РОУД 06 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РОУД 06 ЕООД

Фирмата е коректна със служителите си във всяко едно отношение. Мнението е на бивш колега Ивайло Делев се казва много мързелив и нехаен работник злоупотребил с доверието и средствата на фирмата,няма как да се впиши в атмосферата,при която се работи в РОУД-06 ЕООД.

Основната деиност на фирмата е превоз на инертни материали и изкупни работи. Много не коректен работодател. Само обещанията са големи както за заплащането така и за всичко останало свързано с работния процес. Заплатите ги бавят с по 3-4 месеца. За всичко им са виновни работниците. А най лошото е това че винаги се карат претоварени камионите, а ако не искаш да претоварваш те заплашват с уволнение и когато ни спрат от патна агенция или от ДАИ и ни напишат актове шефа неги плаща, а актовете неса никак малки аз например имам един акт които беше на стоиност 500 лева и когато излезе наказателното постановление шефа се объна и ми каза че неса хванали него с претоварен камион и затова аз ще си нося последствията и така и стана аз си платих акта а когато отказах да претоварвам камиона ме пренуди да си подпиша молба за напускане