КОКЕТНА ЕООД / МАРКЕТ МЕДИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КОКЕТНА ЕООД / МАРКЕТ МЕДИЯ ЕООД

Най-хубавото от опита ми във фирмата беше, че приключи изключително бързо. Ужасен първи опит за някой туко-що дипломирал се от чужбина! Друг е въпросът, че тогава явно и бяха в сериозен процес на "чистка" и всеки ден, без да преувеличавам, се разбираше за уволнения. Наред с това трейнинга беше пълна пародия (ако може въобще да се каже, че има трейнинг), опитват се да те използват и за какво ли още не, което не ти влиза в длъжностната характеристика. Недай си боже да разберат и че знаеш и още някой и друг език и ще искат да те ползват и за него (заплатата ти няма да се вдигне естествено). За първи и последен път дадох шанс на българска фирма и оттогава вече не правя тази грешка!

Това е настоящата фирма БиЕфТрейдинг, IVogue или каквото си изберете. За година и половина работа във фирмата имам 3 фирми в трудовата книжка и стажа ми е разпокъсан. Ако некомпетентноста и двуличието ви пречат - кокетна/bfashion не е мястото за вас :)

И аз съм бивш служител на въпросната фирма и за това пропиляно на вятъра време разбрах, че зад усмивките и добрите обещания нещата не изглеждат така розово. Не се връзвайте, но ако все пак имате намерение да постъпите там на работа, имайте си едно на ум. Не казвам нищо лошо, просто ще ви изтискват максимално за минимално заплащане. Поставените на ръководни позиции се оказаха най-невежи, не разбрах по какви критерии ги избират. Никаква перспектива за развитие или повишение, върши се едно и също всеки ден. Там съм се засичал и с някои от предните коментирали бивши служители и браво, че не си изгубиха времето като мен.

Здравейте!
Може ли някой запознат да сподели каква нетна заплата мога да очаквам, ако работя с един от по-редките чужди езици?

Благодаря!

Фирмата е много зле,занимават се със сайта koketna.com,където се продавам само "клошарски дрехи".Мислят се за много велики,но на онлайн пазара има много по-качествени сайтове от техния напр. vmzona.com предлага много по-добре обновен сайт и с по-хубави продукти. Заплатите са ниски в този бранш

Здравейте, искам да споделя мнението си за фирмата. Аз също съм бивш служител на фирмата. Наложи ми се да напусна, тъй като заминах за чужбина. Не зная дали някой от Вас е работил за фирмата, но аз съм и мога да кажа, че съм много доволна.
Всичко което ми беше казано на интервюто, беше истина. Екипа е сформиран от страхотни хора и професионалисти. Отношението на всички към мен беше много позитивно.
Аз лично съм доволна от престоя си и съжалявам, че ми се наложи да напусна. Честно казано работата ми там е единствената, която ми е доставяла удоволствие!
И искам отново да подчертая, че ВСИЧКО, което Ина и Мариета ми казаха на интервютата беше истина и го получих при започването на работа във фирмата!

Здравейте! Искам да споделя мнението и опита си  за тази фирма, тъй като изгубих доста време в това да подготвям материали за конкурса преди интервюто за графичен дизайнер. Пиша, за да може някой , който е в подобна ситуация, да помисли преди да си изгуби времето  в правенето на излишни задачи.
Както стана ясно ми беше дадена тестова задача, след като бях одобрена на 1-ви етап на интервю от фирма за подбор на персонал. От там ми обяснниха, че заплатата ще бъд над 1000лв, тъй като фирмата била с много добро позициониране на пазара, съответно и много печеливша." За тях не е проблем тази сума-1000- 1200."- ми обясни лицето , което провеждаше интервю. Ставаше въпрос за ръководна длъжност, като идеята беше да ръководя около5човека, но трябвало да направя тест. О.к. направих го-4 задачи , с по 3 подусловия- т.е правене на безброй банери и обработки на картинки.
От фирмата много харесали теста и давай - 2-ро интервю.
На него лъсна истината, че си търсят графичен дизайнер за 500лв. за направа на банери, и за никакви ръководни длъжности не става въпрос. Стана ясно, че е примамка, за да звучи добре, а на конкретни въпроси от вида, за какъв период ще се вдига заплатата ми , с какъв процент..и т.н. се отговаряше , че съм нямала опит:). Интересно защо ме поканиха като нямам опит и отначало предлагаха уж ръководна длъжност, и теста ми бил много хубав, но всъщност...И така нямайки опит, ми предложиха да работя 3 месеца пробно, пък ако се докажа, пак мога да съм си на ръководната длъжност, с подчинените 5 човека, пак за сумата от 600до 800лв , като щяло да стане ясно колко точно според заслугите и да се вдигало с незнайно колко %, но не повече от 10% мисля че беше на месец. С една дума ти работи, пък ние ще видим.
Цялата тази история ми отне 3 седмици ходне на интервюта, чакане и правене на задачи и глупави истории, за да се разбере , че всичко е лъжа.
Фирмата BFAHION,  и онлайн магазина са също техни. Имаха и още една фирма от името на която пускаха обяви, но не си я спомням.
Дано не попадате на тях по никакъв повод!

Работих в Кокетна за не повече от месец и половина и никой не се учудва, че не се задържах дълго. Причина номер 1 е липсата на отношение. Веднъж се почувствах ужасно зле, гледах да се държа, но не зависеше от мен. Все пак ми се обърна внимание, но от колеги в съседство, дойде и лекар. Не се мина дълго и ме повика онази, на която бях пряко подчинена. В тъмна стаичка ми се задаваха неуместни въпроси като: "От едно мерене на кръвно може ли да се постави диагноза?" и подхвърляния от типа "Твоят проблем май не е доказан." Доста грозно се получи, имайки предвид в колко безпомощно състояние бях изпаднала тогава. Но госпожицата явно не си даваше сметка, че по закон въпросната фирма носи пълна отговорност за мен и моето състояние по време на работа. И ако се беше случило нещо фатално, то те щяха да го отнесат, в най-грубия смисъл. Да не говорим за вечно изнервената секретарка от Ямбол (е града), която така и не изясни проблема си с мен, а очевидно съществуваше такъв.

Бях очарован от условията на работа там - добра обстановка, добра техника, млад колектив и т. н., но нещата бързо се оказаха от доста селски тип, особен принос за това имат по-висшестоящите, изключая шефа. За съжаление в повечето фирми вече е така... Парите също бяха недостатъчни.

И аз бях поканена на интервю за длъжността "Специалист Обслужване на Клиенти", но моите впечатления са съвсем различни. Интервюто беше на доста високо ниво и най-важното - зареди ме с положителна енергия през целия ден, което беше повлияно от отношението на интервюиращата към мен. Предразположи ме и се чувствах комфортно. Въпросите общо взето бяха като на всяко друго интервю, но комуникацията вървеше изключително добре и от двете страни. Била съм на много интервюта, които не предразполагат по никакъв начин кандидата, срещнах доста некоректни фирми в търсенето на работа и съм изключително доволна, че бях поканена именно на това. Щях да се радвам изключително много, ако бях сред одобрените, но въпреки всичко оставам с положително мнение за фирмата и като интервюиран и като клиент.