ЛАЗЕР ЛОДЖИСТИК ООД /img/frontend/nomap.png"

ЛАЗЕР ЛОДЖИСТИК ООД

1 точка от 11 мнения

Баш си е тека и понеже сички я ебаха и нема вече кои да исплющи/мандраангоса,зема та се ожени за един от щоферите си,то такъв боклук нема кой да го вземе как я съжали момчето направо нв=е знам-сигурно е решила да го съкрати и той я е съжалил.Ха.......Ха........Ха........Ха>>>.гулем смех.
IVA,SEI BRUTTA ZOCCOLA MI FAI PENA E TI RIEMPIO LA BOCCA DI SBORRA E CI CACO DENTRO-SPERO CHE HAI ANCORA APETTITO
CIAO STRONZA,TI AUGURO DI MORIRE DI FAME E RIDURTI A FARE LA PUTTANA SULLA SUCURSALE DOVE ABITO IO COSI TI PISCIO IN TESTA OGNI GIORNO.

Подкрепям мнението на колегата, сигурно скоро ивчето ще си плати да му истриете коментара но както и да е.
КОЛЕГА САМО ТАКА СТИСКАМ ТИ РЪКАТА !!!
Хората трябва да знаят с какво ще имат работа ако отидат там, аз изгорях преди 2011г. Това влечуго мизерно ИВА АНТОНОВА заслужава един много як пердах и след като се прехвърли от шкодата в инвалидна количка да разбере как са се чуствали хорицата които е подмамила да почнат работа в тази не знам как да я нареча дд-сарска или българо-италиянска компания за источване на малкото парици които са останали в България.
Засрамете се изроди такива като вас "ЛАЗЕР ЛОДЖИСТИК" трябва да ги бесят на плошада !!!

Не знам какви очи има назначената за шев на офиса Ива Антонова която се чука със жабарите  и със водачите на камиони и за това се задържа толкова време във тая измислена фирма дето няма почти никакъв оборот от транспортна деиност/просто  защотоняма компетентни спедитори-компетентните ги уволняват месец щом постъпят на работа и щом  им стане ясно за деиността/  ами от пране на пари най вече печели-кога ли ще се чукнат даначните за ддс-то и за други далавери на дружеството което не се задоволява със това а привлича и други жабарски фирми и ги отваря как да шандабуркат държавата.Някой рано или късно ще сезира компетентните органи и тогава Ива Антонова ще и пръскат дебелия гъз от ебане в панделата а жабарите и те ще духат на надзирателите.

Уауу... :)! Вижда се какъв професионалист сме изпуснали ... с много богат речник , очевидно имайки в предвид описанието на служителите във фирмата и се има даже и за особенно красив с проблеми със страха и се вижда че даже не може да се въздържа...Ами скъпи професионалисте не знам как сме те изпуснали а виждам че си доста добре запознат с нещата които се случват в тоалетната ииии ... не е малко :) .И не говори за ниво защото се вижда какво е твоето а и въобще че тази дума ти е много непозната какво значи точно . А иначе дали ние сме зле или “ВИЕ”… вижда се !
Успех колега и на добър час и нека твоето пожелание бъде и твое верую /ако въобще знаеш и какво значи тази дума/ !

Ех миличките ми те...професионалистите :) написали се анонимни защото нямат смелост да си кажат нещата в очите с истинските им имена. Няма бивши служители на Лазер Лоджистик ООД отишли в други транспортни фирми и да е останал за дълго само с едно изключение . Но виждайки се и от брилянтният правопис на български от написалите скучаещи през нощта хора се вижда на какво ниво са самите те ... а и ние самите колко сме пропуснали ... Успех скъпи професионалисти и на добър час !

След като първият ми коментар бе изтрит от администраторите защото бях написал истината, искам само да предупредя колегите да не си губят времето с тази 'фирма'
Загуба на време е и излишно потрошени нерви. Казвам го като потърпевш. Отвратително отношение към персонала, никакво въспитание на ръководителите. Какво може да се очаква от главен менаджер-бивш шофьор, и офис менаджер със нулево възпитание и с епично самочуствие на велика професионалиска !!!

Предупреждавам ви не ходете даже на интервю там не си губете времето !!!

И аз изкарах няколко месеца в тази фирма. Напълно съм съгласен с колегите. Не си губете времето, абсолютно безмислено е да започвате работа там. За времето което работих, се смениха около 10 човека и всичките бяха нормални, възпитани и образовани колеги. Там просто функционира така, работиш малко и те махат, ако не те махнат те, се махаш ти, защото става непоносимо. Сега работя в подобна фирма и не искам да ви казвам каква огромна разлика има. Има добри фирми, потърпете и търсете, не си губете времето там. Успех на всички.

Не си губете времето, ако не ви махнат, ще се махнете сами. Нервите, интригите и лицемерието са безгранични.

Не се лъжете изобщо да ходите до бившите краварници във Нови Искър дето се помещава тъи наречената фирмичка,ще останете много разочаровани и излъгани от неприятелската атмосфера която се усеща още от първият работен ден.Всичко описано по горе от колегата е абсолютно вярно и няма смисъл да се повтаряме-колегата само може да се радва че го разбра на време и не си загуби времето както повечето от бившите служители.Всичко се прави със цел офиса да не остава без персонал и се наемат всякакъв вид хора на малки заплати, които не са във състояние да се справят със многоброините проблеми и предизвикателства които управата на фирмата нарочно обостря за да има повод за дразги.Препоръчвам ви да внимавате със фирми като тази която всеки месец търси офис служител,а вие ще сте и всичко друго !

задълженията в нашата фирма се дават според възможностите на кандидатите ни за работа ,а на човекът който е написал тези думи видимият му капацитет беше и на под складов работник ,може би за това се е получило така.При предишният си работодател това момче изтъква като причина за напускане че е имал неразбирателство с екипа ето че и при нас среща същият проблем, определено явно не му върви с екипите .
Смятам че едва ли от 1 - 8 часов работен ден можеш да добиеш представа от естеството на дейността на фирмата .
Пожелаваме ти успех в търсенето на подходящият си работодател!
Извиняваме се за причиненият дискомфорт доведен от неподобаващото поведение на шефката , надяваме се да не са били много "болезнени" и с необратим ефект за Вас.
Поздрави от несплотеният екип на Лазер Лоджистик ООД!