НИКДИМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКДИМ ЕООД

Здр в кандидтствам за работа във фирмата .интересува ме в момента кск стоят нещата със заплсщане и началници.

Всеки е свободен сам да реши къде да се труди.
Ако имате избор не го правете!

Интересно! От негативни оценки за фирмата за нула време взеха да преобладават положителни! Какво се промени във фирмата? Сигурно са уволнили г-жа Карабаджакова!

Най-големия проблем на фирмата е сегашната управителка Пенка Карабаджакова !Ако искате да сте унижавани ,тормозени обиждани от госпожата както я наричат подчинените и може да се пробвате във вече залязващата фирма !Чудя се собственика и дъщеря му не виждат ли какво се случва!Уволняват се кадърни и със хъс за работа хора ,остават тези който информират госпожата, къде какво се случва !Бягайте надалеч мили хора ,фирмата е само една лъскава фасада .

Слава богу и аз най-после напуснах тази фирма. Е такова чудо няма никъде. Имам над 20 години стаж, но такова нещо като в тази фирма - НЯМА.
Нямям думи да го опиша. Най-тежката ми година прекарана на работно място.
Пиша за да предупредя тези, които се чудят дали да започнат.
БЯГАЙТЕ. Гладни по-добре но не и в тази фирма.

Някой може ли да ми каже, струва ли си да се започне работа в тази фирма ?

Правилно се притесняваш от постоянните обяви за работа.Тъй като имам достатъчно стаж във фирмата ще ти обясна накратко.Когато им трябваш на Собственика и управителката/Карабаджакова/ са много мили. Работихме около половин година по 10часа на ден и всяка събота, защото имаше поръчка.Обещания много.ама нейсе отчаянието дойде като си видяхме заплатите.Извънреден труд-никога не се е плащало. Работното време е от 8 до 17 с полагаемите почивки,напускаш фирмата след 17.20 и свирка на сирена.Не тежи толкова работата,преди се работеше повече и бяхме на норма,колкото психическият тормоз и следенето от Карабаджакова.За нея не ми се говори,мисля че половината град я знае що за боклук е.Пушенето е абсолютно забранено на територията на фирмата. За никакви прави,синдикати,развитие и др. забрави.
С една дума -работиш когато и колкото те накарат и ти плащат колкото решат.А иначе фирмата изглежда лъскава.
Сега ще ме питаш какво правя там.И аз не знам,може би съм свикнала с простотията,а и възраста ми е напреднала, а може би има и малко страх.
Все пак ако нямаш,нямаш друг изход и алтернатива,имаш здрави нерви, падаш си малко мазохист,може и да опиташ.Когато отидеш на интервю попитай Карабаджакова къде са другите работници,защо уволняват,а после назначават,кои са специалистите на фирмата, какви перспективи за развитие има.искай да разгледаш фирмата и ни преброй колко сме,за да не ти говорят за велики идей.
Дано съм ти била полезна.

Моля, кажете ми струва ли си да кандидатствам за работа в тази фирма? Притесняват ме постоянните обяви за работа! Защо търсят постоянно персонал? Какви са условията на работа и каква е заплатата на работниците? Благодаря ви предварително!

Колега,
ти не си единственият,който е издавал невярни протоколи за произвеждана продукция,която несъответсва на изискванията на определени стандарти.Това е практика в нашата фирма.Спомням си и за други твой предшественици който правеха същото.А имаше и по тежки случай-копуваха се предпазители от чужди фирми и се представяха за наши на изпитанията в Румъния.Просто лъжата и измамата са практика във фирмата.А управителката Карабаджакова наистина има определени психически отклонения.Що за идиотизъм и безумие са сегашните обяви за работа,след като само преди месец бяха увонени няколко добри мой колеги.Това наистина граничи с лудост и страхотна некопетентност. Или това ще бъде поредното назначение с последващо уволнение.Абсолютно голяма простотия цари при нас.

Chanata е абсолютно прав. Във фирмата работих изключително дълго, спрямо други работници – 2м. Назначен бях като „Инженер изпитател“ след като кандидатствах около 3 пъти за 5 м. За себе си ще кажа, че съм работил повече от 28г на тази длъжност в Тец Марица изток и се пенсионирах, като завеждащ електролаборатория. Още със започване на работа научих от други работници, че много скоро ще бъда освободен.
Изумлението ми дойде от факта, че г-жа Карабаджакова ме уволни с мотивацията за „Несправяне с работата“!?? Може да каже „ назначаваме те временно докато дойде проверка от „Енел Италия“ и да покажем, че имаме инженер изпитател с богат опит в подобни производства“. Управителката е изключително некомпетентна. Виждал съм доста некомпетентни висшисти, но такава въпиюта некадърност не бях виждал. Не знам как е взела диплома. Може би е купена от димитровградския пазар. Също така ми се струва, че има психическо заболяване, което се проявява от доста често. Изпада в някаква истерия и мания за величие. Вживява се на фараон. През цялото време трябваше да манипулирам протоколите от изпитанията с цел негодната партида предпазители да я представя за първокачествена с устната уговорка, че ако не го направя незабавно ще бъда уволнен. Като специалист мога да кажа, че производството е меко казано допотопно. Предложих нов вид бързодействащи предпазители, чието търсене е огромно на международният пазар. Категорично ми бе отказано. Сами си правете извода.
Собственика е спокоен човек и от беседата с него усетих , че има доста големи познания. Има безгранично доверие на инж. Карабаджакова, а това ще съсипе фирмата му. По добре да я беше отстъпил на дъщеря си, тя има потенциал.
За колегите мога да кажа, че са прекрасни хора.
Мота препоръка – Започвайте работа в краен случай и се пазарете за не по-малко от 600 лв. за да вземете 400.