персонал и знам как може заради, неподходящи хора на неподходящи позиции, да страда името на цялата фирма. Въпреки, че не бях одобрена за работата, желая приятна и спорна работа на хората, на които им пука за работодателя им.

Всичко написано дотук е истина. Не знам кой интелигентен, нормлаен, себеуважаващ се човек би изтърпял подобно  непрофесионално и грубо отношение. Шок и потрес.
Късмет на техните бизнес партньори, защото ще им трябва.

Мислех да се пробвам за работата, но... За пръв път виждам толкова негативни отзиви. Положителните мнения са 3 от 30, а пък и трите имат един и същ дебилен стил на неграмотно писане от някакъв имбецил. Не бих искал да попадам в така описаната от излъганите кандидати работна среда, където пиенето на енергиийни напитки е признак за успех в живота.  Пълни идиотщини.

Вижте коментара на тази самовлюбена Даниела леко /бе/ момиче. всички които и малко са работили в тази фирма знаят как е стигнала до тази заплата.Даже е срамно да се коментира. Наслаждавайте се на нейните мъдрости , коментара долу ??????? малоумници
 " Ехо, хора беее аз съм Дани и по-далеч от мен :), защото пия Монстерррр, защото ям хора стойте далеч от мен:). Завиждащи на външността ми и финансовото ми положение хора много. Заповядайте и пишете за мен, гордея се :). Имам заплата, която никой от Вас, които пишете не взима, защото ако е така, няма да се занимавате със жълтинки :))), а ще Ви интерисуват много по-стойностни неща :)гардероба ми струва колкото Вас самите и работата ми- безнес незалязващ. Призовавам всички :) пишете, щом мислите,че този сайт е за жълтинки, клюки и за цитиране на имена ок. Има жълти вестници за звезди като мен :):):)............................................Ако не можете да пиете Монстер и да се забвлявате с работата си, си помислете какво сте постигнали с жовотите си :) просто до там, че да пишете глупости, макар че са забавни и без Вас наистина немога вече, вашите постове са част от деня ми :) Благодаря Ви, че Ви има :))) "

Споделям мнението на останалите ;/ Загуба на време, какпка професионализъм не видях, само въздух под налягане и празни приказки! Ако се мразите и не вярвате на болшинството тук, отидете да се уверите..........

Аз съм още един прецакан явил се на така нареченото интервю загубил повече от час в онази дупка! Хора, ако имате самоуважение, не се занимавайте с тия хорица.... като са много велики те да си вършат страхотната ДОБРЕ ПЛАТЕНА РАБОТА и да не канят на ден по 300 човека НАВЕДНЪЖ! PEACE!

Хора не си губете времето и нервите да ходите изобщо на интервю до тази "фирма"!!!! Не вярвах, че е толкова зле положението докато не се уверих с очите си!!! Всичко описано е вярно! Чакането, глупавото интервю, отвратителното отношение и най-вече абсурдното чакане някой да ти обясни за какво става дума в залата с още 5-6 човека слушайки тормозенето по телефона на хора от ПРОФЕСИОНАЛИСТКАТА СОФИ! Май само тя ще си остане да работи там, може би са РОДА тримцата...  :D Що за идиот е помислил, че е възможно да се спечели интереса на някой относно работата или "обучението" като през 2 мин. се появява някой нов клъвнал се на въдицата, друг звъни за да му се обясни къде точно се намира фирмата.....Стадо ли си събирате бе бизнес машини? Айде със здраве!

Мила моя, малка Тайна, със злобата и умното започна ти нежно,красиво и мило момиче няколко поста по-надолу. Не ми говори за злоба.Какво ти бяха направили хората, та така да говориш, па даже и голямата бизнесменка се оказа, та и акъл за бизнес даваш толкова умна и красива и незлобна излезна,че си страшна даже хахахахахахахаах.Та и обижда Дани, която даже я била харесала и злобее срещу нея,защо, защото те е харесала може би.....майкооооо жена хайде добре, че ще се скриеш, защотоооо щях да ти намеря русата метла и огромния диван хахахаах