ФИЛИПОПОЛИС-РК ООД /img/frontend/nomap.png"

ФИЛИПОПОЛИС-РК ООД

НАПУСНАХ С ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ!!!ТО БИВА ДА СА ТОЛКОВА НАГЛИ И ТАКА ДА БАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ НА ХОРАТА, АМА ПО 4 МЕСЕЦА ЖИВЕЕ ЛИ СЕ  С АВАНС ОТ ПО 100-200ЛВ.ТОЛКОВА ДАВАТ НА РЪКА, ДРУГОТО ПО БАНКОВ ПЪТ ДО 600 ГО БАВЯТ КОЛКОТО СИ ИСКАТ!!!!
АМА ДОГОВОРА КАТО МИ Е НА МИНИМАЛНАТА ЗА ШОФЬОР!!!И СЕГА КАТО СМЕ СЕ РАЗБРАЛИ ЕДНО, А ПОЛУЧАВАМ ДРУГО И ИМАМ ДА ВЗЕМАМ НЯМА КАК ДА ПРЕТЕНДИРАМ ПО ЗАКОН ЗА ПАРИТЕ СИ!!!А ТЕ ЗА 4 МЕСЕЦА СЕ НАТРУПВАТ!И КАТО СЪМ ПОДПИСАЛ НА ДРУГА СУМА И ТЕ СА НЕКОРЕКТНИ ЩЕ ПИЯ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ С ТЯХ, И С ТЯХ И БЕЗ ТЯХ СТОШ БЕЗ ПАРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

тази фирма е ужасна и НЕКОРЕКТНА с работниците си.Бавят заплатите на работниците по банков път /което е половината от възнаграждението/ по 2-3 месеца!!!!Естествено и осигуровките са на половината заплата!И нестига това, ами сега докато бях в майчинство са ми закрили работното място поради намаляне обема на работа и понеже отказах да си подам молбата, защото от инспекцията по труда казаха че това дали аз ще напусна или ще ме освободят ИМА ЗНАЧЕНИЕ ЗА ТОВА АЗ КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ СЪМ НА БОРСАТА И ПО КОЛКО ЛВ. НА ДЕН ЩЕ ПОЛУЧАВАМ, ТОЕСТ НЕ Е В МОИ ИНТЕРЕС ДА НАПУСНА. И  СЕГА МИ БАВЯТ БЕЛЕЖКАТА ЗА ДОХОДА, КОЯТО МИ Е ЗА ДЕТСКИТЕ/АЗ СЪМ МНОГОДЕТНА МАЙКА И НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА 35 ЛВ ЗА ДА ИЗДРЕБНЯВАМ/!!!!
ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КОЛКО СА НАГЛИ!!!АЗ РАБОТЯ ОЩЕ ТАМ, А МИ БАВЯТ БЕЛЕЖКАТА ЗА ДЕТСКИТЕ!!!!И КАТО ИЗПУСНА СРОКА ЗА ЧИЯ СМЕТКА ЩЕ Е??????????ПРАВЯТ СЕ НА ИНТЕРЕСНИ ПОНЕЖЕ РАЗБРАХ ЧЕ С МОЯ КАЗУС ТЕ МИ ДЪЛЖАТ ОБЕЩЕТЕНИЕ ОТ 1 РАБ. ЗАПЛАТА АКО В СРОК ОТ 1 МЕСЕЦ НЕ СИ НАМЕРЯ РАБОТА!!!!А ТОВА А МОЯ СЛУЧАЙ Е МИНИМАЛНАТА ЗАПЛАТА И след осигуровките ще получа 250 лв!!!!РАБОТЯ ТАМ ПОЧТИ 4Г, ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ ЛИ ЗАСЛУЖАВАМ??????А И ТЮФЛЕКА/тюфекчиева е главната счет./ ДА НЕ СИ ГИ ВАДИ ОТ ДЖОБА ТЕЗИ ПАРИ???????ТЕ МИ СЕ ПОЛАГАТ ПО ЗАКОН И ЩЕ СИ ГИ ТЪРСЯ ПОНЕЖЕ ДОСЕГА КРАДАХА ОТ ДЕЦАТА МИ И ГИ ОЩЕТЯВАХА С ФАКТА ЧЕ МЕ ОСИГУРЯВАХА НА  МИН. ЗА ДЛЪЖНОСТА ЗАПЛАТА А ПОЛУЧАВАХ ДВОЙНО ПОВЕЧЕ И СЕГА ПРЕЗ МАЙЧИНСТВОТО ПОЛУЧАВАХ НИКАКВИ ПАРИ/МИНИМАЛНИТЕ 340ЛВ/
АКО ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ БЯГАЙТЕ ОТ ТЯХ!!!!
ДОКАТО РАБОТИШ ЗА ТЯХ БЕЗ ПАРИ И ТИ БАВЯТ ЗАПЛАТАТА ПРОБЛЕМ НЯМА, РЕШИШ ЛИ ДА СИ ТЪРСИШ ПРАВАТА ПОНЕЖЕ БЕЗ ПАРИ НЕ СЕ ЖИВЕЕ, СТАВА ЛОШО ЗА НАС!!!!
НЯМА ДЕЛНИК, НЯМА ПРАЗНИК, БАЧКАШ КАТО ИДИОТ ДА ИМ ПЪЛНИШ ГУШИТЕ. НИКАВИ БОНУСИ, НИКАКВИ КОЛЕДНИ ЗАПЛАТИ, А НАКРАЯ И СА НЕКОРЕКТНИ Е МЕН!!!!ТЮФЛЕКА СИ МИСЛИ ЧЕ ТАМ ТЯ КОЛИ И БЕСИ, ЗА ТЯХ ЗАКОНИ НЯМА!!!!А ТЕ КОЛКО ГИ СПАЗВАТ С ТОВА ДВОЙНО СЧЕТОВОДСВО!!!!
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ ТЯХ, БЯГАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

АКО ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ БЯГАЙТЕ ОТ ТЯХ!!!!
ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ ТЯХ, БЯГАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

тази фирма е НЕКОРЕКТНА с работниците си, заплатите по банков път/тоест половината от възнаграждението/се бавят по 2-3 месеца, осигуровките са на половината сума!!!А нестига всичко това ами сега докато бях в майчинство са ми закрили работното място и понеже отказах да си подам молбата за напускане И чакам те да ме освободят с разрешение на инспекцията по труда/което по закон трява да получат, но за това да ми изплатят една заплата обещетение/ и те ме мотаят, заплашват....сега последната им простотия е че ми бавят бележката за дохода, която ми трява да си подам документа за детските!!!!!ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КОЛКО СА НАГЛИ!!!!ТАМ СИ МИСЛЯТ ЧЕ ТЕ СА ЗАКОНА, ЧЕ ТЕ КОЛЯТ И БЕСЯТ!!!!ИГРАЕШ ЛИ ИМ ПО СВИРКАТА НЯМА ПРОБЛЕМ, РЕШИШ ЛИ ДА СИ ТЪРСИШ ПРАВАТА И ДА НЕ РАБОТИШ БЕЗ ЗАПЛАТА СТАВА ЛОШО!!!!АЗ ЛИЧНО ЩЕ СИ ТЪРСЯ ВСИКИ ОБЕЩЕТЕНИЯ И ДАНО ЗАКОНА МИ ПОМОГНЕ-АЗ СЪМ НА МИНИМАЛНАТА ЗАПЛАТА И ТЕ ЗА 250 ЛВ СЕ ИЗЛАГАТ....ТОВА ПО ЗАКОН МИ СЕ ПОЛАГА, А ТЯХ СЪБАРЯТ ЛИ ГИ 250 ЛВ!!!!ТЮФЛЕКА/ТЮФЕКЧИЕВА-ГЛАВНАТА СЧЕТ. / ОТ ДЖОБА ЛИ СИ ГИ ВАДИ??????????????
АКО ИМАТЕ ДРУГА АЛТЕРНАТИВА БЯГАЙТЕ ОТ ТЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте интересува ме какво е заплащането и работата в Филипополис РК ООД Пловдив- Млечни Продукти.Наскоро прочетох че заплатита се забавила на някакъв работник с цели 3 месеца някой знае ли за какво става въпрос.