бЕРС АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,околовръстен път 414&markers=София,околовръстен път 414
1 точка от 3 мнения

Може ли някой да даде информация за заплащането - например за административен сътрудник към склада. Дали си заслужава след като е толкова отдалечено. Благодаря предварително

Искам да предупредя бъдещите кандидатстващи по обяви в тази фирма , да си имат едно на ум , че става дума за тотални неадекватници.На мен лично ми се обадиха , за да ми кажат , че обявата по която кандидатствам е под нивото ми и имат други по-хубави предложения за мен.Напраихме среща , на която за около 5-10 минути минахме през СВ-то ми и се оказа , че такива предложения няма , но ще помислят и ще ми предложат нещо , след което след 2-3 дни ми се обадиха да ми кажат , че нямат никакво предложение.Нямам нищо против това , че не са ми предложили нищо , но имам против това , че ме излъгаха и че се разкарвах 60 км (толкова е разстоянието оф София до базата им и обратно)за да отида на някакво ялово уж интервю.Писах им мейл в който ги попитах дали смятат това си държание и поведение за адекватно и нормално и дали е практика да го правят , както и защо го правят , но естествено отговор няма.Имайте го в предвид , ако ви се разхожда до малко след Елин Пелин - отидете!

ако мислите да кандидатствате имтайте в предвид , че нямате права а само задължения и отношението на "ръководните кадри" от робовладелски характер!