А Енд М Проджект ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, ул. ВЕЛИКО ХРИСТОВ, 23&markers=Варна, Одесос, ул. ВЕЛИКО ХРИСТОВ, 23

А Енд М Проджект ЕООД

2 точки от 1 мнение

Не се занимавайте с тази фирма! Има постоянно текучество на кадри. Служителите дори не могат да се нарекат екип и повечето само интригантстват.
Ако кажете че няма да взимате заплата още по-добре. И без това ви гледат така сякаш сте дошли на работа без да са ви викали и само им крадете от парите които те трябва да си скътат. Осигуряването естествено е на минимума, ако въобще имате трудов договор. Практиката е първите няколко месеца да се работи без трудов договор и ако не са доволни в един ден ви дават парите и ви се казва "От утре може да не идвате". Отношението на управителя е под всякаква критика, а за колегите да не говорим. Там времето е спряло , хаосът е голям. Обещават се бонуси и големи заплати и след това с измислени глоби ...ви се дават жълти стотинки.