Парк Хотел Москва https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, Квартал -, ул. Незабравка, 25, бл. -, вх. -, ет. -, ап. -&markers=София,Район р-н Изгрев, Квартал -, ул. Незабравка, 25, бл. -, вх. -, ет. -, ап. -

Парк Хотел Москва

Ами, напусни бе. Отиди в Милениум. Да видиш дали кон боб яде ли, анонимен Настоящ служител. Нямате доблестта да се лигитимирате, дори.С анонимниците не споря.

Чудно ми е, след,като толкова е лошо в хотела, защо се връщат с подвити опашки.Ааа, май не толкова зле,а? Че има и по-зле
Лошата управителка дава още един шанс.Аз не бих.

Trqbva da si ama mega sprql da rabotish tuka. Kato nashta Natashka holnata kamerierka deto ne spira da soli hotela na slujeben vhod ama tuk da se izdigne v ochite go ukrasi vse edno e beliq dom

Повярвай ми, живея много добре от както не съм при вас. За 6-7 коментара дори една повдигната точка не можа да опровергаеш :) Само демонстрираш че не можеш да осмислиш какво ти се говори и да съставиш едно правилно съобщение където да адресираш проблемите повдигнати тук. Човек чак да се изненада че можете да се осерете толкова. Да те изпреваря преди да кажеш какво правя тук като живея толкова добре, чувствам се длъжен да предупредя хората да стоят далече от вас и за мен дори да спася един човек от това място си е чиста победа. Не е изобщо случаен факта че при вас 90% от служителите са на средна до пенсионна възраст, младите се усещат и бягат и дори рецепцията не е това което беше.
Един съвет, критиката е най-добрия приятел на един бизнес. На запад хората плащат на хора да идват и да критикуват защото това е обратна връзка и ако искате да станете по-добри, промяната идва първо през вас като приемете критиката и се загледате вместо да казвате "Безплатна храна добра или лоша пак е безплатна" и да не осмисляте какво всъщност се казва. :) При следващия отговор се надявам да вкарате 5-6 глави в разговора да съставите поне едно адекватно изречение което да адресира точките на ваши бивши служители а не като бате ви Бойко да избягвате въпросите.

Не може всички да сме умни,като тебе.Виждам, че ти си най-умният.Живей БЕ, анонимнико!

Моето момиче ти да не си с една хромозома в повече? Защо не скролнеш надолу и видиш какво съм ти написал, имаш отговор на всяка точка която повдигна. Или то това е честа практика на управлението на хотела да са тъпи като декоративни риби :? С всеки отговор само се излагаш скрий се някъде къде вкара политика че държавата ни е на този хал, двете неща нямат нищо общо. Само където показваш че е добра идея да се избягва хотела защото всякакъв вид комуникация с вас трябва да се сведе до минимума защото с тъп човек какво можеш да обсъдиш освен и ти да станеш прост и главата ти да свири като два лева у гадулка.

Анонимнико,драги.Кажи какво си работил в хотела и кога.Или още работиш?Аз съм казала името си и не се страхувам от нищо.Направи го и ти.Държавата ни затова е на това дередже, защото всички са анонимници. Само да те информирам,ако още не са го направили, че в този хотел,който според твоите думи, е пред фалит, живеят 40 депутата.

Сега ще застрелям всяка една точка една по една.
За нищо на света не бих се върнал в този хотел, бъди сигурна.
Пари навреме? Та не бяхте ли вие които накарахте служителите да подпишат документ където се съгласяват заплатата им да бъде изплатена до 15то число на месеца. Аз в последните месеци не знаех кога ще получа аванс, камо ли заплата.
Храна хубава или не все пак е безплатна. Единственото за което съм съгласен е, че е безплатна. Лоша не е достатъчно да се опише. Дава се стара храна където докарва киселини, някои служители са повръщали на работа и знам за един случай където един колега го караха след нощна смяна в Пирогов защото се е наял с вашата "хубава или не" храна.

20 дни отпуска? Та вие ни карате още в началото на годината да си чистим отпуските в случай че нещо стане да не изплащате нищо. Дава се отпуска но не когато ти искаш а когато ти кажат.

Защо не отговориш на всичките точки които бившите ви служители са вдигнали? Колко от тях работят на две места защото вие сте просто НЕнадеждни. С такова отношение единствената причина защо не сте фалирали все още е, евтината работна ръка в България и манталитета. Кажи коя си като толкова държиш да те знаем, никой не познава Наталия Цанкова. :)

Анонимен,всеки си има право на мнение, но не нужно да плюеш тези, където ти даваха хляб четири години.Защото не се знае,как ще те завърти колелото.Може утре да се върнеш.Все пак осигуровка на реалните пари без забавяне, храна хубава или лоша, пак безплатна, 20 дни платена отпуска,не са за пренебрегване.

Да си напиша името и да ме съдят под формата на клевета? Не мерси, комунистическия хотел с юристи и бивши хора в управлението на Софиянски няма как да не намерят начин да направят проблеми на хората които пишат тук. Самия факт че аз след 4 години в хотела не те знам говори че или си в мениджмънта на хотела където си е наистина добре или това не ти е истинското име или си на някаква длъжност миячка където дебелината Филчева те е накарала да напишеш това за да вдигнеш рейтинга на хотела. Всичко което е написано тук е истина, пишеш си предизвестието когато идваш да си подписваш договора, отношението на Филчева към хората е ужасно, всеки върши работа за 3ма човека защото не искат да наемат повече хора. Ще ти кажа едно, без факти не идвай в такива разговори защото ще изгубиш. Всичко което е казано тук като фалшиви предизвестия, натоварване, отношение и друго може да се види още от ден първи, с тези лъжи хората да идват да си губят времето за ден два само ще създаде още по-лошо впечатление защото и те ще пишат от личен опит тук. Кажете най-накрая "Да мамка му стара, прецакаме нещата, но ще ги оправим с това това и това" вместо да се надявате че драгоманци ще идват да ви работят като пиколи а идват на работа само за да пият на служебен вход с портиерите и отделно 90% от служителите да ви говорят зад гърба. Преди да кажете да ходят да си намерят друга работа, самият факт че в jobs.bg месец си седите с 4 обяви с под 100 гледания за цяла София, където две от обявите са едни и същи на английски и български език, говори много. В тази пандемия е леко трудно да си намериш работа но не невъзможно