ИВЕТ.БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИВЕТ.БГ ЕООД

По случайност попаднах на този сайт, прочетох коментарите на повечето , както всеки индивид има право на мнение , така и аз изказвам такова: много сте далеч от реалността!!!!! ,повечето хора, които кандидатстват за където и да е ,и за каквато и да е работа !!! Българинът продължава да чака и иска голямо заплащане, без изобщо да е наясно откъде ще му дойде това заплащане, тези пари , какво коства на един частник да прави "бизнес" тук!!! Съвет към всички оплакващи се: ВЛОЖЕТЕ, НАПРАВЕТЕ ФИРМА, РАБОТЕТЕ ЗА СЕБЕ СИ , ПЪК ПОСЛЕ ПИШЕТЕ !!!

Чета коментарите на настоящите функционери на фирмата и се ядосвам.
Всяка коректна и сериозна фирма назначава кадрите си ,за да ги провери чрез трудов договор със срок на изпитване. Вместо да обвинявате хората,че си "клатят краката" се скрийте в някой ъгъл, за да се срамувате - ако ви хванат ИТ ,че не давате на новите служители да си "осигурят договор" такива глоби ще Ви "зашият", че ...
И моля всички, които са в това положение да пуснат сигнал в Инспекцията по труда, ,за да ги хванат на работното място, да глобят работодателя и най-после да си използват правото на труд, заплащане и осигуровки ...

Здравейте, аз съм настоящ служител във фирмата от 2 години. Мога да кажа едно в Ивет.бг се ценят качествените служители и тези, които работят с главата си. Персоналът е малък, доста сплотен и към момента всички коректно си взимат заплатите и работят в добра среда. Адекватността на служителите и знанията им се възнаграждават безапелационно и без допълнителни условия. Ако някой се опитва да си гарантира договор, който да му осигури топло място, а той/тя да си клати краката, просто не е възможно в тази фирма.

Изключително некоректен работодател... Друго нямам какво да добавя.

Здравейте, искам да се обърна към ръководството на тази фирма. Аз съм кандидат за работа, но благодарение на този сайт (който се оказва много полезен в тези времена) , не съм пускала кандидатура за Вашата фирма. От коментарите, които са оставени се разбира, че Вие наемате хора, които да са на "изпитателен" срок от 1 месец, без договор. Това е в пълен разрив с кодекса на труда - Вие нарушавате закона по този начин. Не може да наемате хора като не сте коректни спрямо тях още в началото и да очаквате да бъдат коректни и те към Вас. Омръзна ми от такива "тарикати", които само гледат как да спестят разходи на гърба на служителите си. Ето затова се радвам, че не се подлъгах да подам кандидатурата си, за да не си губя времето, както и Вашето. Ще кажете, че нищо не знам, тъй като дори не съм била на интервю във фирмата Ви. Но долупосочените мнения са пределно ясни. Няма някой ей така, за кеф да седне да пише глупости по сайтове и форуми. Благодаря, БГ Работодател, че Ви има, спасили сте ме от много загуба на време и надежда!

Уважаеми читатели на този форум,
Като представител на фирма ИВЕТ. БГ искам да изразя своето мнение по темата. Уважавам свободата на словото и правото всеки да защитава своите интереси. Всеки служител по собствено желание постъпва на работа в дадена организация и има правото да напусне, доброволно или не, когато не си върши добре работата. За съжаление много от кандидати за работа търсят солидно възнаграждение срещу минимални усилия и не осъзнават, че в условия на криза и голяма безработица, първо трябва да се докажат като специалисти / изпитателен срок/  и после да претендират за голямата заплата. Фирма ИВЕТ.БГ винаги е търсила амбициозни хора, които да допринесат за просперитета на организацията. Свободна позиция винаги ще има за тези кандидати.Можете да ни избратите CV: [email protected]
Поздрави,
Н.Василева

Здравейте всички,
по отношение на тази фирма - не си губете времето  и не хабете излишни нерви.
Те не са ви безплатни, но за управлението на тази фирма, са без значение. Когато искате хубава работа, добър екип , реализация, коректно отношение - няма да го намерите там!
Колкото и да звучи прекрасно всичко, то е само слухова измама!
Първи месец няма договор - само на устни уговорки.
После ...договор на 4-ри часов работен ден, а работиш плътно 9 часа. Обещание за развитие, а търпиш само негативното настроение на вечно мрънкащи шеф и управител. Пълна пародия на работеща фирма.
Не правете грешката да започнете работа там - единственото нещо което ще получите е едно огромно разочарование.

Здравейте! Кандидатствах за позицията "Офис администратор" в Ивет бг.  Две седмици след първото интервю получих покана и за второ. Разговарях с г-н Конрад и получих одобрение при условие - 1месец изпитателен срок, 500лв. заплата, работно време от 09:00 до 17:00ч, без договор. След това се подписва договор и се предоговарят условията. ОК, супер и аз не искам да се обвързвам с тежък срочен договор от раз, както ми се случи с един предишен работодател. Така до тук добре, но сега идва веселата част. Първия ден се засякох с едно много приятно момиче, с което се заговорихме след работа. Тя беше започнала преди ЕДИН МЕСЕЦ. Когато отидох на следващия работен ден (след празниците) ме поканиха да седна за "по-удобно" на нейното бюро, защото тя ... там нещо смъмриха. Дали е напуснала или са я уволнили не знам, обаче лампичката ми светна веднага. Както и да е, работата беше определено в сфера, в която исках да понатрупам опит и реших да остана. Обаче това се оказа просто безумие. В дните, които работих се оставаше по 9 - 9,30 работни часа, без почива, защото едвам смогваш да си направиш "препоръчителните" бройки. В края на деня си тотално изтощен, защото не си мръднал от компютъра. А върхът на тортичката беше, ТУК ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ! БОНУС!!! - допълнителни задачки за вкъщи, при това за без пари!!! Така, за да не скучая вкъщи :) Г-н Конрад съвсем любезно предложи да се "пробвам" дали мога да обработя едни снимки на Photoshop (над 80 на брой!). И още по-любезно предложи да ми направи акаунт, за да мога след работа да продължа да си работя. След този разтовор премислих и естествено на следващия ден напуснах. Да съм ангажирана сигурно 24 часа в денонощието за 500лв на месец!!! ЕМИ ИЗВИНЯВАЙТЕ, НО НЕ БЛАГОДАРЯ!!! Който смята, че личният му живот струва толкова да се пробва. Успех!