Dedeman Hotel (Балкан Туризъм София ЕАД) /img/frontend/nomap.png"

Dedeman Hotel (Балкан Туризъм София ЕАД)

0 точки от 1 мнение

Голямо име бедно положение. Липсват елементарни консумативи, човешки отношение, никаква възможност за развитие, за комуникация. За тази заплата която предлагат можете да работите само като камериер. Като социални привилегии можете да получите във ведомствения стол храна с истекъл срок, безвкусна, останала от гостите на хотела. Атракция е претърсването на личния ви багаж и самия вас в краяна всака работна смяна.Третират ви като ниско разрядни хамали. На всичко това сте задължен да владеете английски, да държите добре парцала, да се усмихнете и да приемете трохите който ви подхвърлят.Заплата , отпуски са нещо лукс, ужас ги обхваща ако говорите за тези неща.Неплатена отпуска по всяко време, всеки месец.Вечно са недоволни,вечно реват за клиенти.Условията който предлагат  не са от особено значение.Вехто, занемарено.Телезирорите по стаите са уйасно стари , кранчетата по тоалетните не работят, изпочупени, петна по килимите , дупки от фасове по завивките.На всичко кратко описано представетеси какви хора ви ръководят.И понятие си нямат какво е туризъм. За таково отношение си търсете поне по висока платена работа. Ще останете много скоро разочаровони от очакванията, от лъскавите витрини.Заплащането  мизерно, работа на корем.