Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center /img/frontend/nomap.png"

Ти Би Ай Контакт Център ЕАД / TBI Contact Center

ИСКАМ ДА ПРЕДОПРЕДЯ ВСИЧКИ ХОРА , КОИТО СЕ ЧУДЯТ ДАЛИ ДА ОПИТАТ ДА РАБОТЯТ В ТБИ , И ПО-ТОЧНО В Контактния им център !!!! Бях в колцентъра. в Лозенец. там текучеството е огромно - най-вече от деца и студенти , току що завършили и подлъгани да изпълняват прищевките на разни откровено казани боклучки , които са подставени лица там. Не видях някой да стои повече от месец или два , освен няколкото близки до ръководството лица, които нямат дори образование свързано с маркетинг. Там има един русоляв боклук - казва се деси и ще ви натиска да й обработвате стоковите кредити , вместо да си вършите задълженията по договор. Това леке е толкова дразнещо и злобно , че за малко да изяде и една тупаница преди да си тръгна от там. ДАЛЕЧ ОТ ТБИ !!! ТОВА НЕ Е БАНКА , ТОВА Е ПСЕВДО-ФИНАНСОВА-ИНСТИТУЦИЯ !!! НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ , ЩЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ

Готини, свежи, позитивни, млади, жизнени хора... определено научих много за краткия си престой там! Минуси винаги се намират... пълно щастие няма... но на фона на всичко останало, което бълва джобс бг това е една много добра алтернатива и възможност за млади и енергични хора, които желаят да се развиват и осъвършенствар в подобна свера и среда. Колегите са приветливи и отзивчиви. Има стимулиращи игри, мероприятия... с отпуските и болничните също никога не съм имал проблеми! За съжаленив всички негативни коментари са плод на това, че Бългсрина освен да плюе, хули и недоволства, друго не може...

потрес

искам да попитам имали начин да почна да работя при вас от пловдивсъм николаи с  уважение николаи калчев 0899632202

наглоста и безочието на Русата са в повече.Алкохолизма и е най-малкия проблем.Най-големия си го създаде сама.

На менидмънта май му се отдава само ходенето по клубове и употребата на алкохол. Всички били заедно по тези клубове - пълна глупост. И добре че Русата си има протеже, та да пише по нещо хобаво от време на време, но то изглежда толкова смешно, че лъжите в него си личат от пръв прочит. За да оценим един добър мениджър, първо трябва да сме изтърпяли унижението на лошия, и за това ви казвам поработете малко там и като напуснете и започнете новата си работа сами ще направите съпоставките!

Бих посъветвала всеки, който се колебае дали да започне работа там - да не го прави. Ще бъде унижаван, ще бъде тъпкан.... Е, разбирасе, това ще се случи когато е минало известно време от работата му там. Работната среда е отвратителна -адски напрегната, натоварваща.. Заплатата - ха ха мизерна, менинджмънта ( безсмъртните) - за него пук нямам дъми. Управляват хора, който и представа си нямат от това, какво трябва да се прави на техните позиции. Изродщина. Но пък съмочувствие имат да те бият от тък до....Абе смешна работа.
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!

Priqtelqt mi izdurja 6 meseca tam, zatova sum dosta informirana za dadenata firma. Zapla6taneto e pod vsqkakva kritika, da ne govorim za usloviqta na trud - kato v absoluten zatvor gi durjat, bonusite, koito se pla6tat sa sme6ni, a na4alstvoto...za nego dumite ne stigat! 4ere6kata na tortata be6e, kogato sled kato re6i da napusne sled 6-q mesec te mu vzeha 600lv, za6toto napuska predi izti4ane na 1 god (bqha go nakarali da podpi6e takava klauza v dogovora) i za tezi pari suotvetno ne mu izdadoha nikakuv dokument, za6toto kakto se razbra - te vlizat tihomulkom v djoba na 6efkata! NIKOGA NIKOGA ne zapo4vaite rabota tam i nikoga ne podpisvaite nqkakvi takiva izmisleni klauzi, koito gi nqma nikude v BG zakonodatelstvo!!!

Това е истински затвор там един голям ад много се радвам ,че се махнах затвора се ръководи от няколко ..... който се имат за нещо а всъщност са кръгла нула . Да не говорим за русата алкохоличка която от сутринта е на чаша вино това я крепи да не говорим за плашила то до нея какъв крокодил е .В тази фирма се толерират само мазниците ,честни и отговорни хора се гонят това е моето мнение ,аз съм работила в тази мизерна фирма .