Летище Бургас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Летище Бургас ЕООД

На летище Бургас още ли работи двуметровото, атлетично, гологлаво боксьорче? На работа не идва с работно облекло, ами с някакви негови тениска и анцуг! Всички му знаят името! Да не петня страницата да му пиша името тука! От отдел ПОК е! Ако още работи там, много внимавайте с този обект, защото всява хаос и деградация на работното място! Говори за всички служители зад гърба им! Неописуемо долно, пропаднало, брутално нагло, неетично и покварено поведение всява ежедневно на работното място, със сигурност и извън него! Явно му липсват първите 7 годинки и явно родителите му не са му дали никакво възпитание...за съжаление! Изключително се вживява в ролята на началник, което на никой не му се нрави! В действителност не е началник! Обикновен служител със животинско поведение е! Такова нищожество никога няма да е началник на когото и да било! Не позволявайте да ви се качва на главата! Молим, истинските началници да взимат мерки с това безсрамно и нагло същество! На лицето му е изписано какво представлява - Мръсотия с главно "М"! Това боксьорче отказва да изпълнява нареждания на началниците, както многократно се е хвалил пред другите! Началниците са принудени на други служители да възлагат задачата, която боксьорчето е отказало! Защо началниците ги е страх от него, защо?! Защо ще възлагат задачата на други, а боксьорчето ще седи без работа?! Защо ще идва без работно облекло на работа?! Откъде-накъде?! Това е двоен стандарт! За едни може - за други не може! Какъв е този бардак там?! Това работно място с ред и дисциплина за всички ли е или бандитски бардак?! Боксьорчето многократно се е оплаквало и постоянно негодува за нещо като все някой му е виновен! Постоянно се налага за нещо и диктува какво да се прави! Ами като ти е толкова тежко, напусни бе! Напусни, но недей да влияеш зле на другите около теб там! Това не е ЕТ - "Боксьорче", а "ФТСЕМ" - АД! Ясно ли ти е?! А?! М?!

И аз искам да кандидатсвам за работа , но незнам къде

Кво се натискате да работите на това летище. За постоянна позиция ви трябва само едно качество - ВРЪЗКИ. Иначе сезонни търсят редовно, заплащането е подигравка на фона на работата която ще трябва да извършвате. Даже заплатите на постоянните служители са смешни, но те нямат претенции защото са връзкари които едва ли биха си намерили другаде работа, а и 7 месеца в годината седят със скръстени ръце а заплатата си им върви. Където са стъпили тимаджии трева не е поникнала, за справка - гр.Варна.

Маринов, шофьор СОТ означава ТОВАРАЧ, наясно ли си с това? Днес 25-30 тона багаж минават през ръцете ти, за има - няма средна трицифрена сума...

За предпочитане,сезонна работа.Водач на МПС,без наказания-кат.Д;Е,пр.стаж42г.Бивш межд.шофьор/СОМАТ-ВИЛИ БЕЦ;ЛАРЕДО-Е/Коректен,толерантен..за моите 61г.-здрав като бик.Професионализъм...това е , моята визитка!Ако,прецените,че ще бъда полезен за поверената Ви фирма,моля за връзка-056/854896;GSM 0876628729

Информация за свободни работни позиции може да намерите в сайта на летището  www.bourgas-airport.com . Обявите са предимно за летния сезон поради увеличение на полетите. Може да следите и в www.jobs.bg . Там също се публикуват .
Надявам се да съм бил полезен. Успех!

И аз моля,за повече информация къде мога да се запозная с свободните места за работа и как става кандидастването.Ще очаквам вашия отговор.Благодаря ви предварително

Здравейте ! Аз искам да си подам документи на летище Бургас  за постоянни и сезонни служители , предпочитам постоянна работа естествено . Много коментари изчетох , но те не ме интересуват особенно . Искам само да ми дадете малко информация къде се кандидатства , къде мога да видя за свободни позиции ? Благодаря предварително!

Съвсем скоро завърших висше образование със специалност -психология/бакалавър/ в Пловдивски университет. Търся работа по специалността, но ми е трудно да съм конкурентен без стаж и опит. Обръщам се към Вас с моба за работа без претенции за дейност. Сериозен, отговорен и комуникативен съм. Мога да работя в екип и да проявявам креативност. Владея английски език на много добро ниво. Гово съм веднага на лична среща, ако прецените , че мога да ви бъда полезен.