3С Секюрити АД /img/frontend/nomap.png"

3С Секюрити АД

Дъщеря ми е студентка и тя и нейни приятелки са обект на закачки от"охранителите" в университета ,които често ходели в нетрезво състояние на работа!!!

Ако сте млади умни хора. Не правете  тази  грешка да почвате в  тази фирма ще ви  обещават много неща. Но няма да получите нищо на  среща.  Ще  работите на заплата по ниска и от минималната заплата за страната. Всеки месец ще се нами ра повод да ви накажат, а бонуси и извънредни няма да ги получите.  Не се лъжете на обявите им за работа не е това което се очаквате.

Скъпи колеги които сте умни хора-спасявайте се от тази фирма за да не затънете с нея.Лъгаха ни достатъчно-но пари няма да видите Вълкът козина мени но нрава не!  Успех на заблудените!!!

Хора бягайте далече от тази пирамида.
Това е фирма управлявана от доказали се непрофесионалисти всички до един изхвърлени поради некадърност от 3 С СОТ.Пари от там не чакайте сметките и са запорирани заради неплатени осигуровки за цяла година.

3С Секюрити АД(преди) - АДТ-България АД(сега) или вълкът козината си мени, но не и нрава. Обрахте негативи и решихте да си смените именцето-умно. Колко обекти Ви обраха, колко пъти "младите момчета" проявиха некомпетентност и фатални грешки, колко пъти Ви дефектира "свръхмодената" техника-много.
 "Голямо преимущество е съвместната работа с почти всички водещи СОТ фирми от Нашия бранш, реагиращи приоритетно с техни автопатрулни сили на алармени сигнали получени и обработени от мониторинг центъра на „АДТ-България” АД" -цитат от от официалният сайт на АДТ. Хора...че народът не разбира е вярно, но чак толкова да е заблуден, че да се връзва на подобни празни думи-не е!Всяка фирма, на която плащате за реагирането, обработва естествено първо нейните собствени сигнали и тогава вашите, стига леки работи.
Една неизвестна фирма, със "сламени човеци" (фиктивни) собственици и управители бе заменена от друга такава, толкова уж различна, но и толкова непроменена неразривно свързана с предишната.

ниски заплати много изисквания.подиграват се с хората.добре че повечето са пенсионери и си мълчът.жалко за малкото млади момчета.тъпчат ги за без пари.последния месец и изванредия труд не им платиха.

Момчетата, работещи във фирмата са млади, много амбициозни и грамотни. Да не говорим, че в основата на тази фирма са хора с много опит.
Желая им много успехи и коректни клиенти, които да ги оценят.

3С Секюрити АД е най-бързо развиващата се фирма в охранителния бранш и един от лидерите на пазара. Разполага с нови иновативни технологии GSM/GPRS -модули благодарение на които сигнала пристига за по-малко от 3 секунди. Ако каналът бъде запушен поради някаква причина, модулът автоматично превключва и предава информацията посредством sms, функция непосилна за радио трансмитерите, които освен че могат да забавят сигнала с повече от 2 минути, могат и да бъдат заглушени от всяко дете разполагащо с компютър.
Относно марката и името има патентно ведомство, където може да проверите, чия собственост е логото и името и кой всъщност го използва не правомерно. Само ще ви подскажа, това не е 3С Секюрити АД
Не знам от къде г-на или г-жата представящи се под  символите pgs-72 има тази "сигурна" информация за 3С Секюрити АД, но може би ако беше толкова убеден в твърденията си нямаше да пише символи, а щеше да си напише името, както правят хората, които могат да си застанат зад думите и твърденията. Очевидно е желанието за клевета и уронване на престижа и авторитета на 3С Секюрити АД от страна на pgs-72.
3С Секюрити АД никъде и никога не е публикувала информация, че е нечие дъщерно дружество и т.н. Ние сме публична фирма и всеки грамотен човек би могъл да провери в търговския регистър статута ни.
Повече от смешно е твърдението, че заблуждаваме клиентите, че всички наши конкуренти ще фалират, едва ли някой би повярвал, че в частния охранителен бизнес може да се установи монопол, освен това потдържаме изключително добри отношения и сътрудничество с останалите ни колеги от бранша.
По отношение на автопатрулната реакция, ситуацията също не е такава, само на определени места 3С Секюрити АД използва подизпълнители, но дори тогава връзката между патрула и служителите от мониторинг центъра е директна.
Работата във фирмата е много интензивна и натоварена, с оглед на непрекъснатите нови обекти, които се пускат всеки ден. За разлика от някои други фирми нямаме нито една подадена жалба от недоволен клиент в комисията за защита на потребителите, нещо което също може всеки да провери и в което може да се увери сам.
Равносметката от изминалата календарна година е 100 назначени служителя и 2 уволнени, едва ли фирмата "майка" може да се похвали със същото.
В успокоение на pgs-72 ще кажа, че нашите клиенти и служители са доволни от отношението към тях, от обслужванто и от заплащането, затова по-добре се погрижете за вашата розова картина, защото очевидно вие имате проблеми с мирогледа си.

Поздрави,
А.Захариева

В тази фирма е пълен ужас.
Като за начало- 3С СОТ АД и 3С СЕКЮРИТИ АД са две различни фирми.
Какво Ви прави първо впечатление? Предполагам, че това е името й(3С СЕКЮРИТИ) и логото й(ако сте го засичали), които странно и незнайно как имат доста голяма прилика с тези на съществуваща доста преди тях конкурентна охранителна фирма- 3С СОТ АД. Не знам за Вас, но аз лично не бих заложил на фирма, която имитира друга фирма.
Имам сигурна информация, че въвеждат в заблуждение клиенти на горепосочената им конкурентна фирма, като се представят за дъщерно дружество, правоприемник или представител на 3С СОТ АД. Друг техен подход е да клеветят конкуренти и да вкарват в заблуждение потенциалните клиенти как до месец-два всички техни конкуренти ще фалират и само те ще останат като единствен спасителен сал за хората, които искат да се охраняват.
Е може ли да си позволи подобно нещо една сериозна фирма? Някой ще каже, че бизнесът е война, но аз ще го попитам "за чия сметка".
Фирмата няма собствени коли за да реагират на постъпилите сигнали, а договор с друга фирма, тя да извършва реагирането. Представете си колко време се губи докато направят връзка с другата фирма, която си има нейни ангажименти и трудно намира време за да реагира.
Работата във фирмата е колкото да се скалъпи положението- ден да мине, друг да дойде. Не се познава дума като "качество". Отношението към клиентите е лошо, не се откликва на време и с разбиране към проблемите им.
Системите им дават прекалено много дефекти и проблеми, което е за сметка на клиентите им, чиито обекти са практически без охрана(когато е развалена техниката).
Относно заплащането- някакво средно ниво е, но дават договор на минималната, а нали се досещате, че остатакът трудно се доказва и редовно го използват като репресивно средство и не го изплащат.
Положението с договори на минимилната и даване на пари на ръка е показателно! Все едно сте  безправен човек на някой строеж. Запомнете хора, осигуровки крият само кокошкарите и фирмите еднодневки. Като цяло картината не е розова.