Ел Пи Пи Ритейл България /img/frontend/nomap.png"

Ел Пи Пи Ритейл България

Има дефицит на професионални кадри в магазините.Обученията са рядкост и са на много ниско ниво.Управляващите са демотивирани,ходят на работа само , за да си взимат заплатата.

В Sinsay положението е трагично !!! Не започвайте работа там.Няма да издържите дълго.

За тези, които възнамеряват да се подведат по хубаво написаната обява, лъскавите магазини и обещанията, че колектива е страхотен и всичко е цветно и розово, мога да кажа само едно - НЕДОСТОВЕРНОСТ!
Считайки, че изкарах само няколко месеца там, видях, анализирах и осъзнах, че абсолютно нищо не беше както го очаквах. Ако смятате, че имам завишени очаквания - грешите. Започнах там работа на 4 часов работен ден и в договора пишеше изрично 4 часа, не 6, не 8 и не 12часа. Исках единствено адекватно отношение, нормални условия и обучение. Та така:
- Въпросното обучение беше точно 1 ден, нахвърлиха ми долу горе какво трябва да върша. Нито повече, нито по-малко;
- Колектива беше смесен от нови кадри и няколко, които са там от години и са създали "групичка", в която няма как да се интегрираш;
- Непрестанно имаше промени в графика и постоянно имах УЖ неизработени часове, показваха ми софтуера, но без значение, те можеха да зададът каквито искат данни(затова се наложи да работя 8 часови смени,както и 10 часови такива без допълнително заплащане);
- Освен, че работих повече часове, от колкото съм подписала в договора така и не получих дните си за компенсация. В един момент реших, че ще си търся правата и казах на поредния управител, че имам надвишаване на часовете за седмицата. Уви всичко бе само на думи, затова и си подадох молбичката;
- Интервюто се проведе в коридора на мола, това просто няма нужда да коментирам колко непрофесионално и неуодбно беше;
- Управителите се смениха няколко пъти за времето, в което работех там, в един момент се чудих пред кого отговарям.
Единственото положително нещо беше заплатата, която идваше на време и нито час забавяне.
Та надявам се съм била достатъчно изчерпателна... НЕ започвайте работа в тази верига магазини! Ще си спестите много главоболия :)

Като цяло съм доволна от фирмата, като условия на работа.
Заплащането е добро, часовете и желанията за почивни дни се спазват. Коректно отношение. Персонала се сменяше често, вероятно защото всеки на втората седмица бързаше да става шеф..../първо трябва да се докажеш!/
Проблеми не съм имала.
Нито бях назначена с връзки, нито съм си тръгнала с връзки.
Лошото беше, че те караха да чистиш по няколко часа, но доколкото знам, сега си имат фирма за почистване.

Ако не сте заложили, в трудовите договори и някакви си там вътрешни разпоредби, полицейски задължения на ВАШИТЕ служители, защо ТЪРСИТЕ законова отговорност за Вашите служители за ВАШИТЕ ПРОПУСКИ, като публичхо ги унижавате с претърсване и пребъркване в залата за обслужване на клиенти??? Аз съм клиент и съм потресена!!!

Пребърквате колегите си след работа като потенциални крадци и то в салон за обслужване с клиенти в Делта Платен /Варна/, Мохито и бях свидетел на такова унижение на Ваша служителка, непростимо за Вас и унизително за нея, дано сте го вписали като Ваше вътрешно правило иначе горко Ви!

Като настоящ служител във фирмата като продавач-консултант искам да кажа,че съм много доволна. Работя от вече половин година и досега всичко е било много точно. Заплатите не се бавят, не лъжат за заплащането.
Относно персонала - във всеки магазин хората са различни.
Имам късмета да работя с усмихнати и готини млади хора.

Отвратителна фирма, работих там 7 месеца и не мога да опиша колко съм изумена от наглостта на едната управителка на име Светла, ниско момиченце с много комплекси бутащо се на всички колеги от мъжки пол, лишена от елементарна хигиена крайно личащо, че идва от някое село. ВМ-ките са глупави момичета, който уж трябва да имат добро ниво на английски за да вършат работата си кадърно, уви постоянно си превеждат дори елементарни неща с телефона си. Шанса за израстване е малък, поне в магазина който бях всички бяха "на някой"
Хората в офиса са приятни и добронамерени.

Като цяло фирмата не се развива поне според мен по начина по който трябва, опитват се да копират ЗАРА, но уви с глупавия си и неграмотен персонал няма как да се получи номера.

Връзкарство и лични отношения между всички в тази фирма! Хора се махат и назначават с лекота. Днес си тук, утре те няма! Работа през нощта!

Апелирам всички бивши,настоящи и бъдещи служители,както и всички клиенти на фирмата,за нередности да пишете БЕЗ СТРАХ в сайта на фирмата до Полша.
ИМА МНОООГО ЗА РАЗКАЗВАНЕ!!! РАЗКАЗВАЙТЕ ТАМ И ИМА МНОООГО ЗА РАЗКАЗВАНЕ!!!
ТЕ ИМАТ ИНТЕРЕС ДА ЗНАЯТ,А ТУК И ДА ПИШЕТЕ ВЯРВАЙТЕ МИ НЯМА СМИСЪЛ, НЯМА ЗНАЧЕНИЕ И НЯМА КОЙ ДА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ!!!
СОБСТВЕНИЦИТЕ СА ПОЛЯЦИ И ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ПОЛША, А ТУК СА УЗУРПИРАЛИ ФИРМАТА ИМ И НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ САМО ЗА ПОЛЯЦИТЕ Е ВАЖНО ВАШЕТО МНЕНИЕ!!!
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИМ ПИШЕТЕ НА АНГЛИЙСКИ ИЛИ НА ПОЛСКИ!!!