Евросилекс ООД /img/frontend/nomap.png"

Евросилекс ООД

Не знам дали фирмата все още извършва дейност, но относно г-н Стратиев мога да кажа: изключително неприятна личност, несправедлив работодател, ЛЪЖЕЦ И ИЗМАМНИК на 100%! Работех преди няколко години за него, дължи ми още 3 заплати и сигурно съм човекът, на който най-малко дължи! Жалко, че не прилича поне малко на сестра си Деница, която е страхотен човек!
За нищо на света не започвайте работа за него, освен ако не ви се работи за слава на място, където се пие водка от сутринта : ))

Публикувам мнение в ден , в който би трябвало да се преосмисля ценностната система.Следвам вашето първо правило за разлика от публикациите на четиримата млади , нереализирани "хора".Такива трябва да се заклеймяват, а не да им се дава трибуна.Ситуацията във фирмата е следствие от конюктурата на пазара.Работодатели като Георги сигурно са много малко, който от лоялност към работещите плащаше не малки заплати с лични средства.

В почти всяка обява на Евросилекс е спомената атрактивната заплата. Много е атрактивна! Ще работите 2-3 месеца, ще ви дадат един аванс от 50-100 лв и след това сами ще напуснете. Заплащане от порядъка на 50 лв за 3 месеца не е никак атрактивно. Всичко в тази фирма е една голяма лъжа. Шеф - алкохолик и измамник, клиенти - иълзгани чужденци. Сздебни дела до безкрай! Ако искате да си губите времето, то сте попаднали на правилното място. Ако беше толкова добро място за работа, нямаше да се публикуват обяви постоянно. Не печелившите честито!

Аз мислих да подавам CV за работа в тази фирма, но след като разбрах от познат, че всичките им служители са напуснали защото не са им плащали, се отказах. Проверих в интернет и се оказа, че наистина се водят много дела срещу тях. Поредните измамници във Варна. Не си губете времето с такива фирми.

Напълно съгласен съм с горното мнение! Моля ви хора, не стъпвайте в тази фирма. Уважение няма никакво, фирмена сигурност - друг път, заплащане - по договорки добро, но в кайна сметка много ниско, ако изобщо има заплати...

Уважаеми кандидати за работа в тази фирма, моля погледнете в интернет колко дела се водят срещу некоректността на собственика Георги Стратиев и като работодател и като дейност. Заплатата в тази фирма е мираж.