А Енд Джу ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, ул. ДЕНИЦА, 1&markers=София, Лозенец, ул. ДЕНИЦА, 1

А Енд Джу ЕООД

2 точки от 1 мнение

Бягайте далеч от тази фирма колкото и да сте закъсали и да ви трябва работа .По добре безработен отколкото там,казвам го от опит .Поработих няколко месеца и сега се чудя как съм издържала .Няма нищо от това което са ви обещавали при започване на работа- няма договори и никога няма да подпишете ,болнични не се изплащат, отпуска когато те решат и то само няколко дни.Отношението към персонала е като към бели роби - там задачите се дават с викове ,никога не се говори с нормален тон,все едно че говорят с глухи хора малоумници.Заплащането което обещават при започване на работа ,не отговаря на това което получаваш, осигуряват те на минималната заплата ,която ти дават с голямо закъснение.Колегите са добри ,но няма колектив .