Агенция за модели /img/frontend/nomap.png"

Агенция за модели

Аз съм поканен за филма в Англия.

те имат снимани филми гледам троя  то тогава цялята страна разбра за тови филм имат реклама в сайта им  сега моят братовчед се снима въвъ филм със Жан Клод Силвестър Арнолд и  Брус Уйлис в Пловдив но цената беше ужасно малко  50 лева на ден  имаше момчета взеха по 100 но от друга агенция и са били в каскадни сцени да не говорим че едното момче почина, за съжаление голям инцидент по време на  филма но нокоя медия не опомона това нещо  иначе друго немога да помогна

Някой поканен ли е за снимки в Англия от агенцията

Аз съм родител на едно момиче, което реши да осъществи мечтата си като кандидатства във въпросната фирма.Още от самота начало ми направи впечатление за начина на посрещане в офиса им.Отключват и заключват като в затвор.Самият офис прилича на будоар.Самият кастинг ако въобще може да се нарече такъм е странен предвид ,че не видях да върнат човек от него ,независимо че половината от така наречените модели едва ли покриваха изискванията на фотомодел.Просто нямаше върнат човек от там.Още тогава ми направи вчпечатление че снимат наред и нямат никакви изисквания относно визия, а всичко е само за пари.Колкото повече заблудени толкова повече пари в касата.Но заради дъщеря ми продължихме ,докато дойде денят за смс-те ,всичката тази информация и картинаката се изясни.Хора спрете се не си давайте патите като нас.Всичко това е една измама а те се подиграват с нас и децата ни.

Аз съм модел под 18 :). Отидохме на 4 дек 2011 и ме одобриха.
Преди няколко дена пристигна сертификата и договор за интернет представяне- естествено трябва да платим сумата от 199 лв.
Отначало смятахме че е нещо различно, но вече ни е ясно!!!
ТАЗИ АГЕНЦИЯ Е ПОРЕДНАТА ИЗМАМА!!!Когато свърши конкурса с родителите ми решихме да им бием шута!!!-съжелявам за израза

Преди една година ходих на кастинг в тази агенция за модели. Бях yдобрен и си направих фотосесия,сключихме договор за работа за една година, след това имаше конкурс,в който участвах с гласуване със смс. След като приключи конкурса бях на първо място,но никой не ме потърси за да ми даде наградния фонд,който се състоеше от фотосесии,букове,екскурзии и други неща,каквито те решат. Освен това и за сключения догово за работа също не ме потърсиха. Аз им звънях да ги питам какво стана,но те ми отговаряха,че имало технически проблем и не аз съм бил победител,а в сайта пишеше,че аз съм на първо място заедно с едно момиче,което също беше на първо място,казваха ми,че ще ми звъннат по-късно,но никой не звънеше. Виждам,че продължават да маниполират дори и малки деца вече,като ги залъгват с награден фонд от 50 000лв, състоящ се от парични,предметни,екскурзионни,фотосесии и много други изненади. А изненадите накрая са,че ви вземат парите и нищо не ви дават.

Господин ужилен родител,много пъти вече пишем до такива като Вас и нас за да се разберем и поговорим да можем да осъдим агенцията модели.бг или по точно "измами.бг" - Новите лица на България с двама управители от които единия е в сянка,но ние знаем много повече от вас писали сме до институциите и имаме доказателства и надявам се и свидетели,но за да постигнем нещо трябва да сме единни,а не само да си пишем коментари. Консултирал съм се с адвокат,който изрично е заявил,че трябва да се заведе дело срещу тях,но една птичка пролет не прави затова призовавам всички,които са излъгани да се свържат с мен,за да коригираме действията си против тази измамна агенцията,която обещава много,но не дава нищо. Скайп за връзка - cecko0_rz

Уважаеми бивши и настоящи служители никога не сме писали,че не сте се държали добре,че не сте били любезни и че в една истинска фирма,която не лъже и не мами клиентите си нямаше да сте добър екип,но сега когато хората чрез нашите коментари проумяха лъжите на вашите шефове не искам да пиша имена,защото стана банално. И кранчето с финансите им пресъхна от смс-и в зимната им сесия и нямат пари да ви плащат заплати ви принуждават да си пишете ласкави оценки сами за себе си. Ако сте достойни профисионалисти сами ще напуснете макар и в тази криза и ще отидете да работите при честни и достойни хора.

Това момче май си няма работа и по цял ден си прави няколко фалшиви регистрации и си пише нещата така , че да изглеждат, както на него му се иска.Аз бих искала да те попитам, след като ни обавяваш за измамници, защо  ти и останалите уволнени преди време от фирмата сега работите под името "Ред моделс" и ползвате опита натрупан при нас? Преглътнете , че сте уволнени, зашото има по-добри от вас.

Страхотен екип.Съжалявам, че работих толкова закратко с вас тъй като се върна титуляра.Особена атмосфера...сякаш не си на работа, спокойствие и усмихнати хора.Поздрави.