Трейшън Клифс Голф енд Спа Резорт /img/frontend/nomap.png"

Трейшън Клифс Голф енд Спа Резорт

ЕС води дело срещу Трейшън клифс от 2014 г ... тука беззаконие осраха природата

ето и още една интересна публикация на която попаднах , каква уникална природа е унищожена там  http://bgblacklist.blogspot.com/2008/02/blog-post_7966.html

ето една  интересна публикация    www.zora-news.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4430:sagazaselobojurec&catid=395:broi-14-2012&Itemid=123

извърших им външна услуга изработка на макет на голф игрище 4/1 метра. Самият им управител Александър Василев е крайно некоректен човек . Докато им изработвах макета гледа договора под лупа , 4 месеца се скъсах от работа  д аму удоволетворя капризите . Но дойде ли време з аплащане чакаш с месеци , последното плащане чакам вече 4 месеца и още не ми е платил. Горкият ,,БЕДЕН,, ГОЛФ КОМПЛЕКС. дружество с уставен капитал за десетки милиони евро а няма 4000 лв да си плати , тва само в българия им го позволява закона . Представям си какво им е отношението към работницити им . Като се има впредвид че основните собственици са англичани какво да очакваме те обичат да се държат като феодали , все пак все още си имат колонии по света. Кралицата майка е държавен глава на канада ... жалка картинка за съжаление поради ниските доходи и безработицата в каварна се налага да ги тарпят работниците им .

богатия на бедния не вярва -никакво отношение към работниците а бе не се хващаи те с тях

Крайно некоректна фирма, лошо отношение и подигравка с хората.