Феникс Текс ООД /img/frontend/nomap.png"

Феникс Текс ООД

Може ли някой да ми каже новият адрес на фирма "Феникс текс "ООД в Пловдив.
Преди бяха на "Брезовско шосе 178" - Пловдив.

Бих искала да помоля за още информация относно фирмата, наистина изглеждат мили, относно работата това което казват като изисквания звучи много добре, но за съжаление съм склонна да повярвам, че са фирма която не е коректна спрямо служителите. Прочетох няколко негативни мнения вече. Моля ако имате още информация споделете я с мен! Благодаря!

Феникс Текс, това е бивша Фокс Фешън, която е бивша Канто трейд и още по-бивша Си ен Ти. Все с нови имена и пак в сферата на текстила и облеклото, ама пак си остава некадърното управление, липсата на организация и много неизплатени дългове към фирми, банки и най-вече служители от всички фирми наред. А какво остава за договор за работа и редовно плащане и в новата фирма?! И то ако решат да ти плащат нещо, трябва много и дълго да си се помолил за това. Те сами няма да се сетят, че и ти имаш нужда от средства. Да,много те лъскаят, правят мили очи, обещават и когато дойде време за плащане- "влез ни в положение, че сега започваме дейност с новата фирма" (за която впрочем ще кажат, че отдавна оперира на пазара) и започва залъгването месец след месец. А атмосферата е супер- "спокойствие, тишина и разбирателство" ( защо ли тогава в обявата искат офис сътрудник устойчив на стрес? ). А колкото до 150 000-те облекла, които изнасят, има да си го мечтаят......те и с 2000 не могат да се справят. Не се лъжете да ходите там, но ако все пак решите  да поработите за слава и да си разклатите нервите- успех!