Ел Пи Пи Ритейл България /img/frontend/nomap.png"

Ел Пи Пи Ритейл България

Не си заслужава да работите за тази фирма, особено ако кандидатствате за по висока позиция, т.н. "функционална". Комуникацията е на минусово ниво, нито HR знаят какво се случва в обектите с персонала, нито на регионалния му пука. Всеки един декоратор се има за кой знае какво и постоянно имат претенции да не карат втори смени и да са над йерархията. Всеки един консултант се мачка, а заплащането е смешно за нервите, които се оставят там

В магазин House Galleria Burgas декораторката се държи ужасно с целият персонал,включително и управителката. Мачка ги постоянно и се скатава през по голямата част от смяната си. Това не е здравословна и нормална среда за работа. Колкото и обратна връзка да се дава на по горни нива от управител, фирмата нищо не предприема. Съветвам ви да не започвате работа в техни магазини. Държанието е ужасно и никои не го интересува какво се случва в магазини House

Положението в Ринг мол е трагично особено в магазин Мохито,управителката е меко казано некоректна , спешно да помислят за смята!

Изключително некомпетентно водене на интервю.Не разбирам от среща по вайбър как може да се прецени адекватно качествата на кандидата,но по-грозното е,че се лъже,че се дава обратна връзка на кандидата ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ,но такава не получих.Искате за Вас да работят сериозни хора и коректни,а именно Вашата новоназначена управителна,не е !!!!

Не си зяслужава да започвате там, губене на време и нерви .Положението е повече от трагично. Няма да ми стигнат позволение символи да опиша възмущението си от тази фирма.Нищо от обещаното не се спазва.

Здравейте,някой може ли да сподели заплащането за старши касиер за новооткриващ се магазин.Викат ме на интервю,но не съм сигурна дали си заслужава да ходя!

Обръщам се към ръководството на въпросната фирма.Когато организирате интервюта за работа в новооткриващ се обект,накарайте някой мениджър да го води,а не управител на някой от филиалите ви,най-малкото е смешно.Ако все пак ви се свидят пари за телефонни разговори,то не лъжете кандидатите за работа,че давате обратна връзка, независимо от резултата.Не,че за заплатата и условията ,които предлагате ще ви се върже някой ,освен студенти или крайно отчаяни хора...

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Има дефицит на професионални кадри в магазините.Обученията са рядкост и са на много ниско ниво.Управляващите са демотивирани,ходят на работа само , за да си взимат заплатата.

В Sinsay положението е трагично !!! Не започвайте работа там.Няма да издържите дълго.