Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center

Удовлетворен съм, че работя във фирма с голям потенциал за развитие. Това означава, че и аз имам възможност да се развивам. Правилата за дисциплина са малко повече от нормалното, но от друга страна е ясно, че не ни плащат заплата, за да си пием кафето и да си лафим по телефона с приятели. Бих бил по-доволен, ако имам повече правомощия да решавам някои по-дребни спонтанно възникнали проблеми, но се надявам, че и това ще стане в бъдеще.

Фирмата има огромен потенциал. Извършена е голяма по размер инвестиция. Изискванията към персонала са високи, но няма как да бъде по друг начин след като са изсипани милиони за оборудване и софтуер. Сигурен съм, че рано или късно тази фирма ще прави огромни печалби и всеки, който се задържи там ще бъде възнаграден. Който не издържи на натоварването ще си отиде, но очевидно от мненията по-горе след това може само да съжалява.

Samo dobro za personala i nai nai loshoto za General Manager-kata i HR manager-kata. Pazi boje sliapo da progleda!

ok e i ima vazmozhnost za razvitie

Доволна съм, че за разлика от много други работодатели в тази фирма се работи с трудов договор, в който е вписана реалната ми заплата, а не минималната. Фирмата спазва закона и внася всеки месец дължимите на държавата осигуровки в пълен размер. Работната среда е не просто добра, а направо луксозна и няма човек, на който не би било приятно да работи в такава обстановка. Колегите са амбициозни млади хора, с които определено е приятно да се работи. За сега уча много нови неща.

nqkoi znae li ne6to za TBI aset menagment, predlagat mi rabota tam izglejdat mi svestni 6efa e Cheh

Прецакването е пълно, не само опит. Върнали са се в 19 век в турско. Аз смятам, че трябва със закон да забранят на руси, бъкащи от комплекси за малоценност женици да управляват където и да било. И питам - от кога личен състав(най-тъпата и скучна длъжност) решава съдбата на компанията и персонала, особено ако на тази длъжност е назначено най-подлото и лъжливо същество, раждало се някога.

Мисля,че не е редно да се държат с персонала като с роби,които нямат никакви права.Внимавайте ако започнете работа там научете добре Кодекса по труда,защото може да ви попрецакат или поне да се опитат.

Това е най-отвратителното място на което може да се работи! Шефките са злобни, гадни, некомпетентни! Следи се всяко вдишване и издишване!

Просто нямам думи.......... Лудницата е пълна и от ден на ден става по зле.Ако има оцелели, да се радват на живота с пълна сила..........
Останалите да работят тук са за лудницата.Спокойно могат да ги освидетелстват без проблеми.