Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center

Това, което мога да кажа за тази фирмичка е, че да работиш там е наказание за всеки човек. Те не заслужават труда и усилията на никого. За смешния им "мениджмънт" с пълна сила важи фразата: "Дай на простака власт и му гледай сеира!" Унижават персонала си и лъжат до безобразие. В началото обещават едно, а после не дават нищо, като се оправдават с това, че хората явно не били разбрали правилно. Как 30 души, дошли тук да работят с целия си ентусиазъм и желание не са разбрали обещанията им? Това не е смешно - това е безобразно, имайки впредвид, че служителите им са най-вече студенти и се опитват да помогнат на себе си и техните семейства, като работят докато учат, а две жени, повярвали си прекалено много се подиграват с тях и ги унижават до крайна степен. Там цари пълен хаос, защото никой не си е на мястото и не знае какво трябва да прави. Жал ми е само за горките деца (редовите служители), защото никой човек не заслужава такъв старт в професионалното си развитие.

Много странни неща се случват там,необясними за фирма,която съществува от няколко месеца.Двете "сестрички",които оправляват скоро ще си разбият главите,защото са некомпетентни,злобни и арогантни.Персонала е готин,предимно млади и амбициознни хора с бъдеще,но едва ли ще се задържат много.Дано мениджърите на останалите дружества се замислят и да преценят трезво може ли да се има доверие на тази руса женица и нейната най-добра приятелка.

Изглежда всички са абсолютно единодушни по въпроса за тази "фирмичка". Отново искам да наблегна на "невероятно професионалното ръководство" - няколко откачени жени, всяка надскочила себе си по отношение на професионализъм и компетентност. Най-жалката и отчайваща картинка, на която един служител би могъл да бъде свидетел и потърпевш. Най-странното работно място... думите ми не стигат да опиша изумлението си от порядките, работния процес и отношенията в "компанията" Ти Би Ай Контакт Център.

Писна ми да ме управляват хора, които имат не само елементарно възпитание и логическо мислене, но и дори образоване по-ниско от всички останали работещи там. Попадайки в работна среда, подобна на латиноамерикански сериал, в тази фирмичка ще установите, че начина на управление и на "стимулиране" на персонала е далеч от това, което ви се е струвало в началото. Като човек съм разочарован не само от некомпетентността на "ръководството" (ако може да се нарече такова), но и от начина, по който се разрешават проблемите.

Давам мнението си като съпричастен наблюдател, тъй като имам приятели, които са били свързани с тази фирма. Неадекватният мениджмънт, липсата на професионализъм и елементарна бизнес култура е очевиден. Надявам се да получат възмездие за проблемите, които причиняват на служителите си. Стискам палци на последните!!!

Ами да, на интервюто ти говорят едно , а то излиза съвсем друго. Особено с тези хранителни добавки направо ме разбиха....

P.S. Чакам си витамите към хранителните добавки

Molia Vi, ne zapo4vaite rabota tam....ili zapo4nete ako iskate se obedite, 4e naistina ne trabva da zapochvate rabota tam. Beden e bulgarskiat ezik za da Vi opisha na kakvo licemerie triabva da se podlojite; bedna vi e fantaziata za da predpolojite kakvo moje da vi se slu4i. Tam mojete da prosustestvuvate samo ako ste podmazva4i, i to podmajva4i ot visoka klasa.... ina4e ste vi "tegliat noja" bez da im migne okoto.

Ами нямам думи! Две момиченца, едната полу-алкохолик, за да не кажа цялата истина другата с комплекси за малоценност, си мислят, че могат да управляват! Преди това обаче трябва да разберат, че Уважение не се налага, то се заслужава. За да оценя други работодатели трябваше да мина и от там. С неудоволствие разбрах, че това не е съвременна и професионална компания, а коптор на безредие и беззаконие, където всичко трябва да се налага със страх от страна на работещите.
-5 е малко за тях. - безкрайност също е слаба оценка за тези 'бедни' женици.

Просто няма такива изроди!!! Името е равносилно на шуро-баджанащина в засташителни размери + жизофренички на ръководните постове.