Агенция за модели /img/frontend/nomap.png"

Агенция за модели

Значи искам да разкажа и аз за тази агенция!! Преди 10 мисеца се регистрирах избраха ме подписах сумати договора направих си фотосесия! Участвах в конкурса пролет 2012 спечелих първо място при жените! Конкурса свърши 15 юли 2012 и аз на следващия ден им се обадих и те казаха че са на море до края на месеца! обадих им се в началота на август и те казаха че още са на море и незнаят колегите им кога ще се върнат! обадих им се началото на този месец тоест септември! И те казаха ме ще проверят чаках ги 1 сед и пак им се обадих и те казаха (беше събота) че не са длъжни заради мен да работят!! А аз в събота бях на снимки! И малко ме излъгаха и ми затвориха телефона най нагло! Вчера мама им е званяла и те са казали че са раздадани пакетите! А  аз като спечелила първо място не получих нищо! И те казали че са изпратили имейл на счетоводителката им! и чакат отговор! И щяли да ми си обадят! На мен не ми казват дали ще получа нещо аз ги чакам вече минаха 2 месеца от както е свършил конкурса и нямам нищо!! Искам да разбера ще получа ли нещо и дали ще ми се обадят за реклама!? Или ще ме излъжат като поредното дете!! Аз също съм дете на 13 години!!

здравеите ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ НЯКОЙ Е ПОКАНЕН ОТ АГЕНЦИЯТА ЗА ФИЛМА В АНГЛИЯ?

"Агенция за модели" която беше на Солунска 19 са направили нова схема за измама чрез нчколко сайта които са пуснали. Ако се регистрирате в новите им сайтове statisti.bg и rezentaciite.com да знаете че ще изгорите със 99 лева ще ви се обадят за да ви изпратят с куриер една бланка и вие трябва да платите на куриера 99 лева обещават ви участия и снимки на реклами за по 500 лева хонорари разбира се всичко отново е пълна лъжа както и докато бяха в лъскавият си офис на Солунска

искам всички тук да знаете че НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА МОДЕЛИ БЪЛГАРИЯ ООД (която се намираше на Солунска 19) е преименувана в  "РЕГИСТРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ" ЕООД. Това е една и съща фирма с един и същ булстат просто е преименувана и вече е ЕООД а не ООД.
Тоест ако попаднете някъде на  "РЕГИСТРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ" ЕООД имайте предвид тази информация която е доста важна защото дефакто отазд стоят същите хора които въртят същите далавери под ново име за пореден път

Ми ти със сигурност няма да си в реклама  като се прави антиреклама предполагам никога няма да те викнат те  всичко се сели предполагам и се знае кои е бил там и как е била саитуацията. Въпроса е друг  сега цените са по 100
даже по 400 лева това е висока цена като се има положението на СТРАНАТА НИ  то ако се гледа така, бизнеса е добър те като имат 20 модела на ден по 200 лева са 4000 лева това са 2000 евро извинете.
напълно е ясно че всичко се плаща никой неказва нищи така е спор няма никъкъв така е но ми се вижат малко големи цените 400 да се дават или 200. Всеки сам си избира де дали да бъде модел манекен, и каквото и да етам друго но да е малка цената да цена до 69 или 99 е приемлива но 400 ми идва повече .Те всички агенции вземат пари много пари те така се издържат и ако, излезне звезда всеки доволен но дали ще излезне такава звезда се пита в случката все пак .

Нека и аз Ви разкажа моята история. :) Преди известно време и аз,както всички останали,забелязах flash рекламката във facebook,за набиране на нови модели,регистрацията на които се прави на сайта : kandidatite.com,който май вече не съществува по необясними причини...Та,направих си регистрация във въпросния сайт и след около седмица една учтива госпожица ми се обади по телефона,за да ми обясни,че ще ми бъде изпратен регистрационен лист с уникален код чрез Еконт Експрес,за който,ако искам да ми се направи портфолио с мои снимки,трябва да заплатя сумата от 69 лв,а ако желая да ми се направи сесия - 99лв. Естествено,аз избрах по-ефтиния вариант...В деня на получаването на пратката,ми се обади един господин,представящ се за мой личен мениджър в срок от 2 години,като ми съобщи радостната новина,че съм избран да снимам реклама на Nescafe 3 in 1 в Слънчев бряг Август месец,тази година...чудно как ме избраха за рекламата още преди да заплатя желаната от тях сума от 69 лв,но не се замислих за това и се зарадвах...въпросния господин ми изреди списък от дрехи,вещи и външен вид,които трябва да покрия за рекламата,за която трябвало да ми се заплатят по банков път общо 860 лв за 2та снимачни дни,по 430лв дневно...като ми поемат пътните разходи,нощувката и храната...Седмица след това,в уговорен ден и час,се свързах по скайп с моя "мениджър" и той ми обясни,че някаква компания,произвеждаща бельо искала да ме включи в рекламата си,срещу хонорар от 2 000 лева,но за целта,трябвало да си направя пробни снимки,които да им бъдат пратени и ако ме одобрят,съм щял да взема участие.Първоначално бях помолен да се снимам по бельо с уебкамерата си,след което ми казаха,че час по-скоро трябва да ида в София,за да ми се направят професионални снимки...Съгласих се.Отидох на място,съответно нощувах в дома на въпросния мениджър,като там имаше и още едно момче,което твърдеше,че вече е участвало в продукции и сесии,всичко досега му е заплащано и всичко е реално,а не измама...неговите думи ме обнадеждиха...Бяха ми направени снимки във въпросния апартамент,а не във студио,както очаквах...прибрах се в родния си град и зачаках снимките ми да бъдат качени във все още неактивирания ми профил на сайта,който вече бе : redmodel.bg .. И в един прекрасен ден видях,че наистина имам активиран профил с уникалния код,за който платих 69лв...за да го разгледам обаче,трябваше да пратя SMS на стойност 2,40лв,за да видя снимките си.. :(( .. Направих го,но за моя изненада снимките правени в София там ги нямаше,..обадих се на "мениджъра" да го питам какво става и той ми обясни,че трябвало да изчакам 15тина дни да се обработят,и тогава щели да бъдат качени...на мен обаче не ми се праща втори SMS,за да видя дали наистина е така...Все още е рано да пророкувам,тъй като Август не е дошъл,но след прочитане на Вашите мнения,силно се замислям дали наистина ще бъда потърсен за рекламата на Nescafe,за която уж ме избраха,или просто ще пия студена вода,за която заплатих 69 лв за профил и код + разходите за път и храна до София... ;xx ..

Преди близо година и половина ми се наложи да посетя офиса на въпроснатаFF- сегашна еди си коя...Бяха мили и внимателни докато си вземат всичките пари. И оттогава - нищо. Обещания големи- резултати никакви. Грешката ни беше че се доверихме без да се заинтересуваме.Така че мили родители и деца- ВНИМАМАЙТЕ! Не се доверявайте, без да сте се поинтересували.

Само не разбирам кои сте и по какъв повод пишете тези неща тук ?  Личните Ви отношения не ме интересуват нито клиентите ни.Моля защитавайте интересите си на друго място.Ниската култура и нецензурният език нямат място при нас.Благодаря за уважението спрямо нас и клиентите ни.

Че кое  е измамно в тея статисти,някакака малка такса от 20-30 лева  за присаствие на профил в сайта и това е,те вече всички сайтове имат такси и смси за ползване така ,че не схващам къде е измамата....?

Ред Моделс ли е новото име на агенцията , ще чакам отговор благодаря предварително , още ли е управителка г-жа  Костадинова :))